Ervins Strauhmanis, flickr.com, Public Domain Dedication (CC0)

Brīvdienās laiks būs silts

Brīvdienās laiks Latvijā saglabāsies silts, bet nākamnedēļ gaidāmas lielākas temperatūras svārstības, daudz nokrišņu un stiprs vējš, liecina prognozes. Sestdien Latvijā laiks uzlabosies, daudzviet uzspīdēs saule, naktī un no rīta gaidāma migla. Gaisa temperatūra naktī -2..+2 grādi, bet diena būs pavasarīgi silta - +2..+7 grādi. Svētdien mūsu reģionu sasniegs ar ciklonu saistītas atmosfēras frontes, pastiprināsies dienvidrietumu vējš, visā valstī brāzmās 11-16 metri ...

Intervijas

19 februāris

Vārda dienas:
Zane, Zuzanna

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Pār tevi sabruks dažādas likstas, būs jārisina kā savas, tā apkārtējo problēmas. Bruņojies ar pacietību, palīdzi apkārtējiem ar padomu, tomēr neiesaisties nekādos finanšu darījumos un neaizdod naudu! Par sevi liks manīt kāds skauģis, bet nesāc tērēt laiku arī viņam, gan jau citreiz noskaidrosit savas attiecības. Ja lieto sabiedrisko transportu, sargi personīgās mantas. Kad pienāks brīvdienas, atviegloti nopūtīsies, ka šī nedēļa reiz nu ir galā.

Svētdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
.. 2 C
Diena
1 .. 3 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Priekš jums Ziemas prieki tas ir

 

Jaunumi

Sabiedrība 17. februāris 2017 | 18:50

Visas iespējas ir, tikai jāizmanto

16. februārī Krāslavas kultūras namā sapulcējās pārdesmit krāslaviešu, lai piedalītos seminārā par energoefektivitātes pasākumu īstenošanu daudzdzīvokļu ēkās un pieejamo valsts atbalstu. Semināru organizēja Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija „Altum”, realizējot informatīvo kampaņu „Dzīvo siltāk”.

Sabiedrība 17. februāris 2017 | 17:40

Saeimas deputāti solīja arī turpmāk attīstīt sporta infrastruktūru

17. februārī Daugavpili apmeklēja Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas locekļi. Vizīte sākās ar tikšanos Daugavpils Domē, kur deputātus uzņēma Domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis, priekšsēdētāja 1. vietnieks Jānis Dukšinskis un sporta dzīvas organizatori.

Sabiedrība 17. februāris 2017 | 17:19

Klientu apkalpošanas centrs pieņem vairāk nekā 200 iesniegumu dienā

Elektroniskā rindas regulēšanas sistēma Q-net, kura ir uzstādīta jaunajā Sociālā dienesta Klientu apkalpošanas centrā Lāčplēša iela 39, ļauj veikt ikdienas klientu apkalpošanas procesa monitoringu un analizēt statistiku.

Sabiedrība 17. februāris 2017 | 15:40

Drīz tiks atklāts jaunais autobusu maršruts

Atbalstot Piena kombināta mikrorajona iedzīvotāju lūgumu organizēt sabiedriskā transporta satiksmi ar pilsētas centru, Daugavpils pilsētas domes Transporta komisija pēc AS “Daugavpils satiksme” piedāvājuma nolēma ieviest, eksperimentālā kārtā uz 3 mēnešiem, jaunu autobusu maršrutu Nr.16 “Autoosta – Piena kombināta ciemats”.

Sabiedrība 17. februāris 2017 | 14:06

Daugavpils DzKSU turpina remontdarbus arī ziemā

Celtniecības un remontdarbi Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmuma (DDzKSU) apsaimniekotajās daudzdzīvokļu mājās tiek veikti visa gada garumā. Atšķirība ir vien tajā, ka vasarā intensīvi notiek āra darbi, savukārt ziemā – iekšdarbi.

Sabiedrība 17. februāris 2017 | 13:27

Esplanādē plāno izveidot vasaras kafejnīcu

Šo jautājumu skatīja un atbalstīja Pilsētbūvniecības un vides komisijas locekļi, bet 16. februārī arī Domes deputāti Finanšu komitejā.

Sabiedrība 17. februāris 2017 | 12:49

Daugavpilī norisinājies sestais “Gribu būt mobils” pusfināls

15. februārī, Daugavpils Centra vidusskolā notika CSDD konkursa "Gribu būt mobils" Daugavpils reģiona pusfināls. 1. vietu ieguva Salienas vidusskolas komanda “MARSS”!

Kultūra 17. februāris 2017 | 12:06

Daugavpils teātrī top Latgales kongresa simtgadei veltīts iestudējums

Jau šogad mūsu valsts uzsāk simtgades pasākumu ciklu un nozīmīgu lomu tajā ieņem ar Latgali saistīti notikumi, kuru centrālā ass ir vēsturiskais Latgales kongress - Latgales pirms simts gadiem pieņemtais lēmums apvienoties ar Kurzemi un Vidzemi ceļā uz neatkarīgu Latvijas valsti. Par godu šim notikumam 6. maijā Daugavpils teātrī notiks pirmizrāde iestudējumam „Nūgrymušõ pile”.

Notikumi 17. februāris 2017 | 11:33

Krāslavas novadā izņemts ievērojams daudzums kontrabandas cigarešu

2017.gada 13.februārī Krāslavas novada Izvaltas pagastā Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas darbinieki sadarbībā ar kolēģiem no Krāslavas iecirkņa Kriminālpolicijas, realizējot operatīvo informāciju, pārbaudīja kādu vilciena sastāvu, ziņo Valsts policija.

Latvija 17. februāris 2017 | 10:56

Rēzeknē notiks tautas deju koncerts “Griešanās meteņos”

21. februārī plkst. 17.00 Rēzeknes kultūras namā (Brāļu Skrindu ielā 3) aicinām uz tradicionālo Rēzeknes izglītības un kultūras iestāžu tautas deju kolektīvu koncertu “Griešanās meteņos”!

Tautas balss

Park Hotel Latgola | 7. februāris 2017 | 16:07

14 февраля в ресторане «PLAZA» будут звучать душевные песни с группой «Nostalgie»

Проведите незабываемый День святого Валентина в самом романтическом месте города – в ресторане «Плаза», который находится на 10 этаже гостиницы «Park Hotel Latgola». 14 февраля с 20:00 до 24:00 Вас встретит чарующая атмосфера и самые прекрасные душевные песни в исполнении группы «Nostalgie» (Алла@Аркадий), а так же возможность насладиться блюдами, приготовленными нашими искусными шеф-поварами по специальным ценам!

Park Hotel Latgola | 2. februāris 2017 | 11:09

3. un 4. februārī dzīvā mūzika restorānā "PLAZA!"

Restorāns "PLAZA" aicina baudīt dzīvās mūzikas vakarus ar grupu "LARDO!" 3. un 4. feburārī no plkst. 21:00 līdz 01:00 baudiet mūziku un lielisku Daugavpils pilsētas panorāmu restorānā "PLAZA"!

Park Hotel Latgola | 18. janvāris 2017 | 13:52

20., 21., 27. un 28. janvārī dzīvā mūzika ar grupu "LARDO!"

Restorāns "PLAZA" aicina baudīt dzīvās mūzikas vakarus ar grupu "LARDO!" 20., 21., 27. un 28. janvārī no plkst. 21:00 līdz 01:00 baudiet mūziku un lielisku Daugavpils pilsētas panorāmu restorānā "PLAZA"!

Park Hotel Latgola | 3. janvāris 2017 | 16:27

6. un 7. janvārī dzīvā mūzika restorānā "PLAZA!"

Arī jaunajā 2017.gadā restorāns "PLAZA" aicina baudīt dzīvās mūzikas vakarus ar grupu "LARDO!"

Park Hotel Latgola | 27. decembris 2016 | 16:31

30.decembrī dzīvā mūzika restorānā "PLAZA!"

Pēdējais dzīvās mūzikas vakars ar grupu "LARDO" restorānā "PLAZA" šogad!

Blogi

Juris Viļums | 10. februāris 2017 | 21:20

Dārgākais deputāts II: par Saeimas deputātu transporta kompensācijām, to izlietojumu un lietderīgumu

Gandrīz vai ikmēneša jezgu plašsaziņas līdzekļos un sociālajos tīklos ap deputātu kompensācijām parasti rotā mans vārds un uzvārds. Manuprāt, līdz šim par šo tēmu korektākais raksts ir bijis šis. Arī pats jau 2012.gadā centos izskaidrot, kāpēc tieši es visbiežāk saņemu vislielāko atlīdzinājumu pret attaisnojošiem dokumentiem (degvielas čeki, biļetes, īres līgums) un kāpēc šādi izdevumi gluži objektīvi rodas.

Māra Nizinska | 16. aprīlis 2016 | 00:39

Māra Nizinska: "Par Glavlitu un preses brīvību"

Sen, sen, padomju laikos, redaktors, iedams atvaļinājumā, izņēma no seifa nelielu grāmatiņu un stingri piekodināja: ja par kaut ko šaubies, ņem un palasi, tur viss pateikts, ko nedrīkst rakstīt.

Māra Nizinska | 29. februāris 2016 | 18:01

Ir valdība, ir deklarācija...

Pēc vētrām Latvijas Saeimas un valdības namos tauta nu var atgūties un nomierināties. Mums atkal ir valdība. Neteiksim, ka jauna: tie paši vēži no tās pašas kules. Arī valdības deklarācija (labo apņemšanos un darāmo darbu saraksts) maz atšķiras no iepriekšējās valdības deklarācijas. Ja nu vienīgi ar apjomu — Kučinska deklarācija ir drusciņ īsāka par to, ko bija sarakstījis Laimdotas Ministru kabinets. Tomēr pietiekami apjomīga.

Juris Viļums | 5. februāris 2016 | 08:21

“Separātisma rēgs” pār Latgali, jeb ko BBC neparādīja?

Plašu sabiedrības rezonansi, sevišķi latgaliešu vidū ir izraisījusi ziņa, ka telekanāls BBC nācis klajā ar jaunu raidījumu WorldWarThree: InsideTheWarRoom, kurā „spēlējas” ar scenāriju modelēšanu Krievijas vai tai lojālo spēku iebrukuma gadījumā. Pamatā raidījumā tiek analizēta iespējamā Lielbritānijas reakcija (to pavadošās diskusijas, amatpersonu argumentācija gatavībai rīkoties atbilstoši NATO 5. pantam līdz pat atomieroču pielietošanai).

Māra Nizinska | 25. janvāris 2016 | 08:05

Kas palīdzēs bezpajumtniekam Antonam?

Antonam (nosauksim viņu tā) dzīvē nepaveicās: bērnībā kļuva par bāreni un internātskolu, kur zēnu ievietoja padomju vara, viņš pabeidza jau brīvajā Latvijā. Bet brīvā Latvija bērniem bāreņiem izrādījās ļauna pamāte: nespēja bērnunama audzēknis ar dokumentiem pierādīt, ka viņa senči šeit dzīvojuši līdz 1940. gadam, un viņa pasē iespieda zīmogu “nepilsonis”. Ar visām no tā izrietošajām sekām… {2}