Publicitātes foto

Brīvdienās gaiss iesils līdz +27 grādiem

Nedēļas izskaņā gaiss iesils līdz +27 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija. Nedēļas izskaņā un nākamās nedēļas sākumā ik dienu pēcpusdienas un vakara stundās kādā no Latvijas reģioniem veidosies gubu lietusmākoņi, kas nesīs pērkona lietusgāzes. Lielāka šo lietusgāžu varbūtība un intensīvāks lietus iespējams Vidzemē un Latgalē, mazāk līs Kurzemē, jo sevišķi jūras piekrastē. Minimālā gaisa temperatūra naktīs lielākoties ...

Intervijas

Video

Preses konference 13.06.2016.

Preses konference 13.06.2016.

24 jūlijs

Vārda dienas:
Krista, Kristiāna, Kristīne, Kristiāns

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Ja tiksi galā ar privātās dzīves peripetijām, sāks padoties ar darbiņi. Astrologu ieteikums, neesi impulsīvs, nestrīdies ar tuvākajiem cilvēkiem darbā un mājās, tad saulīte iespīdēs arī tavā dārziņā. Var pavērties labas biznesa iespējas, materiālā situācijā arī var uzlaboties, tikai izlien no savas neticības, šaubu zonas. Tavu veselības un vienkārši emocionālo stāvokli noteikti uzlabos ūdens procedūras, atpūta dabā, tūrisma pārgājiens.

Svētdiena
Nakts
17 .. 19 C
Rīts
20 .. 22 C
Diena
25 .. 27 C
Vakars
21 .. 23 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kādu ēdinašanas iestādi jūs dodat priekšroku apmeklēt?

 

Jaunumi

Sabiedrība 22. jūlijs 2016 | 16:32

Daugavpilī uzstādīta vēl viena strūklaka

Pie ūdenstilpnes, kas atrodas aiz Daugavpils universitātes jaunā korpusa ēkas, 22. jūlijā tika uzstādīta jauna strūklaka.

Sabiedrība 22. jūlijs 2016 | 14:59

Daugavpils ūdenskrātuvēs ūdens atbīlst normai

19.jūlijā “Komunālās saimniecības pārvalde” un zinātniskā institūta “BIOR” speciālisti veica ūdens paraugu ņemšanu Daugavpils pilsētas ūdenstilpju peldvietās.

Sabiedrība 22. jūlijs 2016 | 14:32

Deputāti lemj par aizņēmuma ņemšanu 3. vidusskolas piebūves celtniecībai

Finanšu komitejā deputāti akceptēja lēmumprojektu par aizņēmuma ņemšanu 353 163 eiro apmērā 3. vidusskolas investīciju projektam- ēdināšanas bloka būvniecība.

Sports 22. jūlijs 2016 | 13:05

Cietoksnī norisinājās „Sporta diena”, drīzumā – „Jautrie starti”

Daugavpils cietoksnī notika „Sporta diena”, kuras ietvaros norisinājās gan sacensības, gan dažādas spēles, kurās varēja piedalīties ikviens, kurš vēlējās.

Sports 22. jūlijs 2016 | 12:16

Karatē vasaras nometne

Jau ne pirmo gadu Daugavpils Karatē Akadēmijas ”LFSKA” karatisti lietderīgi pavadīja sava vasaras brīvlaika dienas sertificētā karatē sporta nometnē „Satori”, kas tika organizēta uz Aglonas vidusskolas bāzes.

Latvija 22. jūlijs 2016 | 11:57

Latvijas politiķi nav gatavi savus bērnus mudināt atgriezties latvijā

Vadoši Latvijas politiķi, kuru bērni dzīvo ārzemēs, negrasās viņus mudināt atgriezties Latvijā, raksta laikraksts "Diena".

Kultūra 22. jūlijs 2016 | 11:28

Krāslavas novadā tiks atklāts mazākumtautību festivāls «Latgales vainags»

Šodien, 22.jūlijā ar ieskaņas koncertu Krāslavas novada Indrā tiks atklāts jau 9. starptautiskais mazākumtautību mūzikas festivāls “Latgales vainags”.

Kultūra 22. jūlijs 2016 | 11:02

Osvalda Zvejsalnieka veltījums Rēzeknei

Latgales Kultūrvēstures muzejā(Atbrīvošanas alejā 102, Rēzeknē) Rēzeknes svētku un vasaras festivālu noskaņa ienāk ar gleznotāja LMA profesora un Rēzeknes Goda pilsoņa Osvalda Zvejsalnieka darbu izstādi “Veltījums pilsētai”. Izstādes atklāšana 27. jūlijā plkst. 15.00. Izstāde apskatāma līdz 3. septembrim.

Notikumi 22. jūlijs 2016 | 10:52

Ciblas novadā vīrietis uzbrauca bērnu ratiņiem

21. jūlijā plkst.16:36, Ciblas novadā, Ciblas pagastā, Felicianova ceļš: Meža Vepri-Tridņa, notika ceļas satiksmes negadījums, ziņo Valsts policija.

Notikumi 22. jūlijs 2016 | 10:28

Daugavpils novadā cieta ugunsdzēsējs

21. jūlijā Plkst. 21.25 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Daugavpils novada Laucesas pagastu, kur dega šķūnis, ziņo VUGD.

Tautas balss

Redakcija | 29. jūnijs 2016 | 13:05

Sarunu festivālā LAMPA būs skatāma Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra dokumentālā izrāde „Neatkarības bērni”

Sarunu festivālā „Lampa” ietvaros 2016. gada 1.jūlijā plkst. 18:00 Cēsu pils parkā Latvijas valsts simtgades birojs piedāvās skatītājiem Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra dokumentālo izrādi „Neatkarības bērni”.

Redakcija | 29. jūnijs 2016 | 09:16

Поможем Татьяне Бичике в борьбе с болезнью

Татьяне 55 лет, она с мужем, дочкой и внучкой живет в Сигулде. Татьяна 32 года проработала в детском саду «Pīlādzītis» в Сигулде поваром. В январе этого года она была вынуждена уйти с работы по болезни. Татьяна находится в проекте (https://www.ziedot.lv/palidziba-tatjanai-bicikai-2363). Мы собираем средства на лечение меланомы.

Park Hotel Latgola | 28. jūnijs 2016 | 17:51

1. jūlijā dzīvā mūzika restorānā "PLAZA"!

Restorāns "PLAZA" aicina baudīt dzīvo mūziku kopā ar grupu "LARDO" 1. jūlijā no plkst. 21:00 līdz 01:00!

Redakcija | 26. jūnijs 2016 | 13:58

PALĪDZĒSIM GLĀBT 22 GADUS JAUNĀ VADIMA DZĪVĪBU!

Vadimam ir 22 gadi, iesāktas studijas Daugavpils augstskolā programmēšanas jomā, vecāki, 11 gadus veca māsa un brīnišķīga draudzene. Ģimene dzīvo Krāslavā. Viss būtu lieliski, ja vien pērn pavasarī Vadimam nebūtu parādījusies temperatūra, nogurums un palielināti limfmezgli. Izmeklējumi pie ārsta atklāja pašu ļaunāko - limfoleikozi jeb asins vēzi. Līdz tam Vadims par veselību nebija sūdzējies, dzīvojis veselīgi, ne lietojis alkoholu, ne smēķējis, bija apzinīgs students, regulāri sportojis.

Redakcija | 26. jūnijs 2016 | 13:57

ПОМОЖЕМ СПАСТИ ЖИЗНЬ 22-ЛЕТНЕМУ ВАДИМУ!

Вадиму 22 года, он начал изучать программирование в Даугавпилсском университете, у него есть родители, 11-летняя сестра и чудесная подруга. Семья живет в Краславе. Все было замечательно, но весной прошлого года у Вадима повысилась температура, появилась усталость и увеличились лимфоузлы. Обследования у врачей выявили серьезное заболевание - лимфолейкоз или рак крови. До этого Вадим никогда не жаловался на здоровье, поддерживал здоровый образ жизни, не употреблял алкоголь, не курил, был сознательным студентом, регулярно занимался спортом.

Blogi

Māra Nizinska | 16. aprīlis 2016 | 00:39

Māra Nizinska: "Par Glavlitu un preses brīvību"

Sen, sen, padomju laikos, redaktors, iedams atvaļinājumā, izņēma no seifa nelielu grāmatiņu un stingri piekodināja: ja par kaut ko šaubies, ņem un palasi, tur viss pateikts, ko nedrīkst rakstīt.

Māra Nizinska | 29. februāris 2016 | 18:01

Ir valdība, ir deklarācija...

Pēc vētrām Latvijas Saeimas un valdības namos tauta nu var atgūties un nomierināties. Mums atkal ir valdība. Neteiksim, ka jauna: tie paši vēži no tās pašas kules. Arī valdības deklarācija (labo apņemšanos un darāmo darbu saraksts) maz atšķiras no iepriekšējās valdības deklarācijas. Ja nu vienīgi ar apjomu — Kučinska deklarācija ir drusciņ īsāka par to, ko bija sarakstījis Laimdotas Ministru kabinets. Tomēr pietiekami apjomīga.

Juris Viļums | 5. februāris 2016 | 08:21

“Separātisma rēgs” pār Latgali, jeb ko BBC neparādīja?

Plašu sabiedrības rezonansi, sevišķi latgaliešu vidū ir izraisījusi ziņa, ka telekanāls BBC nācis klajā ar jaunu raidījumu WorldWarThree: InsideTheWarRoom, kurā „spēlējas” ar scenāriju modelēšanu Krievijas vai tai lojālo spēku iebrukuma gadījumā. Pamatā raidījumā tiek analizēta iespējamā Lielbritānijas reakcija (to pavadošās diskusijas, amatpersonu argumentācija gatavībai rīkoties atbilstoši NATO 5. pantam līdz pat atomieroču pielietošanai).

Māra Nizinska | 25. janvāris 2016 | 08:05

Kas palīdzēs bezpajumtniekam Antonam?

Antonam (nosauksim viņu tā) dzīvē nepaveicās: bērnībā kļuva par bāreni un internātskolu, kur zēnu ievietoja padomju vara, viņš pabeidza jau brīvajā Latvijā. Bet brīvā Latvija bērniem bāreņiem izrādījās ļauna pamāte: nespēja bērnunama audzēknis ar dokumentiem pierādīt, ka viņa senči šeit dzīvojuši līdz 1940. gadam, un viņa pasē iespieda zīmogu “nepilsonis”. Ar visām no tā izrietošajām sekām… {1}

Juris Viļums | 11. decembris 2015 | 18:52

Godīga prostitūcija vai godīga politika – kurš no šiem vārdu salikumiem ir ticamāks?

Gadiem sabiedrības uzticēšanās Saeimai un valdībai ir kritusi. Kā to mainīt? Vispirms, ar pamatotiem un skaidriem lēmumiem. Būt godīgam – to māca gan visas baznīcas un skolas (jā, arī pasakas), tikai bieži viss piemirstas, kad tikts pie varas.