Точка зрения

30 сентября

Именины:
Элма, Элна, Менарда / Вера, Зенон, Илья

Гороскоп на день

Рыбы
19 февраля
- 20 марта

Семя, посаженное вами так давно, что вы уже не сможете вспомнить о чем речь, сегодня может дать всходы. Напрягите память и постарайтесь, не заметив, случайно не затоптать их.

вторник
День
16 .. 18 C
Вечер
9 .. 11 C
Ветер
1 .. 3 м/с
среда
Ночь
8 .. 10 C
Утро
11 .. 13 C
Ветер
1 .. 3 м/с

Источник: gismeteo.ru

Опрос

Какие темы вы обсуждаете с близкими?

 

 

 

Популярные статьи

Расписание движения транспорта в Даугавпилсе

Автобусы и трамваи

Время отправки транспорта нужно знать, чтобы успеть вовремя! {179}

 

Сергей Полянский Новости Культура | 26 ноября 2010 | 13:30

Театр в шестиугольнике

14 февраля 2011 11:44 - Сергей

Посмотры пожалуйста в Скайпе. Это очень важно.

9 февраля 2011 12:44 - Kristīne

Serguey,je te remercie pour l'avertissement - ce semestre on n'a que six cours au total. En langue française on va avoir deux cours par semaine - dans l'analyse linguistique et dans l'interpretation de texte littéraire. Bon courage!

6 января 2011 12:44 - Kristīne

Vai palīdzēsi līdz galam atrisināt sarežģīto franču šarādi, par kuru Tev stāstīju? Bez Tava padoma noteikti nesaņemšu lielo naudas balvu un nevarēšu iegādāties sapņu tērpu, jo netiks dota iespēja no konkursa organizatoru puses. Tā kā Tavs blogs mēdz būt ļoti populārs lasītāju vidū, atbildi, lūdzu, privāti. Veiksmi!

5 января 2011 22:35 - Tējasroze,

Izrādās, ka nelabvēlīgā laikā Lamanšā grimst pat labākās militārās zemūdenes, tā arī nesasniegušas Parīzi. Ja nav komandas, diemžēl jāsignalizē - adieu visām stratēģijām, jo labāk grimt bez ākstībām. Bet ir vēl aizvien arī iespējas - brīvība, brālība, vienlīdzība. Pēdējā izvēle ir komandas pusē.

8 декабря 2010 16:43 - Kristīne

Diemžēl daudzu cilvēku dzīves uztveri postpadomju teritorijas valstīs pārāk spēcīgi ietekmē nespēja racionāli izvirzīt un stratēģiski realizēt gan personiskus, gan valstiskus mērķus - tajā skaitā - sakārtot teātru darbības un finansēšanas principus. Tā kā bara instinkts ir ārkārtīgi spēcīgs, tad cilvēkam ar mērķiem ir jābūt kā trenētam cīņas sunim - gatavam cīnīties pret pārspēku līdz pat iespējai tikt saplosītam.Lai spētu kaut ko mainīt, ir vajadzīga izpratne un zināšanas. Un kāds, kas dāsni dalās ar savām zināšanām par rietumniecisku teātri - kā šī bloga autors. Tā turpināt!

8 декабря 2010 11:29 - Sergejs Poļanskis

Apmēram 700 000 cilvēki priekšroku deva OPERAS teātrim.

Добавить комментарий {6}