18 сентября

Именины:
Алита, Элита, Лиесма / Глеб, Давид, Денис

Гороскоп на день

Водолей
21 января
- 18 февраля

Сегодня вы с легкостью сможете разрешить любую проблему из числа тех, что вы создали себе сами. Если же таких нет (что маловероятно) - создайте, чтобы день не прошел даром.

среда
Ночь
6 .. 8 C
Утро
7 .. 9 C
День
12 .. 14 C
Вечер
8 .. 10 C
Ветер
3 .. 5 м/с

Источник: gismeteo.ru

Опрос

Самая актуальная проблема на сегодня в Даугавпилсе

 

 

 

Популярные статьи

Расписание движения транспорта в Даугавпилсе

Автобусы и трамваи

Время отправки транспорта нужно знать, чтобы успеть вовремя! {175}

 

Redakcija | 5 февраля 2016 | 09:05

Aicina pievērst uzmanību sieviešu sirds veselībai

Sirds slimības ir sieviešu nāves iemesls nr.1 Latvijā un pasaulē, taču par to zina tikai retais. Lai vērstu uzmanību šim faktam, kardiologi un pacientu biedrība “ParSirdi.lv” radījusi infografiku “Sievietes PAR sirds veselību” ar faktiem un ieteikumiem, kā saglabāt stipru un veselu sirdi.

Informācijai

Lai vērstu uzmanību sieviešu sirds veselībai, 5.februārī pasaulē tiek atzīmēta Wear Red Day, kas ir sieviešu sirds veselības veicināšanas kustības Go Red For Women akcija. Tās ietvaros dāmas tiek aicinātas valkāt sarkanas kleitas, kā arī dalīties ar saviem fotoattēliem sociālajos tīklos.

Kustības Go Red For Women patronese kardioloģe Iveta Mintāle:"Ļoti cienījamās 21. gadsimta dāmas! Mēs esam tā vērtas, lai ik dienu sev pasniegtu naudā nenovērtējamas, bet pavisam reālas dāvanas – veselību, labu garastāvokli un brīnišķīgu izskatu! Šīs balvas varam iegūt, ja ar prieku kustamies, pārdomāti ēdam, zinām un regulējam savus veselības rādītājus. Apņemšanos un izdošanos mums visām!"

Plašāk par akciju www.parsirdi.lv un www.facebook.com/PacientuBiedribaParsirdilv

Informācijai:

Inese Mauriņa

Pacientu biedrība “ParSirdi.lv”

Tel.29197957

Добавить комментарий