No rietumiem Latvijai tuvojas aukstā atmosfēras fronte

No rietumiem Latvijai tuvojas aukstā atmosfēras fronte, un svētdiena ir pēdējā diena šajā karstuma vilnī, prognozē sinoptiķi. Svētdien Latvijā gaidāms augsts gaisa mitrums, kas pastiprinās karstuma sajūtu. Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +28..+33 grādiem. Vietām īslaicīgi līs un dārdēs pērkons. Pēcpusdienā, vakarā un naktī uz pirmdienu daudzviet valstī prognozētas pērkona lietusgāzes, vietām līs īpaši intensīvi, negaiss var atnest arī lielu krusu un ...

Intervijas

Video

Preses konference 13.06.2016.

Preses konference 13.06.2016.

26 jūnijs

Vārda dienas:
Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Tu būsi atkal zirgā, ja mazāk analizēsi un vienkārši darbosies. Vari paļauties uz intuīciju, tā tevi nepievils! Kaut arī esi pieradis ar visu tikt galā saviem spēkiem, tomēr šoreiz tuvinieku atbalsts vai padomi lieti noderēs. Sargi sevi un savas mantas, ja atrodies sabiedriskās vietās, laiks, kad kāds var sagribēt pastiept roku pēc tava maciņa vai telefona. Nestrīdies bez jēgas, pie savas taisnības vari palikt arī bez lieka kašķa.

Svētdiena
Nakts
20 .. 22 C
Rīts
25 .. 27 C
Diena
30 .. 32 C
Vakars
26 .. 28 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kādu ēdinašanas iestādi jūs dodat priekšroku apmeklēt?

 

Jaunumi

Notikumi 26. jūnijs 2016 | 13:28

Pielietojot elektrošokieri aplaupa nakts veikalu

Laupīšanas gadījums notika aizvadītajā nedēļā Viļānos, kur ap pulksten 1:00 nakts veikalā ieradās redzami iereibis nezināms vīrietis, kurš vēlējās iegādāties alkoholu parādā, taču, saņemot atteikumu, paķēra grozu ar pārtiku un metās ārā no veikala. Pārkāpēju mēģināja panākt veikala darbinieks, kurš dabūja ar elektrošokiera strāvu, brīdī, kad gandrīz saķēra uzbrucēju. Policija uzsāka uzbrucēja meklēšanas pasākumus.

Pasaulē 26. jūnijs 2016 | 13:05

No amata atkāpies britu eirokomisārs Džonatans Hils

No amata atkāpies britu eirokomisārs Džonatans Hils, kurš bija atbildīgs par finanšu pakalpojumu un kapitāla tirgus savienību. Viņa pienākumus uz laiku pārņem Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents Valdis Dombrovskis.

Pasaulē 26. jūnijs 2016 | 13:00

Kamerons pēc «Brexit» paziņo par atkāpšanos no premjera amata

Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kamerons pēc referenduma, kurā vairākums balsstiesīgo valsts iedzīvotāju nobalsoja par valsts iziešanu no Eiropas Savienības (ES), piektdien, 24.jūnijā paziņoja, ka atkāpsies no premjera amata, vēsta britu raidorganizācija BBC.

Latvija 23. jūnijs 2016 | 13:52

Līgo dienā Latvijā gaidāma līdz +27 grādu svelme

Līgo dienā, 23.jūnijā, Latvijā gaidāms karsts laiks – vietām gaiss iesils līdz +27 grādiem, liecina Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra mājaslapā pieejamā informācija.

Notikumi 23. jūnijs 2016 | 13:34

Daugavpilī ugunsgrēkā cieta sirmgalvis

21. Jūnija 2016 gada plkst. 11.01 Daugavpilī, 18 Novembra ielā, ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu, kur deviņ stāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā bija jūtams sadūmojums, ziņo Valsts ugunsdzēsības dienests.

Notikumi 22. jūnijs 2016 | 15:58

Apcietināts vīrietis aizdomās par savas mātes aplaupīšanu

10. jūnijā 2016. gadā Daugavpils policijas iecirknī tika saņemts izsaukums no kādas 89 gadus vecas kundzes, kura informēja par to, ka dēls nozaga viņai naudu 40 eiro apmērā, ziņo Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde

Sabiedrība 22. jūnijs 2016 | 15:26

Tiek veidota jauna pastaigu zona

Vienības ielā daudzstāvu māju iedzīvotāji jau ir ievērojuši, ka iepretim viņu logiem tiek pakāpeniski labiekārtota aizaugusī teritorija. Necaurejama biezokņa vietā, kur zāle sniedzas līdz viduklim, pašvaldība ir nolēmusi izveidot jaunu pastaigu zonu.

Latvija 22. jūnijs 2016 | 14:59

Šogad vārda dienu svinēs 9 949 Līgas un 52 007 Jāņi

Šobrīd Latvijā dzīvo 11 636 iedzīvotāji, kuri dzimšanas dienu svin 23. vai 24. jūnijā, turklāt 1 112 Jāņi un 413 Līgas svinēs gan vārda, gan dzimšanas dienu, paziņo Centrālā statistikas pārvalde

Sports 22. jūnijs 2016 | 14:31

Taekvando sportisti uzvarēja sacensībās Rīgā

18.jūnijā 2016. gadā mūsu 7 sportisti piedalījās sacensībās iesācējiem Rīgā. Mūsu kluba sportisti piedalījās turnīra sparringa un tehniskajās sadaļās. Turnīra organizētājs bija Rīgas klubs „Hansu”.

Notikumi 22. jūnijs 2016 | 14:10

Daugavpilī cilvēks saindējas ar dūmiem

2016. gadā 21. Jūnijā plkst. 11:01 bija saņemts izsaukums uz 18. Novembra ielu, Daugavpilī, kur deviņstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā bija jūtams sadūmojums, pavēstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Tautas balss

Redakcija | 26. jūnijs 2016 | 13:58

PALĪDZĒSIM GLĀBT 22 GADUS JAUNĀ VADIMA DZĪVĪBU!

Vadimam ir 22 gadi, iesāktas studijas Daugavpils augstskolā programmēšanas jomā, vecāki, 11 gadus veca māsa un brīnišķīga draudzene. Ģimene dzīvo Krāslavā. Viss būtu lieliski, ja vien pērn pavasarī Vadimam nebūtu parādījusies temperatūra, nogurums un palielināti limfmezgli. Izmeklējumi pie ārsta atklāja pašu ļaunāko - limfoleikozi jeb asins vēzi. Līdz tam Vadims par veselību nebija sūdzējies, dzīvojis veselīgi, ne lietojis alkoholu, ne smēķējis, bija apzinīgs students, regulāri sportojis.

Redakcija | 26. jūnijs 2016 | 13:57

ПОМОЖЕМ СПАСТИ ЖИЗНЬ 22-ЛЕТНЕМУ ВАДИМУ!

Вадиму 22 года, он начал изучать программирование в Даугавпилсском университете, у него есть родители, 11-летняя сестра и чудесная подруга. Семья живет в Краславе. Все было замечательно, но весной прошлого года у Вадима повысилась температура, появилась усталость и увеличились лимфоузлы. Обследования у врачей выявили серьезное заболевание - лимфолейкоз или рак крови. До этого Вадим никогда не жаловался на здоровье, поддерживал здоровый образ жизни, не употреблял алкоголь, не курил, был сознательным студентом, регулярно занимался спортом.

Redakcija | 26. jūnijs 2016 | 13:48

III Международный фестиваль Восточной музыки “RUMI FEST”

C 30 сентября по 2 октября 2016 года в Риге состоится III Международный фестиваль Восточной музыки RUMI FEST под творческим девизом “Соприкосновение культур, мелодий и ритмов Запада и Востока”.

Redakcija | 21. jūnijs 2016 | 20:11

NMP dienesta mediķi vēl priecīgus Līgo un aicina nebūt pārgalvīgiem

Diemžēl katru gadu Līgo svētku laikā Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienesta mediķi sniedz palīdzību smagi cietušajiem, tostarp pieaugušajiem un bērniem. Negadījumi notikuši gan peldoties, gan lecot ūdenī, kā arī neievērojot drošību aktivitātēs pie ugunskuriem, griliem. Lai nepieļautu negadījumus, NMP dienesta mediķi aicina Līgo svētku brīvdienās nebūt pārgalvīgiem.

Redakcija | 21. jūnijs 2016 | 20:07

Gaidāmas garas brīvdienas; policija aicina parūpēties par sava mājokļa drošību

Līgo svētki jau ir tepat aiz stūra un gaidāmas vairākas brīvas dienas. To laikā daļa iedzīvotāju pavadīs dabā, tādēļ Valsts policija aicina iedzīvotājiem būt piesardzīgiem un rūpēties par sava mājokļa drošību.

Blogi

Māra Nizinska | 16. aprīlis 2016 | 00:39

Māra Nizinska: "Par Glavlitu un preses brīvību"

Sen, sen, padomju laikos, redaktors, iedams atvaļinājumā, izņēma no seifa nelielu grāmatiņu un stingri piekodināja: ja par kaut ko šaubies, ņem un palasi, tur viss pateikts, ko nedrīkst rakstīt.

Māra Nizinska | 29. februāris 2016 | 18:01

Ir valdība, ir deklarācija...

Pēc vētrām Latvijas Saeimas un valdības namos tauta nu var atgūties un nomierināties. Mums atkal ir valdība. Neteiksim, ka jauna: tie paši vēži no tās pašas kules. Arī valdības deklarācija (labo apņemšanos un darāmo darbu saraksts) maz atšķiras no iepriekšējās valdības deklarācijas. Ja nu vienīgi ar apjomu — Kučinska deklarācija ir drusciņ īsāka par to, ko bija sarakstījis Laimdotas Ministru kabinets. Tomēr pietiekami apjomīga.

Juris Viļums | 5. februāris 2016 | 08:21

“Separātisma rēgs” pār Latgali, jeb ko BBC neparādīja?

Plašu sabiedrības rezonansi, sevišķi latgaliešu vidū ir izraisījusi ziņa, ka telekanāls BBC nācis klajā ar jaunu raidījumu WorldWarThree: InsideTheWarRoom, kurā „spēlējas” ar scenāriju modelēšanu Krievijas vai tai lojālo spēku iebrukuma gadījumā. Pamatā raidījumā tiek analizēta iespējamā Lielbritānijas reakcija (to pavadošās diskusijas, amatpersonu argumentācija gatavībai rīkoties atbilstoši NATO 5. pantam līdz pat atomieroču pielietošanai).

Māra Nizinska | 25. janvāris 2016 | 08:05

Kas palīdzēs bezpajumtniekam Antonam?

Antonam (nosauksim viņu tā) dzīvē nepaveicās: bērnībā kļuva par bāreni un internātskolu, kur zēnu ievietoja padomju vara, viņš pabeidza jau brīvajā Latvijā. Bet brīvā Latvija bērniem bāreņiem izrādījās ļauna pamāte: nespēja bērnunama audzēknis ar dokumentiem pierādīt, ka viņa senči šeit dzīvojuši līdz 1940. gadam, un viņa pasē iespieda zīmogu “nepilsonis”. Ar visām no tā izrietošajām sekām… {1}

Juris Viļums | 11. decembris 2015 | 18:52

Godīga prostitūcija vai godīga politika – kurš no šiem vārdu salikumiem ir ticamāks?

Gadiem sabiedrības uzticēšanās Saeimai un valdībai ir kritusi. Kā to mainīt? Vispirms, ar pamatotiem un skaidriem lēmumiem. Būt godīgam – to māca gan visas baznīcas un skolas (jā, arī pasakas), tikai bieži viss piemirstas, kad tikts pie varas.