Intervijas

27 janvāris

Vārda dienas:
Ilze, Ildze, Izolde

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Otrdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Trešdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
-1 .. 1 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Sabiedrība

17. decembris 2020 | 17:53

Daugavpils dome turpina attīstīt pilsētas suvenīru ideju

Pirmssvētku laiks ir īstais brīdis, lai meklētu dāvanas un suvenīrus saviem radiniekiem un draugiem, tai skaitā arī tādus, kas kādā veidā simbolizē mūsu pilsētu. Kopš šī gada Daugavpilī norit aktīvs darbs, atgriežoties pie idejas par izstrādājumiem ar pilsētas simboliku, ieskaitot “ēdamus suvenīrus”. Šobrīd ar pašvaldības centieniem tiek piedāvāti Daugavpils vafeļu, raušu un kafijas zīmoli, savukārt jaunajā gadā šo sarakstu plānots papildināt.

17. decembris 2020 | 17:43

Iesniegt atskaiti par programmas sakrālā mantojuma saglabāšanai līdzfinansējumu varēs līdz aprīlim

Ņemot vērā situāciju ar Covid-19, kas negatīvi ietekmē gan darbu ar dokumentiem, gan būvniecības procesus, Daugavpils dome nolēma pagarināt atskaišu iesniegšanas termiņu pilsētas sakrālā mantojuma saglabāšanas programmas dalībniekiem. Ar vienbalsīgu deputātu lēmumu šis datums tika pagarināts no šī gada 31. decembra līdz 2021. gada 10. aprīlim. {1}

17. decembris 2020 | 17:39

Dome kontrolē būvdarbu gaitu pansionātā

Reaģējot uz publiskā telpā izplatīto video, kurā redzams, ka vienā no Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālā centra istabām, kur uzturas iestādes klienti, no griestiem pil ūdens, Domes vadība nekavējoties pieprasīja paskaidrojumus no pansionāta administrācijas un būvuzņēmēja, kas veic ēkas rekonstrukciju.

16. decembris 2020 | 20:06

Aizgājuši aizsaulē...

Laika periodā no 2020.gada 9. līdz 15.decebrim Daugavpils Dzimtsarakstu nodaļa izsniedza 16 miršanas apliecības.

16. decembris 2020 | 19:43

Daugavpils pansionātā Covid-19 atklāj 168 klientiem un darbiniekiem

Covid-19 uzliesmojums pēdējo dienu laikā konstatēts Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālajā centrā. Pēc visu klientu un darbinieku testēšanas Covid-19 apstiprināts 168 centra klientiem un darbiniekiem. Vēl 22 personām tests jānodod atkārtoti.

16. decembris 2020 | 12:23

Par COVID-19 saslimstības uzliesmojumu Pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālajā centrā tiks veikta dienesta izmeklēšana

15. decembrī Daugavpils Domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs sasauca Daugavpils sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisijas sēdi, kuras laikā bija analizēta situācija Pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālajā centrā, sprieda par turpmāko darbību. {3}

16. decembris 2020 | 12:21

Ir izdots kalendārs ar Daugavpils skatiem

Klajā nācis Daugavpils pilsētas domes izdotais kalendārs 2021. gadam ar Daugavpils pilsētas skatiem. Fotogrāfiju autors ir Daugavpilī un Latvijā pazīstamā fotogrāfe, Džeina Saulīte. Ir pieejami divi kalendāru veidi – sienas kalendārs un mazais galda kalendārs.

15. decembris 2020 | 17:04

Tiks sasaukta CA komisijas sēde sakarā ar situāciju Daugavpils pansionātā

Veicot testēšanu uz COVID-19 Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālajā centrā atklājās 70 pozitīvi gadījumi gan darbinieku, gan klientu vidū. {3}

15. decembris 2020 | 17:01

Daugavpils izvirzīs savus objektus konkursam “Gada labākā būve Latvijā 2020”

Jau vairāk nekā divdesmit gadus Latvijā notiek prestižs konkurss-skate “Gada labākā būve Latvijā”, kura piedalās izcili privātās un publiskās būvniecības piemēri, kā arī labākie restaurācijas, inženierbūvju, ainavas labiekārtošanas projekti un objekti citās nominācijās. Šogad, ja no Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) tiks saņemts pozitīvs lēmums par nodošanu ekspluatācijā, šajā konkursā piedalīsies arī Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola “Saules skola”.

15. decembris 2020 | 16:59

Daugavpils dzīvnieku patversmē mitinās vairāk nekā 100 suņi un kaķi

Ziemas aukstajos mēnešos siltums un rūpes ir vajadzīgi ne tikai cilvēkiem, bet arī mūsu četrkājainajiem draugiem. Par tiem, pret kuriem liktenis bija skarbs un atstāja bez pajumtes, rūpējas Daugavpils dzīvnieku patversmes gādīgie darbinieki: šobrīd viņu paspārnē ir apmēram 70 kaķi (vasarā bija ap 150) un gandrīz 30 suņi.

15. decembris 2020 | 16:56

Sociālais dienests izsniedz Jaungada dāvanas bērniem

Kopš pagājušās nedēļas Daugavpils Sociālais dienests ir uzsācis tradicionālo Jaungada dāvanu izsniegšanu bērniem ar invaliditāti, bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm (līdz 14 gadu vecumam ieskaitot), kā arī bērniem, kuriem ar bāriņtiesas lēmumu noteikta ārpusģimenes aprūpe. Saldumu komplektus var saņemt dienas centrā “Saskarsme” Liepājas ielā 4, turklāt dāvanas būs iespējams saņemt arī nākamā gada sākumā.

14. decembris 2020 | 18:58

Kalupes pasta nodaļa no 2021.gada 11.janvāra sāks darbu jaunās telpās Lielajā ielā 43

Daugavpils novada Kalupes pasta nodaļa 2021.gada 11.janvārī sāks darbu jaunās telpās Sociālo pakalpojumu centrā Pīlādzis Lielajā ielā 43. Jaunās telpas atrodas netālu no līdzšinējās apkalpošanas vietas un ir komfortablākas gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem. Nodaļas darbalaiks saglabāsies nemainīgs, bet sakarā ar pārcelšanās darbiem tas būs mainīts 8.janvārī.

14. decembris 2020 | 18:56

NVA Daugavpils filiāles vakances

Nodarbinātības valsts aģentūras Daugavpils filiālē līdz 2020.gada 14. decembrim reģistrētas vakances vairāk nekā 100 specialitātēs.

13. decembris 2020 | 17:51

Miris Daugavpils Pašvaldības policijas priekšnieks Genādijs Kaminskis

48 gadu vecumā miris Daugavpils Pašvaldības policijas priekšnieks Genādijs Kaminskis, apstiprināja Daugavpils pašvaldībā, ziņo LETA.

11. decembris 2020 | 18:56

Remonts Daugavpils Stropu pamatskolas-attīstības centra ēkā Mihoelsa ielā 4 ir noslēdzies

10. decembrī Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) pārstāvji veica objekta apsekošanu Daugavpils Stropu pamatskolas-attīstības centra pirmsskolas izglītības iestādē Mihoelsa ielā 4, kur tika īstenots energoefektivitātes paaugstināšanas projekts. Inspektori apskatīja visas ēkas no ārpuses un no iekšpuses, sniedzot savus komentārus par dažiem trūkumiem, kurus tuvākajā laikā ir jānovērš.

11. decembris 2020 | 18:52

Izsludināta ārkārtējā situācija medicīnā – kā tas ietekmēs pilsētas medicīnas iestāžu darbu

10. decembrī Valsts operatīvā medicīniskā komisija nolēma izsludināt ārkārtējo situāciju medicīnā. Tas ir saistīts ar Covid-19 pacientu skaita pieaugumu. Praksē šis solis ir vērsts uz lielo un mazo medicīnas iestāžu brīvāku darba organizēšanu. Daugavpils gadījumā tas nekādā veidā neietekmēs ārstniecības pakalpojumu sniegšanu.

10. decembris 2020 | 15:31

Iedzīvotājus aicina nekāpt uz trauslā ledus

Iestājoties aukstajam laikam, ūdenstilpes pamazām sāk klāt ledus. Taču tas vēl ir parāk plāns un nespēj izturēt cilvēka svaru.

9. decembris 2020 | 19:39

Daugavpilī rūpējas par dzīves kvalitātes uzlabošanu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Daugavpils iedzīvotāji, kuri pārvietojas ratiņkrēslā un kuriem ir piešķirta 1.vai 2.grupas invaliditāte, var saņemt pašvaldības atbalstu mājokļa pielāgošanai un vides pieejamības uzlabošanai.

9. decembris 2020 | 19:35

Salavecis gaida vēstules un gatavo dāvanas arī daugavpiliešiem

Decembris ir viens no gada skaistākajiem mēnešiem. Laiks, kad mēs veikalos sajūtam mandarīnu smaržu, cepam piparkūkas un pušķojam eglīti. Cenšamies pavadīt laiku ar ģimeni, vairāk rūpējamies par sevi un palīdzam cilvēkiem, kuriem nepieciešams atbalsts.

9. decembris 2020 | 19:31

Tiek veikta stingra sabiedriskā transporta un tirdzniecības vietu kontrole

Kopš ārkārtējās situācijas pagarināšanas Latvijā Covid-19 dēļ, kas būs spēkā līdz 11. janvārim, likumsargi ar īpašu vērību kontrolē epidemioloģisko normu ievērošanu cilvēku pulcēšanās vietās. Daugavpilī noteikumu ievērošanu uzrauga Pašvaldības policijas un Valsts policijas darbinieki.

[1]  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  [576]