Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ...

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

18 aprīlis

Vārda dienas:
Jadviga, Laura

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Sestdiena
Diena
15 .. 17 C
Vakars
10 .. 12 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Svētdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
8 .. 10 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Kultūras iniciatīvu un realizāciju apvienība | 4. februāris 2019 | 13:25

Jolanta Ūzuliņa: Imigrantu jautājumā jābūt gataviem dažādiem notikumu pavērsieniem

Svētdien, 11.novembrī, radiostacijas "Alise Plus" ēterā izskanēja pēdējais cikla "Pārdomu mentori" raidījums, kurā kā pieaicinātais mentors piedalījās Daugavpils pilsētas domes Stratēģiskās plānošanas un starptautisko sakaru nodaļas vadītājas pienākumu izpildītāja Jolanta Ūzuliņa. Projektu "Pārdomu mentori" ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras atbalstu īsteno "Kultūras iniciatīvu un realizāciju apvienība".

Jolanta nāk no Preiļu novada piecu bērnu ģimenes, ir jaunākā no pieciem bērniem. Vēlme sevi pierādīt viņai ir bijusi kopš bērnības. Jau pamatskolā viņa kļuva par skolēnu parlamenta prezidenti. Šādā pašā amatā viņa nonāca arī turpinot izglītoties Preiļu valsts ģimnāzijā. Savulaik Jolanta pat saņēmusi aizrādījumus, ka pārāk maz laika veltot mācībām un pārāk daudz -sabiedriskajām aktivitātēm.

Jolanta ir dzimusi 1988.gadā, kad bija liels jaundzimušo skaits. Tādēļ arī konkurence, stājoties augstskolā, bija pietiekami liela un viņa nespēja tikt budžeta grupā izvēlētajā Rīgas augstskolā. Rezultātā Jolanta nolēma turpināt izglītoties Daugavpils Universitātē, studējot angļu-spāņu filoloģiju, jo uzskatīja, ka arī Daugavpilī var iegūt labu izglītību. Līdzīgi kā citi kursabiedri spāņu valodu viņa iemācījās pusgada laikā, jo skolotāja bijusi pat vairāk nekā stingra. "Mācījos pat tad, kad pusnaktī atnācu no studentu dančiem," atceras Jolanta.

Tā kā Jolantai nav bijis darba pieredzes, atrast darbu arī ar labu atestātu pēc bakalaura studiju beigām nebija nemaz tik vienkārši. "Pamatā tika piedāvāts darbs apkalpojošā sfērā. Savukārt es uzskatīju, ka ar iegūtajām zināšanām varu pretendēt arī uz ko vairāk," atceras Jolanta. Rezultātā viņa nolēma studēt maģistratūrā, kur sāka mācīties franču valodu, un paralēli arī meklēja darbu.

Pamanot darba piedāvājumu projektu koordinatoram Daugavpils pilsētas domē, Jolanta nolēma tam pieteikties. "Tā kā pieredzes šajā jomā man nebija, darba intervijā negāja viegli. Mēģināju izgrozīties, stāstīt, ko zinu, bet darbā tomēr pieņemta netiku," atceras mentore. Kad pēc dažiem mēnešiem Jolanta tika pieņemta darbā Statistikas pārvaldē, paralēli viņa saņēma arī darba piedāvājumu no Daugavpils domes, kurā tika piedāvāts uzņemties kāda cita projekta vadību. Viņa šim piedāvājumam piekrita, jo uzskatīja, ka šādā veidā ir ieguvusi iespēju sevi pierādīt.

"Projektu vadīšanas lauciņā darbojos nu jau septiņus gadus un man sāk likties, ka esmu "dinozaurs" šajā jomā. Patlaban mans ikdienas darbs ir saistīs ar starptautisko projektu jeb tā saucamo "mīksto projektu" koordinēšanu, kur nav taustāma pienesuma. Taču, neskatoties uz to, uzskatu, ka dažbrīd šie projekti ir pat svarīgāki par lielajiem infrastruktūras attīstības projektiem," atzīst Jolanta.

Lai arī sadarbības partneru Spānijā Daugavpilij pagaidām nav daudz, daži projekti tomēr ir. Viens no tādiem, kuru ietvaros Daugavpils sadarbojas arī ar Spāniju, Valensiju, ir kāds imigrantu integrācijas projekts. "Lai arī bēgļu problēma Latvijā pagaidām nav pārāk aktuāla, jo bēgļi mūsu valsti izmanto tikai kā transfēra zemi, šī tēma ir aktuāla visā Eiropā. Tādēļ labāk ir būt gataviem dažādiem notikumu pavērsieniem," norāda mentore. Pilnu interviju ar Jolanta Ūzuliņa klausieties šeit:

https://kiralv2017.wixsite.com/kira/pardomas

Komentāri:

10. marts 2021 14:52 - Alisa

❤️ ︍С­E­K­­­С З­­н­­­а­­к­o­­м­­­c­­­т­­в­­a: Бe­с­пл­­­aт­­но, Ан­­­oн­им­нo, б­­ез Ш­лю­x и cо­­дe­ржа­­нoк, все фo­­­тк­и рeа­­­льн­­­ые, а дeвки Б­­eзо­­­тк­aзн­­­ые. Вo­т сa­й­т —­­­ W­­­W­­W­­.­L­­­V­­1­­­7­­­.­C­L­U­­­B

Pievienot komentāru {6}