Intervijas

22 augusts

Vārda dienas:
Everts, Rudīte

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Ekonomika

23. maijs 2016 | 09:15

Daugavpilī pirks jaunus un lētākus tramvajus

Tikko noslēdzies konkurss par tramvaju vagonu iegādi Daugavpilī. Paredzēts, ka kopumā Daugavpils iegādāsies 12 tramvaju vagonus ne dārgāk, kā par sešiem miljoniem eiro. Tas būs lētāk nekā Rīgā un arī iepriekšējos tramvaju vagonu iepirkumos Daugavpilī, sola konkursa rīkotāji.

20. maijs 2016 | 10:37

Latgalē nosaka jaunas SEZ teritorijas

Latgalē papildu teritorijām piešķirts speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) statuss, kas paredz nodokļu atvieglojumus tajā strādājošajiem uzņēmumiem, - to nosaka Saeimas galīgajā lasījumā pieņemtie Latgales speciālās ekonomiskās zonas likuma grozījumi.

3. maijs 2016 | 21:29

„Latgales piens” atvērts jauns biezpiena cehs

A/s „Latgales piens” ir ierīkots moderns biezpiena cehs, kura darbības demonstrēšana notika 29. aprīlī. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Pauls Onckulis pastāstīja, ka pirms vairākiem gadiem tieši šajā cehā gatavoja biezpienu, taču darbinieki bija spiesti karstā vasarā stāvēt tvaikos, bet ziemā - salt, jo pa logu šķirbām pūta vējš. Tamdēļ šī telpa ilgi stāvējusi tukša, raksta "Latgales laiks".

13. aprīlis 2016 | 11:25

Šmakovkas uzvaras gājiens – Latgalē top muzejs un legāla ražotne

Pēdējā laikā ar Latgales reģionu aizvien biežāk saista šmakovku jeb vienu no šīs puses senākajiem pašdarinātajiem alkoholiskajiem dzērieniem. Šmakovka kļuvusi par sava veida atpazīstamības zīmi un neatņemamu kulinārā mantojuma sastāvdaļu, tāpat arī tūristiem jau zināms, ka šmakovka būs pirmā lieta, ar ko viņus cienās, ierodoties Latgalē.

12. aprīlis 2016 | 10:46

Pagājušajā gadā uz poligonu „Cinīši” tika izvesti vairāk nekā 45 tūkstoši tonnu atkritumu

8. aprīlī Dienvidlatgales sadzīves atkritumu poligonā „Cinīši” notika akcionāru sapulce, kuras laikā tika pārrunāti pagājušā gada daba rezultāti.

8. aprīlis 2016 | 21:23

IV Starptautiskais Austrumbaltijas biznesa forums

2016.gada 2. jūnijā Daugavpilī notiks pilsētai nozīmīgākais notikums uzņēmējdarbības attīstības jomā – IV Starptautiskais Austrumbaltijas biznesa forums, kuru šogad organizē Daugavpils pilsētas dome sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru. Foruma mērķis ir uzņēmēju sadarbības iespēju veicināšana un starptautisku biznesa kontaktu veidošana uzņēmējdarbības attīstīšanai.

7. aprīlis 2016 | 19:45

Būvinženieris Valdis Viļums: "Caurums bākā"

Bieži vien cilvēki prasa jautājumu: "Vai tiešām tā pa lēnītēm mēs te visi pierobežā izmirsim"? Ja nebūs darbavietu, tad nekas labs mūs negaida. Lai radītu darba vietu, jāspēj ražot vai jāpiedāvā kāds pakalpojums. Lai saražoto veiksmīgi realizētu, gala produktam jābūt kvalitatīvam un iespējami lētam, jo tikai tad spēs veiksmīgi konkurēt tirgū. Tas ir ekonomikas pamats.

2. aprīlis 2016 | 19:54

Šrilankiešu ārsts Latgalē gribētu attīstīt medicīnas tūrismu

Rēzeknes slimnīcas neiroķirurgs, šrilankietis Kavšanta Malinka Rambadagalla jau drīzumā paralēli vietējo pacientu aprūpei Rēzeknes slimnīcā cer attīstīt medicīnas tūrismu un piesaistīt pacientus no citām valstīm, vēsta vietējais radio raidījums “Pi myusim Latgolā”.

2. aprīlis 2016 | 19:51

Preiļos plāno būvēt jaunu apvedceļu

Stiprinot uzņēmējdarbību, kā arī pilsētas centra gājēju un satiksmes dalībnieku drošību, Preiļos paredzēts izbūvēt jaunu apvedceļu, kas atvieglos tranzīta kustību no “Preiļu siera” mikrorajona jeb Daugavpils ielas līdz izbraukšanai Rīgas virzienā. Šobrīd smagais autotransports galvenokārt šķērso Preiļu centru.

31. marts 2016 | 18:26

Latgalē 50 miljonus eiro ieguldīs ceļu un degradētu teritoriju sakopšanai

Latgales ceļu un degradēto teritoriju programma dos stimulu sakārtot reģiona infrastruktūru, atzīst reģiona pašvaldību speciālisti. Patlaban ir apzinātas vairākas teritorijas, kam ir degradētas zonas statuss un iezīmēti ceļi, kas jāsaved kārtībā, lai privātajiem investoriem, uzņēmējiem Latgales reģions būtu pievilcīgs, kur attīstīt biznesu un radīt jaunas darba vietas.

24. marts 2016 | 19:53

Sākusies kokskaidu granulu rūpnīcas Daugavpilī būvniecības projekta sabiedriskās apspriešanas

23. martā Daugavpils pilsētas domes konferenču zālē atkārtoti notika diskusija par kokskaidu granulu rūpnīcas būvniecības ieceri.

24. marts 2016 | 19:02

10 veidi, kā izlietot atgūtos nodokļus

Ir atkal marts, un, kā zināms, ik gadu no 1. marta ikvienam ir iespēja iesniegt savas deklarācijas, lai atgūtu pārmaksātos nodokļus. Atgriezto nodokļu apmērs, protams, katram ir citāds, tomēr vienmēr, lai arī kāda būtu naudas summa, to ir iespējams iztērēt gudri, nevis vieglprātīgi izšķiest. Ja jūs esat ieinteresēti efektīvi iztērēt atgūtos nodokļus, iepazīstieties ar 10 veidiem, kā to ir iespējams izdarīt. {2}

24. marts 2016 | 09:10

Rēzeknē par gada labākajiem uzņēmumiem apbalvo piensaimniekus, jahtas nomu un karogu ražotājus

Rēzeknes novads ir ekonomiski aktīvākais Latgales reģions – tajā darbojas gandrīz 2000 dažādu uzņēmējdarbības jomu pārstāvju. Katru gadu tiek izcelti izcilākie dažādu nozaru uzņēmēju, lauksaimnieku un mājražotāju veikumi. Šogad īpašā nominācijā tika izcelts novada inovatīvais pakalpojums un vietējās identitātes produkts.

26. februāris 2016 | 10:16

Latgalē otro gadu pēc kārtas par iekārojamāko darba devēju atzīts AS “Latvijas maiznieks”

25. februārī svinīgā ceremonijā tika paziņoti un apbalvoti aizvadītā gada labākie darba devēji Latvijā - populārākie un iekārojamākie uzņēmumi un iestādes, kurās darba ņēmēji visvairāk vēlētos strādāt. Salīdzinoši ar iepriekšējā gada aptaujas rezultātiem divkāršojies to respondentu skaits, kuri par labāko darba devēju uzskata savu līdzšinējo darbavietu, - tā atzinuši 40% no aptaujātajiem darba ņēmējiem.

12. janvāris 2016 | 09:32

DU notiks lekcija par Latvijas un pasaules ekonomiku

Šī gada 12. janvārī plkst. 11.00 Daugavpils Universitātē (Vienības ielā 13 - 308. auditorijā) notiks Swedbank, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latgales plānošanas reģiona un Daugavpils Universitātes organizētā Mārtiņa Kazāka lekcija “LATVIJAS EKONOMIKA ŠĻŪC UZ PRIEKŠU: _KAS NOTIEK UN KO (NE)GAIDĪT_?”.

16. decembris 2015 | 08:15

Valdība lēma par Latgales speciālās ekonomiskās zonas izveidošanu

Otrdien, 15.decembrī valdība lēma par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izstrādāto Latgales speciālās ekonomiskās zonas (Latgales SEZ) likumu, liecina valdības sēdes darba kārtība.

3. decembris 2015 | 18:05

Daugavpilī sācis strādāt pasaulē ātrākais 4G+ internets “Tele2” tīklā

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” paziņo, ka Daugavpilī ir sācis strādāt pasaulē ātrākais 4G+ interneta tīkls. Salīdzinājumā ar 4G, 4G+ nodrošina divreiz lielāku mobilā interneta ātrumu – teorētiski līdz pat 300 megabitiem sekundē (Mbps). Daugavpils ir viena no pirmajām pilsētām Latvijā, kurā “Tele2” ir uzbūvējis 4G+ tīklu.

2. decembris 2015 | 08:57

"Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīca" modernizēs dīzeļlokomotīves Ukrainai

AS "Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīca" (DLRR) kopā ar Polijas uzņēmumu "Newag S. A." un Ukrainas uzņēmumu "Skinest Rail Ukraina" veiks dīzeļlokomotīvju M62 modernizāciju Ukrainas vilces ritošā sastāva tirgum, teikts DLRR paziņojumā biržai "Nasdaq Riga". {2}

30. novembris 2015 | 13:06

LB laiž apgrozībā 2 eiro piemiņas monētu ar stārķa attēlu

Latvijas Banka (LB) 1. decembrī, laidīs apgrozībā 2 eiro piemiņas monētu ar stārķa attēlu. Tā ir likumīgs maksāšanas līdzeklis Latvijas Republikā un citās eiro zonas dalībvalstīs. Monētas nonāks apritē tāpat kā cita apgrozības nauda – ar banku starpniecību sasniedzot tirdzniecības un citus uzņēmumus un iedzīvotājus.

26. novembris 2015 | 10:57

Daugavpilī 26. novembrī notiek forums “Atbalsts uzņēmējiem”

26. novembrī Daugavpilī Ekonomikas ministrija organizē forumu „Atbalsts uzņēmējiem”, lai informētu komersantus par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto atbalstu uzņēmējdarbībai. Foruma dalībniekus uzrunāja Domes priekšsēdētāja vietnieks Pēteris Dzalbe.

[1]  «  6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12  »  [104]