Intervijas

17 februāris

Vārda dienas:
Donats, Konstance

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Zvaigznes sola patiesi spraigu un interesantu nedēļu. Profesionālajā lauciņā vajadzēs apliecināt savas līdera dotības, organizatora spējas, kā arī neapjukt saspringtākos apstākļos. Nav izslēgts, aktualizēsies ar birokrātiskām niansēm, tieslietām saistītais. Kārtojot dokumentāciju, esi piesardzīgs, neļauj savā darbā ieviesties neuzmanības kļūdām. Nedēļas izskaņā jūtami akcentēsies mīlas dzīves norises.

Svētdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
5 .. 7 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Ekonomika

23. septembris 2016 | 11:48

Daugavpils mērs Jānis Lāčplēsis piedalās domnīcas “Certus” forumā

23. septembrī Mālpilī notiks otrais domnīcas "Certus" ikgadējais ekonomikas forums "Nodokļu politika mērķtiecīgai izaugsmei". Foruma darbā piedalās arī Daugavpils Domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis.

22. septembris 2016 | 13:10

Latgales plānošanas reģiona pašvaldību vadītāji tikās ar Valsts ieņēmumu dienesta amatpersonām

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerālsekretāra pienākumu izpildītāja Dace Pelēkā otrdien, 20.septembrī, ieradās Rēzeknē, kur tikās ar Latgales plānošanas reģiona pašvaldību vadītājiem, lai informētu par nodokļu ieņēmumiem Latvijā, kā arī sniegtu detālu informāciju par situāciju Latgales reģionā.

21. septembris 2016 | 12:25

'Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīca' izveidojusi trīs jaunas meitaskompānijas

Vilcienu remontētājs AS "Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīca" izveidojusi trīs jaunas meitaskompānijas – SIA "DL metal", SIA "LogKom" un SIA "LokRem", liecina "Firmas.lv" informācija, ziņo BNS.

13. septembris 2016 | 13:29

Siltumenerģijas cena Daugavpilī šogad nepieaugs

Siltumenerģijas cena Daugavpilī vismaz līdz šā gada beigām nepieaugs, bet varbūt pat nedaudz samazināsies, saka pašvaldības AS "Daugavpils siltumtīkli" valdes loceklis Andrejs Kuzņecovs.

12. septembris 2016 | 10:16

Latgalē saspringts kartupeļu vākšanas laiks – zemnieki strādā līdz pat nakts melnumam

Kartupeļu raža šogad būs mazāka nekā pērn, prognozē Kartupeļu audzētāju un pārstrādātāju asociācija, bet precīzu apmēru vēl esot pāragri izvērtēt. Šogad ražu ietekmējuši gan laika apstākļi, gan puve. Līdz šim ar kartupeļu ražas novākšanu raitāk veicies Zemgalē un Vidzemē, šobrīd intensīva kartupeļu rakšana sākusies arī Latgalē, kur zemnieki strādā līdz nakts melnum.

9. septembris 2016 | 11:31

Deputāti lemj par finansējuma piešķiršanu biedrībai “Hokeja klubs Daugavpils”

8. septembrī Finanšu komitejā Daugavpils Domes deputāti skatīja jautājumu par finansējuma piešķiršanu biedrībai “Hokeja klubs Daugavpils” 42 446 eiro apmērā, lai nodrošinātu hokeja komandas “Daugavpils LDZ Cargo” dalību Latvijas 1. līgas hokeja čempionātā.

1. septembris 2016 | 15:59

Tramvaju infrastruktūras attīstībai pieejami līdzekļi no Kohēzijas fonda

No Kohēzijas fonda Daugavpilij būs pieejami 12 195 733 eiro, kas ir paredzēti tramvaju infrastruktūras attīstīšanai, lai veicinātu videi draudzīga sabiedriskā transporta izmantošanu un pasažieru skaita pieaugumu videi draudzīgā sabiedriskā transportā.

31. augusts 2016 | 14:28

Latgales skolām pārtiku lielākoties piegādās vietējie zemnieki

Sākoties jaunajam mācību gadam, kā ik gadu aktualizējas jautājums par bērnu ēdināšanu izglītības iestādēs. Pašvaldībās, kur skolēnu skaits ir lielāks, noslēgumam tuvojas centralizētie iepirkumi.

26. augusts 2016 | 10:36

Latgales zemniekiem lietus kavējis savākt pietiekami siena lopbarībai

Lietainā vasara dzen izmisumā Latvijas lauksaimniekus. Ilgstošās lietavas ir nodarījušas postu graudkopjiem un radījušas lielas problēmas arī lopkopjiem, jo daudzās saimniecībās tikai tagad var uzsākties siena sagatavošanas darbi.

23. augusts 2016 | 16:26

Ar 1.septembri palielināsies pedagogu atalgojums

Ar 1.septembri stājas spēkā jaunie pedagogu darba samaksas noteikumiem, kas paredz likmes pieaugumu vispārējās izglītības, profesionālās izglītības, interešu izglītības, kā arī pirmsskolas pedagogiem.

18. augusts 2016 | 12:33

Koalīcija vienojas par minimālās algas celšanu par 10 eiro

Valdības koalīcija vienojusies, ka nākamgad minimālā alga varētu tikt palielinātā par 10 eiro līdz 380 eiro mēnesī.

17. augusts 2016 | 11:02

Daugavpilī atjauno degradētās industriālās zonas

Daugavpilī uzsāks Čerepovas rūpnieciskās teritorijas sakārtošanu, lai veicinātu jaunu uzņēmēju un investoru piesaisti. Ieguldot gandrīz 6 miljonus eiro degradētas teritorijas revitalizācijā, Daugavpilī plānots attīstīt platības ziņā otro lielāko industriālo zonu pilsētā.

9. augusts 2016 | 15:23

Latgales piensaimnieki meklē iespējas izdzīvot un nopelnīt

Kopš Krievijas embargo pasludināšanas Latvijas piensaimniekus piemeklējusi vēl viena piena krīze, kas aktuāla arī šodien, ziņo Latvijas Radio Latgalē.

8. augusts 2016 | 15:34

Dīzeļvilcienu modernizācija: Ekonomikas policija uzsāk izmeklēšanu, vēsta laikraksts

Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde (ENAP) sākusi resorisko pārbaudi par valstij piederošā uzņēmuma "Pasažieru vilciens" (PV) 22 miljonus eiro vērto projektu – sešu dīzeļvilcienu sastāvu modernizāciju, kura izpildi privātie uzņēmēji kavē jau vairāk nekā par pusgadu, pirmdien vēsta laikraksts "Diena".

1. augusts 2016 | 14:41

2000 interesentu Daugavpilī jau iepazinušies ar šmakovku

Šmakovkas muzeju Daugavpilī divu mēnešu laikā apmeklējuši 2000 interesentu, no kuriem 75% bijuši iekšzemes tūristi, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā, ziņo LETA.

1. augusts 2016 | 14:23

Stājas spēkā «Sadales tīkla» diferencētie tarifi

Šodien stājas spēkā jaunie AS «Sadales tīkls» tarifi elektroenerģijas sadales pakalpojuma komponentei maksājumos par patērēto elektroenerģiju, kas paredz fiksētas abonenta maksas ieviešanu visiem elektroenerģijas patērētājiem. Tiesa, maznodrošinātajiem elektrības cenu pieaugums tiks kompensēts, ziņo LETA.

29. jūlijs 2016 | 14:10

Stāsies spēkā jaunie elektrības sadales tarifi

1.augustā stāsies spēkā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) apstiprinātie AS "Sadales tīkls" elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi (elektrības sadales jeb piegādes tarifi), līdz ar to rēķinus ar līdzsvarotu tarifu struktūru un fiksētu maksu par pieslēguma nodrošinājumu mājsaimniecības un juridiskās personas saņems septembra sākumā.

28. jūlijs 2016 | 16:34

Latvijas Banka augustā izlaidīs porcelānu sudraba monētu

Latvijas Banka augustā izlaidīs porcelānam veltītu eiro kolekcijas monētu, informē centrālā banka, ziņo LETA.

21. jūlijs 2016 | 10:51

Latvijai līdz 2030.gadam būs jāsamazina izmešu apjoms par 6%

Eiropas Komisija ir nākusi klajā ar siltumnīcas gāzu izmešu samazināšanas piedāvājumu visām dalībvalstīm, lai sasniegtu Parīzes Klimata konferencē nospraustos mērķus. Latvijai līdz 2030. gadam būtu jāsamazina izmeši par 6% salīdzinājumā ar 2005. gada rādītājiem.

19. jūlijs 2016 | 12:02

Kārsavas novada «Mežvidu» tomātu audzētājs grasās izvērst dārzeņu pārstrādi

Lai arī Kārsavas novadā strādājošais uzņēmums SIA “Latgales dārzeņu loģistika” pagājušo gadu beidza ar ceturtdaļmiljonu lieliem zaudējumiem, uzņēmums turpina attīstīties, ziņo Latvijas Radio.

[1]  «  4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10  »  [104]