D-fakti.lv

Piektdiena, 24. martā: ar ziemeļrietumu vēju sāks ieplūst vēsāks gaiss

Piektdienas rītā debesis Latvijā lielākoties skaidras, vienīgi Latgalē vairāk mākoņu, savukārt Kurzemē vietām izveidojusies migla. Gaisa temperarūta =1..-4 grādu robežās, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija. Diena būs saulaina, nokrišņi nav gaidāmi, taču pastiprināsies ziemeļrietumu vējš, Vidzemē un Latgalē brāzmās 10-13 metri sekundē, kas pie mums ienesīs vēsāku gaisu. Ja vakar Rīgā gaiss iesila līdz +11,4 grādiem, padarot 23. ...

Intervijas

24 marts

Vārda dienas:
Izidors, Kazimirs

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Nedēļas sākums nav piemērots ceļojuma uzsākšanai un svarīgu līgumu slēgšanai. Vari pievērst uzmanību veselības uzlabošanai, pievēršoties fiziskām aktivitātēm. Saņemsi pastiprinātu pretējā dzimuma uzmanību, reizēm tas tracinās, tomēr kopumā glaimos. Iespējams, arī pats metīsi acis uz kādu personu, bet traucēs fakts, ka cilvēks jau ir saistīts. Sākot no ceturtdienas vari atkal aktīvi mesties iekšā darbos, jo vairāk sevi parādīsi, jo ticamāk, ka tiksi pie algas pielikuma.

Piektdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Diena
5 .. 7 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Priekš jums Ziemas prieki tas ir

 

Jaunumi

Kultūra 24. marts 2017 | 11:46

Karlsons atlidos uz Daugavpilī

Vienības nama 80. jubilejas gadā 13. maijā plkst. 16.00 Daugavpils teātrī notiks Latvijas Nacionālā baleta izrāde „Kasrlsons lido…”

Kultūra 24. marts 2017 | 10:49

Šonedēļ notiks pirmizrāde iestudējumam „Dārgā Jeļena Sergejevna”

25. martā plkst. 18.00 Daugavpils teātrī (Eksperimentālā skatuve) notiks pirmizrāde iestudējumam krievu valodā „Dārgā Jeļena Sergejevna”.

Sabiedrība 24. marts 2017 | 10:13

Aicinam uz jaunas Daugavpils Apotheka aptiekas atklasanu

Nākamajā otrdienā, 28.martā, Latvijā visstraujāk augošais aptieku tīkls Apotheka atklās jaunu aptieku Daugavpilī! Tajā trīs zinoši un atsaucīgi farmaceiti ikvienam pilsētas iedzīvotājam un viesim sniegs profesionālu padomu kā par ārsta izrakstītu medikamentu lietošanu, tā arī par patstāvīgu veselības aprūpi, labsajūtas atgūšanu un skaistumkopšanu.

Sabiedrība 24. marts 2017 | 09:44

Notiks jauna muzejpedagoģiskā programma “Leļļu pasaule”

No 28. marta Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā 1. – 6. klašu skolēniem tiek piedāvāta interaktīvā programma „Leļļu pasaule”.

Sabiedrība 23. marts 2017 | 21:42

"Latvijas pasts" atvērs jaunu sūtījumu izsniegšanas punktu

Izvērtējot pasta pakalpojumu pieejamību un izmantošanas tendences, AS "Latvijas pasts" aprīlī atvērs jaunu sūtījumu izsniegšanas punktu Daugavpilī, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmumā.

Ekonomika 23. marts 2017 | 21:14

'Lumenix fabrika' pasludināta maksātnespēja

Daugavpils tiesa 21. martā pasludināja maksātnespējas procesu logu un durvju ražotājam "Lumenix fabrika", liecina ieraksts Maksātnespējas reģistrā, ziņo LETA.

Latvija 23. marts 2017 | 20:58

Noskaidroti labākie Rēzeknes uzņēmēji

19.martā norisinājās svinīga ceremonijā, kuras laikā tika noskaidroti Rēzeknes novada labākie uzņēmēji un tika apbalvoti konkursa „Rēzeknes novada uzņēmums” laureāti.

Notikumi 23. marts 2017 | 20:21

Daugavpils novadā izņemts ievērojams daudzums nelegālās degvielas

Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde veicot koordinētus un mērķtiecīgus pasākumus cīņā pret akcīzes preču nelikumīgu apriti, divu nedēļu laikā, vairāku atklāto likumpārkāpumu ietvaros, Daugavpils novadā izņēma ievērojamu daudzumu nelegālās degvielas, ziņo Valsts policija.

Latvija 23. marts 2017 | 19:51

Zemi Latvijā pārdos tikai cilvēkiem ar latviešu valodas zināšanām

Saeima šodien, 23. martā, atbalstīja ierosinājumu likumā "Par zemes privatizāciju lauku apvidos" noteikt, ka lauksaimniecības zemi Latvijā varēs iegādāties tikai cilvēki ar latviešu valodas zināšanām, ziņo LETA.

Notikumi 23. marts 2017 | 19:42

Preiļos aizdomās par malumedniecību aiztur trīs vīriešus

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Preiļu iecirknis saņēmis informāciju par kādu personu grupu, kura, iespējams, plānojusi nodarboties ar nelikumīgām medībām, portāls "Delfi" uzzināja Valsts policijā.

Tautas balss

Rackitaal | 24. marts 2017 | 12:07

Украинские радикалы прибывают на Минский Майдан

Известные украинские политики в личной переписке обсуждают маршруты переброски украинских радикалов в Беларусь для участия в массовых акциях протеста, запланированных на 25 марта в Минске.

Park Hotel Latgola | 22. marts 2017 | 19:23

25.martā dzīvā mūzika restorānā "PLAZA!"

25.martā restorāns "PLAZA" aicina baudīt dzīvo mūziku kopā ar grupu "LARDO" no plkst. 21:00 līdz 01:00!

Park Hotel Latgola | 7. marts 2017 | 17:22

10., 11., 17. un 18.martā dzīvā mūzika restorānā "PLAZA!"

Restorāns "PLAZA" aicina baudīt dzīvās mūzikas vakarus ar grupu "LARDO!" 10., 11., 17. un 18.martā no plkst. 21:00 līdz 01:00 baudiet mūziku un lielisku Daugavpils pilsētas panorāmu restorānā "PLAZA"!

Park Hotel Latgola | 28. februāris 2017 | 16:58

Вечеринка самых прекрасных женщин!

Самые прекрасные из самых прекрасных, самые милые из самых милых, самые любимые из самых любимых – про Вас поют песни, пишут романы и посвящают сотни и тысячи поэтических строк. Именно для Вас 8 марта в ресторане «PLAZA» «Pretty women’s party!»

Park Hotel Latgola | 21. februāris 2017 | 15:33

25. februārī un 4. martā dzīvā mūzika restorānā "PLAZA!"

Restorāns "PLAZA" aicina baudīt dzīvās mūzikas vakarus ar grupu "LARDO!" 3. un 4. feburārī no plkst. 21:00 līdz 01:00 baudiet mūziku un lielisku Daugavpils pilsētas panorāmu restorānā "PLAZA"!

Blogi

Juris Viļums | 10. februāris 2017 | 21:20

Dārgākais deputāts II: par Saeimas deputātu transporta kompensācijām, to izlietojumu un lietderīgumu

Gandrīz vai ikmēneša jezgu plašsaziņas līdzekļos un sociālajos tīklos ap deputātu kompensācijām parasti rotā mans vārds un uzvārds. Manuprāt, līdz šim par šo tēmu korektākais raksts ir bijis šis. Arī pats jau 2012.gadā centos izskaidrot, kāpēc tieši es visbiežāk saņemu vislielāko atlīdzinājumu pret attaisnojošiem dokumentiem (degvielas čeki, biļetes, īres līgums) un kāpēc šādi izdevumi gluži objektīvi rodas. {1}

Māra Nizinska | 16. aprīlis 2016 | 00:39

Māra Nizinska: "Par Glavlitu un preses brīvību"

Sen, sen, padomju laikos, redaktors, iedams atvaļinājumā, izņēma no seifa nelielu grāmatiņu un stingri piekodināja: ja par kaut ko šaubies, ņem un palasi, tur viss pateikts, ko nedrīkst rakstīt.

Māra Nizinska | 29. februāris 2016 | 18:01

Ir valdība, ir deklarācija...

Pēc vētrām Latvijas Saeimas un valdības namos tauta nu var atgūties un nomierināties. Mums atkal ir valdība. Neteiksim, ka jauna: tie paši vēži no tās pašas kules. Arī valdības deklarācija (labo apņemšanos un darāmo darbu saraksts) maz atšķiras no iepriekšējās valdības deklarācijas. Ja nu vienīgi ar apjomu — Kučinska deklarācija ir drusciņ īsāka par to, ko bija sarakstījis Laimdotas Ministru kabinets. Tomēr pietiekami apjomīga.

Juris Viļums | 5. februāris 2016 | 08:21

“Separātisma rēgs” pār Latgali, jeb ko BBC neparādīja?

Plašu sabiedrības rezonansi, sevišķi latgaliešu vidū ir izraisījusi ziņa, ka telekanāls BBC nācis klajā ar jaunu raidījumu WorldWarThree: InsideTheWarRoom, kurā „spēlējas” ar scenāriju modelēšanu Krievijas vai tai lojālo spēku iebrukuma gadījumā. Pamatā raidījumā tiek analizēta iespējamā Lielbritānijas reakcija (to pavadošās diskusijas, amatpersonu argumentācija gatavībai rīkoties atbilstoši NATO 5. pantam līdz pat atomieroču pielietošanai).

Māra Nizinska | 25. janvāris 2016 | 08:05

Kas palīdzēs bezpajumtniekam Antonam?

Antonam (nosauksim viņu tā) dzīvē nepaveicās: bērnībā kļuva par bāreni un internātskolu, kur zēnu ievietoja padomju vara, viņš pabeidza jau brīvajā Latvijā. Bet brīvā Latvija bērniem bāreņiem izrādījās ļauna pamāte: nespēja bērnunama audzēknis ar dokumentiem pierādīt, ka viņa senči šeit dzīvojuši līdz 1940. gadam, un viņa pasē iespieda zīmogu “nepilsonis”. Ar visām no tā izrietošajām sekām… {3}