Sestdiena, 1 Oktobris 2022

Vārda diena: Lāsma, Zanda, Zandis

Cilvēkam, kurš sajutis pārmaiņu vēju, jābūvē ne vairogs no vēja, bet vējdzirnavas.

Stīvens Kings

Dodies slēpot Daugavpilī

Ziema Latvijā iestājās negaidīti un šobrīd ir īstais laiks ziemas prieku baudīšanai.

Daugavpils Stropu aktīvās atpūtas un sporta trasē jau ir sagatavota slēpošanas trase lieliem un maziem slēpotājiem. Trase ir pilnībā izgaismota, tādēļ slēpot var gan dienas gaišajās, gan tumšajās stundās. Distanču slēpošanas trase Stropu mežā paredzēta brīvā stila slēpotājiem, tās garums ir no 1.1 līdz 2.8 km (1.1 km – kalna aplis, 2.8 km – līdzenums). Turklāt slēpot var arī pašā Stropu mežā – līdz Stropu estrādei ir iebrauktas vairākas trases, slēpotāju pašu iebrauktas špūres.

Aktīvās atpūtas piekritēji var ņemt līdzi savu slēpošanas inventāru, vai arī izmantot distanču slēpju nomu, ko piedāvā veikals “Rumba centrs”, zvanot pa tālr. 20555591, 29644492. Piedāvājumā ir komplekts slēpošanai pieaugušajiem un bērniem (komplektā ietilpst slēpes ar stiprinājumiem, zābaki un nūjas).

Tāpat Daugavpilī arī darbojas āra slidotava Daugavpils Centrālajā parkā. Pie Ledus halles (Stacijas iela 45A) ir atvērta bezmaksas āra slidotava, kas piektdienās, sestdienās un svētdienās ir pieejama pilsētas iedzīvotājiem un viesiem. Ņemot vērā epidemioloģiskās drošības prasības, uz ledus vienlaicīgi varēs atrasties 20 personas. Uz slidotavu var ņemt līdzi savas slidas vai nomāt tās uz vietas, slidu nomas maksa ir 1,50 EUR. Visa aktuālā informācija par āra slidotavas darbu ir pieejama Daugavpils Olimpiskā centra Facebook lapā https://www.facebook.com/ocdaugavpils/.

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra