Intervijas

27 maijs

Vārda dienas:
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Savā ziņā, būsi perfekcionists, tieksies pēc pašas pilnības. Tomēr, reālā dzīve liks vien samierināties ar kompromisiem. Pielūko, lai nekļūsti pārlieku prasīgs pret sevi vai apkārtējiem. Uzstājīgai rīcībai var būt patiesi nevēlamas un tālejošas sekas. Daudz vēlamāk likt lietā sev piemītošo šarmu un diplomāta spējas! Mīlas dzīvē šī nedēļa solās būt piesātināta. Nav izslēgts, kāds no Auna zīmes pārstāvjiem var uzsākt jaunas attiecības.

Pirmdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
15 .. 17 C
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Ekonomika

9. augusts 2016 | 15:23

Latgales piensaimnieki meklē iespējas izdzīvot un nopelnīt

Kopš Krievijas embargo pasludināšanas Latvijas piensaimniekus piemeklējusi vēl viena piena krīze, kas aktuāla arī šodien, ziņo Latvijas Radio Latgalē.

8. augusts 2016 | 15:34

Dīzeļvilcienu modernizācija: Ekonomikas policija uzsāk izmeklēšanu, vēsta laikraksts

Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde (ENAP) sākusi resorisko pārbaudi par valstij piederošā uzņēmuma "Pasažieru vilciens" (PV) 22 miljonus eiro vērto projektu – sešu dīzeļvilcienu sastāvu modernizāciju, kura izpildi privātie uzņēmēji kavē jau vairāk nekā par pusgadu, pirmdien vēsta laikraksts "Diena".

1. augusts 2016 | 14:41

2000 interesentu Daugavpilī jau iepazinušies ar šmakovku

Šmakovkas muzeju Daugavpilī divu mēnešu laikā apmeklējuši 2000 interesentu, no kuriem 75% bijuši iekšzemes tūristi, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā, ziņo LETA.

1. augusts 2016 | 14:23

Stājas spēkā «Sadales tīkla» diferencētie tarifi

Šodien stājas spēkā jaunie AS «Sadales tīkls» tarifi elektroenerģijas sadales pakalpojuma komponentei maksājumos par patērēto elektroenerģiju, kas paredz fiksētas abonenta maksas ieviešanu visiem elektroenerģijas patērētājiem. Tiesa, maznodrošinātajiem elektrības cenu pieaugums tiks kompensēts, ziņo LETA.

29. jūlijs 2016 | 14:10

Stāsies spēkā jaunie elektrības sadales tarifi

1.augustā stāsies spēkā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) apstiprinātie AS "Sadales tīkls" elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi (elektrības sadales jeb piegādes tarifi), līdz ar to rēķinus ar līdzsvarotu tarifu struktūru un fiksētu maksu par pieslēguma nodrošinājumu mājsaimniecības un juridiskās personas saņems septembra sākumā.

28. jūlijs 2016 | 16:34

Latvijas Banka augustā izlaidīs porcelānu sudraba monētu

Latvijas Banka augustā izlaidīs porcelānam veltītu eiro kolekcijas monētu, informē centrālā banka, ziņo LETA.

21. jūlijs 2016 | 10:51

Latvijai līdz 2030.gadam būs jāsamazina izmešu apjoms par 6%

Eiropas Komisija ir nākusi klajā ar siltumnīcas gāzu izmešu samazināšanas piedāvājumu visām dalībvalstīm, lai sasniegtu Parīzes Klimata konferencē nospraustos mērķus. Latvijai līdz 2030. gadam būtu jāsamazina izmeši par 6% salīdzinājumā ar 2005. gada rādītājiem.

19. jūlijs 2016 | 12:02

Kārsavas novada «Mežvidu» tomātu audzētājs grasās izvērst dārzeņu pārstrādi

Lai arī Kārsavas novadā strādājošais uzņēmums SIA “Latgales dārzeņu loģistika” pagājušo gadu beidza ar ceturtdaļmiljonu lieliem zaudējumiem, uzņēmums turpina attīstīties, ziņo Latvijas Radio.

19. jūlijs 2016 | 10:09

ES piensaimnieku atbalstam piedāvā Latvijai - 9,76 miljoni

Lai stiprinātu krītošo piena cenu dēļ novājināto piensaimniecības nozari Eiropas Savienībā (ES), Eiropas Komisija (EK) piensaimniekiem pirmdien, 18.jūlijā piedāvāja 500 miljonu eiro lielu atbalstu, vēsta AFP.

18. jūlijs 2016 | 09:42

Latvijas Banka laiž apgrozībā 2 eiro piemiņas monētu ar govs attēlu

Latvijas Banka rīt, 2016. gada 19. jūlijā, laidīs apgrozībā 2 eiro piemiņas monētu ar govs attēlu. Tā ir likumīgs maksāšanas līdzeklis Latvijas Republikā un citās eiro zonas dalībvalstīs. Monētas nonāks apritē tāpat kā cita apgrozības nauda – ar banku starpniecību sasniedzot tirdzniecības un citus uzņēmumus un iedzīvotājus, informē Latvijas Banka.

12. jūlijs 2016 | 14:09

Valdība palielina uzturnaudu patvēruma meklētājiem

Ministru kabinets otrdien, 12.jūlijā, atbalstīja Iekšlietu ministrijas virzītos noteikumu grozījumus, kas paredz Latvijā palielināt uzturnaudu patvēruma meklētājiem.

6. jūlijs 2016 | 13:52

No septembra skolotājiem sāks palielināt algas

Pēc trīs gadu sagatavošanās darbiem Ministru kabinets otrdien, 5. Jūlijā apstiprināja jauno pedagogu darba samaksas modeli, kam, šomēnes apstiprinot visus nepieciešamo dokumentu paketi, spēkā jāstājas 1.septembrī, ziņo LETA.

4. jūlijs 2016 | 16:21

LDz plāno palielināt kravu apjomu no Baltkrievijas

“Latvijas dzelzceļa” prezidents Edvīns Bērziņš un Baltkrievijas dzelzceļa vadītājs Vladimirs Morozovs 2016. Gadā 1.jūlijā Minskā parakstīja Nolīgumu par sadarbību vilcienu kustības organizācijas un dzelzceļa infrastruktūras uzturēšanas jomā.

7. jūnijs 2016 | 22:57

DLRR meklē jaunus līgumus un plāno šogad strādāt bez zaudējumiem

Ažiotāžai ap Daugavpils Lokomotīvju remonta rūpnīcu jānorimst, uzņēmums turpina strādāt un plāno šo gadu pabeigt bez zaudējumiem, Latvijas Radio teica viena no uzņēmuma valdes loceklēm Natālija Petrova.

1. jūnijs 2016 | 14:20

Jānis Lāčplēsis: "Atlaišanas LRR sociālo traģēdiju pilsētā nerada"

Pašlaik Daugavpilī darba iespējas ir pietiekamas, tāpēc atlaišanas AS “Daugavpils Lokomotīvju remonta rūpnīcā” nerada sociālo traģēdiju pilsētā, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Daugavpils domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis („Latgales partija”).

24. maijs 2016 | 07:41

Japānas tūristus mēģina vilināt uz Latgali

Pirms gada astoņas žurnālistes no Japānas ieradās Latgalē, lai iepazītu novada savdabību un vēstītu par to savas valsts iedzīvotājiem un tiem, kam patīk ceļot. Šo informāciju pamanījuši arī japāņu tūrisma operatori. Nupat viņi viesojās Latgalē. Viens no ceļojuma galamērķiem bija novada senākā pilsēta Ludza. Uzzinot vairāk par seno arodu prasmēm un izgaršojot kulināro mantojumu, lemts par turpmāko sadarbību un tūrisma attīstību.

23. maijs 2016 | 09:25

«Latvijas dzelzceļš» Daugavpilī pērk līdz šim neveiksmīgi darbojušos vagonbūves rūpnīcu

“Latvijas Dzelzceļa” koncerns šonedēļ saņēma valdības atļauju vēl vairāk paplašināt savas darbības jomu. Tā meitaskompānija “LDz Ritošā sastāva serviss” plāno kļūt par vienīgo SIA “Rīgas vagonbūves uzņēmums Baltija” īpašnieci un sākt Daugavpilī kravas vagonu ražošanu. Problēma gan ir tāda, ka līdz šim privātajam investoram šo ieceri īstenot neizdevās, turklāt šobrīd pēc kravas vagoniem nav pieprasījuma.

23. maijs 2016 | 09:15

Daugavpilī pirks jaunus un lētākus tramvajus

Tikko noslēdzies konkurss par tramvaju vagonu iegādi Daugavpilī. Paredzēts, ka kopumā Daugavpils iegādāsies 12 tramvaju vagonus ne dārgāk, kā par sešiem miljoniem eiro. Tas būs lētāk nekā Rīgā un arī iepriekšējos tramvaju vagonu iepirkumos Daugavpilī, sola konkursa rīkotāji.

20. maijs 2016 | 10:37

Latgalē nosaka jaunas SEZ teritorijas

Latgalē papildu teritorijām piešķirts speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) statuss, kas paredz nodokļu atvieglojumus tajā strādājošajiem uzņēmumiem, - to nosaka Saeimas galīgajā lasījumā pieņemtie Latgales speciālās ekonomiskās zonas likuma grozījumi.

3. maijs 2016 | 21:29

„Latgales piens” atvērts jauns biezpiena cehs

A/s „Latgales piens” ir ierīkots moderns biezpiena cehs, kura darbības demonstrēšana notika 29. aprīlī. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Pauls Onckulis pastāstīja, ka pirms vairākiem gadiem tieši šajā cehā gatavoja biezpienu, taču darbinieki bija spiesti karstā vasarā stāvēt tvaikos, bet ziemā - salt, jo pa logu šķirbām pūta vējš. Tamdēļ šī telpa ilgi stāvējusi tukša, raksta "Latgales laiks".

[1]  «  5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11  »  [104]