1 марта

Всемирный день кошек

Именины:
Илгварс, Иварс / Даниил, Павел

Гороскоп на день

Рыбы
19 февраля
- 20 марта

Сегодня вы можете почувствовать острый голод по части восприятия прекрасного. Его лучше утолить сразу, ибо в запущенных формах он может принимать довольно неприятные формы.

воскресенье
День
4 .. 6 C
Вечер
2 .. 4 C
Ветер
5 .. 7 м/с
понедельник
Ночь
.. -2 C
Утро
-1 .. 1 C
Ветер
1 .. 3 м/с

Источник: gismeteo.ru

Опрос

Какие темы вы обсуждаете с близкими?

 

 

 

Популярные статьи

Расписание движения транспорта в Даугавпилсе

Автобусы и трамваи

Время отправки транспорта нужно знать, чтобы успеть вовремя! {188}

 

Новости Личности | 11 декабря 2013 | 10:39

Юрий Васильев: «Полиция работает активно – число заведенных дел растет»

22 февраля 2020 17:59 - Ērika zile

man jau draudēja ja es raksīšu būs slikti. Tas nozīmē ka rakstu taisnību par miliciju.MIlicijā strādā Arzajevs brālis Sardika vot viņs un strādā brāli aizstāvot. Milicijā vispār tādi likumi radinieks milicija daru ko gribu atmažit.

22 февраля 2020 17:52 - ghjktyui

Jaunbūvē vispār milicija nestrādā man jau dēls nomira parto ka milicija nestrādā jo nekāda labuma no milicijas nav ,kād jaunbūvē piekāva dēlu pat milicija uz slimnīcu neatbrauca skaidrs ka jaunais kaimiņš pastereējas. jo vajadzēja mājas dz2.Beidzot noindēja un tajā tockā visi milici aizstāv.20 gadus stradā un visus indē.Un viņš pārdot milicijai benzīnu(vai par velti benzins tu man es tev]Vispār kā milicijā var nopirkt pa pārs gādiem dz īvokli un pēc pārs gadiem 4 istabu.Paskaidrojiet parastajiem iedīvotājiem . Man jau bļāva daudz rakstīsi nez kas ar tevi būs.

17 февраля 2020 21:56 - Ērika zile

Vai Dzaudzstāvu dzīvokļos kāpņu telpās var smēķēt? ja nevar kāpēc milicija nereaģē. Daugavpilī Zelinska 3 es dzivoju kā smēķēja tā un smēķē kas smēķē skaidrs visiem ja kam patīk lai ielūdz savā dzīvoklī. Dēls jau nomira jo milicija nereāģeja pat neapmaksāja slimnīcu mazie nekauņas un pat tagad vis notiek jaunbūvē tā raksta ziņās kad tas bija vajadzīgs rakstu tāpēc ka iznāca uz ekrāna bijusi ziņa Tātad policija nestrādā. Policija strādā tikai savās interesēs .Milicijā strādā Arzajevs brālis Sardika un visulaiku tiek brīvībā skaidrs brālis milicijā. Tādi likumi Latvijā.

29 января 2016 13:05 - ghjktyui

Narod milicija ne zascescajet. na novastroiki (Daugavpils) izbili maloletki ludzei i v balnicu milicija ne prisla paka neprisla rodzvennica v miliciju, ani zdali paka izbitij pamrot. i naverna tak i tixa dzela zakrojet..

Добавить комментарий {4}