Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

24 janvāris

Vārda dienas:
Krišs, Ksenija, Eglons

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Ceturtdiena
Diena
2 .. 4 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Piektdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
4 .. 6 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Ekonomika

10. novembris 2016 | 09:36

Eiropas Komisija Latvijas ekonomikas izaugsmi šogad prognozē 1,9% apmērā

Latvijas ekonomikas izaugsmi Eiropas Komisija (EK) šogad prognozē 1,9% apmērā, sacīja EK priekšsēdētāja vietnieks eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis (V). {1}

7. novembris 2016 | 10:27

Daugavpils Universitātē sagatavo akvakultūru speciālistus

Pasaules jūras paliek tukšākas, bet pieprasījums pēc zivīm aizvien pieaug. Tāpēc daudz ko audzē mākslīgos apstākļos. Taču uzņēmumiem, kas nodarbojas ar zivkopību, trūkst kvalificētu darbinieku. Līdz šim Latvijā nevarēja iegūt augstāko izglītību akvakultūrā. Reaģējot uz pieprasījumu, Daugavpils Universitāte šoruden ķērusies pie akvakultūru biologu sagatavošanas.

28. oktobris 2016 | 12:46

Grantu programma “Impulss” atbalstīja astoņus projektus

Izvērtējot visus konkursam iesniegtos pieteikumus, priekšroka tika dota tiem jaunajiem uzņēmējiem, kuru biznesa ideju projekti spēja pārliecināt par to, ka ir iespējama tālāka biznesa attīstība.

25. oktobris 2016 | 12:16

PVD soda Balticovo ar 1800 eiro

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) par labturības prasību pārkāpumiem šogad Latvijā lielākajam olu ražotājam "Balticovo" piemērojis sodu 1 800 eiro apmērā, sacīja PVD Novietņu uzraudzības daļas vadītājas vietniece Rudīte Vārna.

25. oktobris 2016 | 11:55

«Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīca» lūdz valdību piešķirt bankas kredīta garantijas

„Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīca” lūdz valdību piešķirt valdības garantijas bankas kredīta nodrošināšanai, liecina uzņēmuma paziņojums „Nasdaq Riga”. Rūpnīca norāda, ka vienošanās ar „Swedbank” attiecībā uz kredītlīgumiem, kuru darbības termiņš beidzas šogad, nav panākta, jo uzņēmumam ir slikta finansiālā situācija un nav pārliecības, ka tā uzlabosies.

24. oktobris 2016 | 11:39

Izvērtēs pieteikumus finansējuma saņemšanai sporta organizācijām un sporta pasākumu rīkošanai

Daugavpils Domē ir apstiprināti divi noteikumi par kārtību, kādā tiek piešķirts finansējums no pašvaldības budžeta sporta sacensību rīkošanai un sporta organizāciju atbalstam. Līdz 15. oktobrim varēja pieteikties finansējuma saņemšanai.

24. oktobris 2016 | 10:12

Vēl mēnesi iedzīvotāji bankām var atskaitīties par saviem ienākumiem

Palicis mazliet vairāk par mēnesi līdz 1. decembrim, tas ir, likumā noteiktajam datumam, līdz kuram bankām ir jāapzina, vai to esošie klienti ir uzskatāmi par politiski ietekmīgām personām.

19. oktobris 2016 | 11:45

Daugavpils pedagogus ietekmējusi īstenotā reforma izglītībā

Kārtējā preses konferencē Izglītības pārvaldes vadītāja Marina Isupova bija sagatavojusi plašu prezentāciju par to, kāda situācija ar pedagogu algām ir Daugavpils izglītības iestādēs, kā Izglītības un zinātnes ministrijas īstenotā reforma ietekmējusi pedagogu atalgojumu.

14. oktobris 2016 | 09:21

Domes deputāti lēma atbalstīt topošos mediķus

Daugavpils Dome turpina topošo mediķu atbalsta programmu, lai piesaistītu Daugavpils medicīnas iestādēm jaunus kadrus un nodrošinātu pilsētā kvalitatīvus un pieejamus medicīnas pakalpojumus.

13. oktobris 2016 | 09:58

Jau devīto reizi par Latvijas vērtīgāko uzņēmumu atzīst Latvenergo

"Latvenergo" saglabājusi pirmo vieto "Prudentia" un "Nasdaq Riga" veidotajā ikgadējā Latvijas vērtīgāko uzņēmumu topā. Energouzņēmuma novērtējums šā gada topā sasniedzis 1,307 miljardus eiro, un uzņēmuma vērtība augusi par 22% salīdzinājumā ar 2015.gada topu.

13. oktobris 2016 | 09:14

Daugavpils domē uzsākts darbs pie 2017. gada budžeta

2. septembrī pilsētas mērs Jānis Lāčplēsis izdeva rīkojumu par darba grupas izveidošanu galvenā finanšu dokumenta – pilsētas budžeta 2017. gadam izstrādei. 10. oktobrī noslēdzās uzņēmumu un iestāžu sagatavoto izdevumu tāmju pieņemšana. Nākamā gada prioritāšu vidū arī turpmāk būs izglītība, sociālā sfēra un komunālā saimniecība.

11. oktobris 2016 | 08:53

Notiks Daugavpils pilsētas pašvaldības energopārvaldības sistēmas sertifikācija

Daugavpils pilsētas pašvaldība apņemas realizēt enerģijas politiku, kuras mērķi ir saistīti ar enerģijas patēriņa samazināšanu. Tuvākajā laikā pašvaldība plāno izvērtēt un apstiprināt Daugavpils pilsētas Ilgtspējīgas enerģijas rīcības plānu 2016.-2020. gadam kopā ar Rokasgrāmatu energopārvaldības sistēmas ieviešanai Daugavpilī, atbilstoši ISO 50001:2011 standarta prasībām.

6. oktobris 2016 | 11:48

Daugavpils pedagogi saņems par miljonu eiro vairāk

Pēc darba algas paaugstināšanas Daugavpils izglītības iestāžu skolotāju kopējie ienākumi ir palielinājušies par 80 000 eiro mēnesī jeb aptuveni vienu miljonu eiro gadā, raksta LETA.

5. oktobris 2016 | 12:51

Pensijas maksimālais pieaugums sastāda 6 eiro

Piemērojot indeksu 1,018, 1.oktobrī tiks indeksētas visas pensijas un atlīdzības vai to daļu apmērs, kas nepārsniedz 332 eiro.

4. oktobris 2016 | 10:19

Daugavpilī investē pusmiljonu eiro pašapkalpošanās automazgātavas izveidē

Investējot vairāk kā pusmiljonu eiro, Daugavpilī, 18. novembra ielā 105B, uz pilsētas centrālās ielas pie degvielas uzpildes stacijas Statoil, ir uzsākta pašapkalpošanas automazgātavasbūvniecība, kas būs lielākā šāda veida automazgātava Latgalē. Jaunā automazgātava spēs apkalpot līdz pat 1000 auto diennaktī.

27. septembris 2016 | 13:29

Topošajā Latgales SEZ uzņēmēji cer uz lielākām nodokļu atlaidēm

Nobeigumam tuvojas Latgales speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) izveides process, un tā savu darbu varētu sākt nākamgad. Ar jaunās SEZ palīdzību plānots veicināt reģiona attīstību, piesaistīt investīcijas un radīt jaunas darba vietas.

23. septembris 2016 | 11:48

Daugavpils mērs Jānis Lāčplēsis piedalās domnīcas “Certus” forumā

23. septembrī Mālpilī notiks otrais domnīcas "Certus" ikgadējais ekonomikas forums "Nodokļu politika mērķtiecīgai izaugsmei". Foruma darbā piedalās arī Daugavpils Domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis.

22. septembris 2016 | 13:10

Latgales plānošanas reģiona pašvaldību vadītāji tikās ar Valsts ieņēmumu dienesta amatpersonām

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerālsekretāra pienākumu izpildītāja Dace Pelēkā otrdien, 20.septembrī, ieradās Rēzeknē, kur tikās ar Latgales plānošanas reģiona pašvaldību vadītājiem, lai informētu par nodokļu ieņēmumiem Latvijā, kā arī sniegtu detālu informāciju par situāciju Latgales reģionā.

21. septembris 2016 | 12:25

'Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīca' izveidojusi trīs jaunas meitaskompānijas

Vilcienu remontētājs AS "Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīca" izveidojusi trīs jaunas meitaskompānijas – SIA "DL metal", SIA "LogKom" un SIA "LokRem", liecina "Firmas.lv" informācija, ziņo BNS.

13. septembris 2016 | 13:29

Siltumenerģijas cena Daugavpilī šogad nepieaugs

Siltumenerģijas cena Daugavpilī vismaz līdz šā gada beigām nepieaugs, bet varbūt pat nedaudz samazināsies, saka pašvaldības AS "Daugavpils siltumtīkli" valdes loceklis Andrejs Kuzņecovs.

[1]  «  4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10  »  [105]