bbq.lv

Trešdiena, 26. Oktobris: Latvijā brīžiem gaidāmi nokrišņi

Trešdienas rītā valstī ir apmācies laiks, daudzviet nedaudz līst vai snieg, visvairāk nokrišņu ir Vidzemē liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija. Gaisa temperatūra lielā daļā Vidzemes un Latgales ziemeļos svārstās ap nulli, citviet valstī +1..+3 grādi, Kurzemes piekrastē +4..+5 grādi. Lielāko daļu Vidzemes klāj sniegs, sniega sega ir izveidojusies aptuveni 30 līdz 40 kilometrus uz austrumiem no Rīgas, ...

Intervijas

26 oktobris

Vārda dienas:
Amanda, Amanta, Kaiva

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Tavu panākumu atslēga būs plānošana, tikai tā tiksi pie mērķa! Ja neesi pārliecināts par savām spējām, prasi padomu gudrākam, speciālistam, bet nedari neko emociju uzplūdā un nepārdomāti. Finansiālais stāvoklis, kā parasti, var nedaudz iegāzt, tomēr nespēs iznīcināt tavus sapņus, arī šajā jautājumā vari pakonsultēties ar kādu zinātāju. Tomēr vislielāko gandarījumu, sniegs otrās pusītes klātbūtne, tāpēc vismaz brīvo laiku un nedēļas nogali centies pavadīt kopā!

Trešdiena
Nakts
3 .. 5 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
4 .. 6 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kādu ēdinašanas iestādi jūs dodat priekšroku apmeklēt?

 

Jaunumi

Latvija 26. oktobris 2016 | 12:12

Jaunās autovadītāju apmācības prasības uzlabos autoskolu sniegto pakalpojumu kvalitāti

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) atgādina, ka š.g. 1. novembrī stāsies spēkā grozījumi noteikumos par autovadītāju apmācību, kas uzlabos autoskolu sniegto pakalpojumu kvalitāti, kā rezultātā labāk tiks sagatavoti jaunie autovadītāji un ikviens uz ceļa varēs justies drošāk.

Sabiedrība 26. oktobris 2016 | 11:15

Vandai Kezikai piešķirs triju zvaigžņu ordeni

Par nopelniem Latvijas valsts labā Ordeņu kapituls nolēmis piešķirt IV šķiras Triju Zvaigžņu ordeni un iecelt par ordeņa virsnieci Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektori Vandu Keziku. Triju Zvaigžņu ordenis Vandai Kezikai piešķirts par ilggadēju darbu, rūpējoties par līdzsvarotu Daugavpils novada pašvaldības teritorijas attīstību, kā arī profesionālu vadību pašvaldības izpilddirektores amatā.

Sports 26. oktobris 2016 | 10:59

U15 grupas futbolisti kļūst par valsts čempioniem

Otrdien, 25. Oktobrī, par valsts čempioniem U15 vecuma grupas čempionātā kļuva BFC „Daugavpils” jaunie futbolisti. Pēdējā spēlē ar 6:0 tika sagrauta RFS komanda, ziņo Nauris Mackevičs.

Sabiedrība 26. oktobris 2016 | 10:50

Daugavpilī notiks seminārы par atbalstu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai

2016.gadā 2. un 3. novembrī trijās Latgales pilsētās – Balvos, Līvānos un Daugavpilī - notiks semināri par energoefektivitātes pasākumu īstenošanu daudzdzīvokļu ēkās un pieejamo valsts atbalstu. Seminārus organizē Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija Altum informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” ietvaros.

Sabiedrība 26. oktobris 2016 | 10:17

Sākas Valkas ielu remonta darbi

Sakarā ar veicamajiem darbiem – asfalta seguma izlīdzinošo frēzēšanu un asfalta seguma ieklāšanu Valkas ielā posmā no Smilšu ielas līdz 18. novembra ielai no 28. oktobra līdz 30. oktobrim autotransporta kustība tiks slēgta un organizēta atbilstoši shēmai pielikumā.

Sabiedrība 26. oktobris 2016 | 10:02

Daugavpils pašvaldība palīdz iedzīvotājiem savākt zaļo masu

Šogad Daugavpils pilsētas domes Komunālās saimniecības pārvalde sadarbībā ar firmu „Clean R” otro reizi rīko akciju, kuras laikā privātā sektora iedzīvotājiem būs iespēja savākt zaļo masu no savām un piegulošajām teritorijām. 24. oktobra rītā dažādos pilsētas mikrorajonos sāka uzstādīt liela izmēra konteinerus (7 kubikmetri). Līdz tās pašas dienas pusdienlaikam daži konteineri jau bija pilni, kas apstiprina šīs akcijas nepieciešamību. Trīs gadu laikā, kopš tiek rīkota šāda akcija, iedzīvotāji pie tās ir pieraduši un jau iepriekš gatavojas.

Notikumi 26. oktobris 2016 | 09:48

Rīgas ielā bojā gājis vīrietis

26. oktobrī plkst. 00:16 tika saņemts izsaukums uz Rīgas ielu Daugavpilī, kur, bija izcēlies ugunsgrēks, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Notikumi 26. oktobris 2016 | 09:39

Ludzā aizturēja personas par narkotisko vielu nelikumīgo apriti

Ludzas iecirkņa Kriminālpolicija ieguva operatīvo informāciju, par iespējamu narkotiskās vielas saturošu augu neatļautu sēšanu vai audzēšanu Rēzeknes novadā. 18.oktobrī Rēzeknes novadā Lendžu pagastā, realizējot šo informāciju, Ludzas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki, sadarbībā ar Organizētas noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkārošanas nodaļas un Rēzeknes iecirkņa kolēģiem, veica vairākas kratīšanas, kāda 1997.gadā dzimušā vīrieša īpašumā, ziņo Valsts policija.

Latvija 26. oktobris 2016 | 09:12

No pārbaudītajām sirēnām, darbības traucējumi konstatēti septiņām

Otrdien, 25.oktobrī, plkst. 15.00, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā uz trim minūtēm ieslēdza trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas darbību – sirēnu tehnisko stāvokli, bojājumus vai traucējumus sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamību, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Kultūra 26. oktobris 2016 | 09:04

Norisināsies Ģimenes diena

Turpinot tradīciju, arī šī mēneša pēdējā svētdienā, 30.oktobrī, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgas ielā 8) ikviens interesents tiek aicināts uz ĢIMENES DIENU. Šoreiz ģimenēm būs lieliska iespēja uzspēlēt komandu spēli “Senatnes zinātne”, bet pašiem veiklākajiem– iegūt arī vērtīgas balvas!

Tautas balss

Park Hotel Latgola | 17. oktobris 2016 | 10:05

21., 22., 28. un 29. oktobrī dzīvā mūzika restorānā "PLAZA"

Restorāns "PLAZA" 21., 22., 28. un 29. oktobrī aicina baudīt dzīvās mūzikas vakarus kopā ar grupu "LARDO" no plkst. 21:00 līdz 01:00!

Park Hotel Latgola | 5. oktobris 2016 | 10:54

7., 14. un 15. oktobrī dzīvā mūzika restorānā "PLAZA!"

Restorāns "PLAZA" 7., 14. un 15. oktobrī aicina baudīt dzīvās mūzikas vakarus kopā ar grupu "LARDO" no plkst. 21:00 līdz 01:00!

Park Hotel Latgola | 13. septembris 2016 | 13:23

16., 17. un 23. septembrī dzīvā mūzika restorānā "PLAZA"!

Restorāns "PLAZA" 16., 17. un 23.septembrī aicina baudīt dzīvās mūzikas vakaru kopā ar grupu "LARDO" no plkst. 21:00 līdz 01:00!

Park Hotel Latgola | 24. augusts 2016 | 15:09

2.septembrī dzīvā mūzika restorānā "PLAZA"!

Restorāns "PLAZA" 2.septembrī aicina baudīt dzīvās mūzikas vakaru kopā ar grupu "LARDO" no plkst. 21:00 līdz 01:00!

Redakcija | 17. augusts 2016 | 21:08

Убедись в своих знаниях: первая помощь ребенку

Время отпуска у воды, походы и путешествия – понятно желание родителей отдохнуть, дав детям полную свободу. Специалисты напоминают: не оставляй малыша без внимания и заблаговременно обсуди с ребенком возможные риски несчастных случаев. Школа маленьких экспертов (www.mazoekspertuksola.lv) и президент Латвийской ассоциации спасения жизни (LDzGA) Роберт Фурманис рассказывает о самом главном, что родителям и детям следует знать о первой помощи летом.

Blogi

Māra Nizinska | 16. aprīlis 2016 | 00:39

Māra Nizinska: "Par Glavlitu un preses brīvību"

Sen, sen, padomju laikos, redaktors, iedams atvaļinājumā, izņēma no seifa nelielu grāmatiņu un stingri piekodināja: ja par kaut ko šaubies, ņem un palasi, tur viss pateikts, ko nedrīkst rakstīt.

Māra Nizinska | 29. februāris 2016 | 18:01

Ir valdība, ir deklarācija...

Pēc vētrām Latvijas Saeimas un valdības namos tauta nu var atgūties un nomierināties. Mums atkal ir valdība. Neteiksim, ka jauna: tie paši vēži no tās pašas kules. Arī valdības deklarācija (labo apņemšanos un darāmo darbu saraksts) maz atšķiras no iepriekšējās valdības deklarācijas. Ja nu vienīgi ar apjomu — Kučinska deklarācija ir drusciņ īsāka par to, ko bija sarakstījis Laimdotas Ministru kabinets. Tomēr pietiekami apjomīga.

Juris Viļums | 5. februāris 2016 | 08:21

“Separātisma rēgs” pār Latgali, jeb ko BBC neparādīja?

Plašu sabiedrības rezonansi, sevišķi latgaliešu vidū ir izraisījusi ziņa, ka telekanāls BBC nācis klajā ar jaunu raidījumu WorldWarThree: InsideTheWarRoom, kurā „spēlējas” ar scenāriju modelēšanu Krievijas vai tai lojālo spēku iebrukuma gadījumā. Pamatā raidījumā tiek analizēta iespējamā Lielbritānijas reakcija (to pavadošās diskusijas, amatpersonu argumentācija gatavībai rīkoties atbilstoši NATO 5. pantam līdz pat atomieroču pielietošanai).

Māra Nizinska | 25. janvāris 2016 | 08:05

Kas palīdzēs bezpajumtniekam Antonam?

Antonam (nosauksim viņu tā) dzīvē nepaveicās: bērnībā kļuva par bāreni un internātskolu, kur zēnu ievietoja padomju vara, viņš pabeidza jau brīvajā Latvijā. Bet brīvā Latvija bērniem bāreņiem izrādījās ļauna pamāte: nespēja bērnunama audzēknis ar dokumentiem pierādīt, ka viņa senči šeit dzīvojuši līdz 1940. gadam, un viņa pasē iespieda zīmogu “nepilsonis”. Ar visām no tā izrietošajām sekām… {2}

Juris Viļums | 11. decembris 2015 | 18:52

Godīga prostitūcija vai godīga politika – kurš no šiem vārdu salikumiem ir ticamāks?

Gadiem sabiedrības uzticēšanās Saeimai un valdībai ir kritusi. Kā to mainīt? Vispirms, ar pamatotiem un skaidriem lēmumiem. Būt godīgam – to māca gan visas baznīcas un skolas (jā, arī pasakas), tikai bieži viss piemirstas, kad tikts pie varas.