Intervijas

23 janvāris

Vārda dienas:
Grieta, Strauta

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Centies vairāk laika veltīt zināšanu paplašināšanai, gan apmeklējot dažādus kursus, seminārus, gan uzklausot pieredzes bagātāku kolēģu ieteikumus. Tieši tie zīmes pārstāvji, kuri nonāks pie vajadzīgajām atziņām, spēs saskatīt radušās iespējas un arīdzan pilnvērtīgāk tās izmantot. Attiecību lietās tev nāksies būt piekāpīgākam, biežāk meklēt kompromisus, lai kopdzīve ar mīļoto būt saskanīga. Nav izslēgts, partneris ik pa brīdim būs greizsirdīgs uz tevi.

Trešdiena
Nakts
-5 .. -7 C
Rīts
-6 .. -8 C
Diena
-4 .. -6 C
Vakars
-11 .. -13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Sabiedrība

18. oktobris 2018 | 21:11

Deputāti skata jautājumu par galvojuma sniegšanu AS "Daugavpils Satiksme" aizņēmuma ņemšanai

Deputāti Domes komiteju sēdēs sākuši skatīt jautājumu par galvojuma sniegšanu AS “Daugavpils satiksme” aizņēmuma ņemšanai jaunu tramvaja vagonu iegādei.

18. oktobris 2018 | 21:03

Viestura un Raiņa ielu krustojumā 17. oktobrī ieslēgts luksofors

Luksofors šajā krustojumā pagaidām darbojas testa režīmā, speciālisti seko situācijai un regulē luksofora darbību. Autovadītājiem lūgums būt pacietīgiem un uzmanīgiem šķērsojot Viestura un Raiņa ielu krustojumu.

18. oktobris 2018 | 20:58

Turpinās pašvaldības dialogs ar AS "Latvijas meži"

Turpinās pašvaldības diskusija ar AS “Latvijas valsts meži” par viņu izstrādāto rekreācijas mežu apsaimniekošanas plānu līdz 2022. gadam. Runa ir par mežu teritoriju apkārt Daugavpilij - meža aizsargjoslu, kur AS “Latvijas valsts meži” ieplānojusi saimniecisko darbību. Domē ir izveidota darba grupa šī jautājuma risināšanai, 16. oktobrī notika kārtējā darba grupas sēde.

18. oktobris 2018 | 20:54

Jaunnedēļ Daugavpilī sāks kursēt specializētais autotransports šķiroto atkritumu savākšanai

17.oktobrī Vienības laukumā tika prezentēta jauna specializēta automašīna šķiroto atkritumu savākšanai. Jau nākamnedēļ tā sāks kursēt pa pilsētu, savācot sašķirotos atkritumus no mājsaimniecībām un juridiskām personām.

18. oktobris 2018 | 20:50

Pasažieru ērtībai mikroautobusam Nr. 14 papildreiss

17.oktobrī Daugavpils pilsētas domes Transporta komisijas sēdē tika skatīts jautājums par 14.maršrutā kursējošā transportlīdzekļa kapacitātes palielināšanu rīta reisos, jo esošais mikroautobuss, kas kursēja šajā virzienā, nespēja uzņemt visus pasažierus un vairakkārt bija izveidojusies ārkārtīgi nepatīkama situācija, kad Cietokšņa iedzīvotāji, tajā skaitā mazi bērni, kavēja darbu un mācības.

17. oktobris 2018 | 21:49

Sākusies pieteikšanās IV pasaules diktātam latviešu valodā

Sestdien, 3. novembrī, plkst. 12.00 Latvijā un visā pasaulē vienlaikus ceturto gadu pēc kārtas norisināsies pasaules diktāts latviešu valodā. Tekstu īpaši šim nolūkam ir radījis dzejnieks un rakstnieks Andris Akmentiņš, popularitāti guvušā romāna „Skolotāji” autors. Lai rakstītu diktātu klātienē vienā no deviņām Latvijas pilsētām – Ventspilī, Liepājā, Valmierā, Daugavpilī, Jēkabpilī, Rēzeknē, Cēsīs, Jelgavā vai kādā no trim izglītības iestādēm Rīgā – interesentus aicinām pieteikties lapā www.raksti.org, savukārt rakstīt diktātu tiešsaistē varēs tajā pašā vietnē bez iepriekšējas reģistrācijas.

17. oktobris 2018 | 21:20

Aizgājuši aizsaulē...

Laika periodā no 2018.gada 10. līdz 16.oktobrim Daugavpils Dzimtsarakstu nodaļa izsniedza 18 miršanas apliecības.

16. oktobris 2018 | 20:52

Aizsardzības ministrs apbalvos Daugavpils jaunsardzi, kura izglāba slīkstošu cilvēku

17. oktobrī, plkst. 12.00 aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis ar Aizsardzības ministrijas pateicības rakstu apbalvos Daugavpils 12. vidusskolas 6. klases skolnieci, jaunsardzi Līgu Kurošu, kura augusta beigās izglāba slīkstošu cilvēku.

16. oktobris 2018 | 20:43

NVA Daugavpils filiāles vakances

Nodarbinātības valsts aģentūras Daugavpils filiālē līdz 2018.gada 16.oktobrim reģistrētas vakances vairāk nekā 100 specialitātēs.

16. oktobris 2018 | 20:03

Daugavpils septīto reizi norisinājās karjeras nedēļa

Nedēļa no 8.līdz 12.oktobrim Daugavpilī tika aizvadīta karjeras zīmē – pilsētas mācību iestādēs nu jau septīto gadu pēc kārtas norisinājās Karjeras nedēļa. Tas ir ikgadējs pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos.

16. oktobris 2018 | 19:52

Privātā sektorā uzstādīskonteinerus zaļās masas savākšanai

Sākas pilsētas teritorijas aktīva sagatavošana ziemai. Līdz pavasarim ir atslēgtas strūklakas, ziedi puķudobēs tiek pārstādīti vai sagatavoti ziemošanai , bet dzeltenās un sārtās lapas, kas pagaidām vēl rotā pilsētas parkus un alejas, pavisam drīz biezā kārtā pārklās zālājus un ietves. Tikmēr Komunālās saimniecības pārvalde laicīgi plāno darbus, lai maksimāli efektīvi nodrošinātu pilsētas teritorijas sakopšanu.

15. oktobris 2018 | 20:44

Būvniecības tehnikuma audzēkļi otrie labakie jaunie seļu būves tehniķi Latvijā

Nozares jauno profesionāļu meistarības konkursā “Ceļu būve”, kas norisinājās Smiltenes tehnikumā no 10. līdz 11 oktobrim, noskaidroti Latvijas labākie ceļu būves tehniķi. Pirmo vietu un zelta medaļas izcīnīja trīs jauniešu komanda no Smiltenes tehnikuma, otro vietu un sudraba medaļas ieguva audzēkņi no Daugavpils Būvniecības tehnikuma, bet trešo vietu un bronzas medaļas saņēma Saldus tehnikuma komanda.

15. oktobris 2018 | 19:55

Daugavpilī 17. oktobrī būs iespēja apgūt efektīvas komunikācijas pamatprincipus

Komunikācija ir viens no pamatiem, uz kuriem balstās cilvēka dzīve mūsdienu pasaulē. Kā, sastopoties ar iebildumiem, pārvarēt klausītāja negatīvo noskaņojumu un virzīt diskusiju konstruktīvā gultnē? To 17. oktobrī būs iespēja noskaidrot Daugavpils iedzīvotājiem un viesiem, piedaloties integrālā kouča (International Coach Union), apzinātības prakses pasniedzēja un luteriskās baznīcas mācītāja Pāvila Levuškāna vadītajā Sarunu skolas LAMPA nodarbībā “Efektīvas komunikācijas pamati”. Ikviens interesents uz nodarbību gaidīts plkst. 17.00 LIAA Daugavpils biznesa inkubatora telpās Viestura ielā 2. Dalība nodarbībā – bez maksas.

15. oktobris 2018 | 19:17

Uzsāks Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas atjaunošanu

VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) noslēgusi līgumu ar A/S “Būvuzņēmums Restaurators” par projektēšanas un būvniecības darbiem Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas ēkas Kandavas ielā 2a, Daugavpilī, atjaunošanai un energoefektivitātes paaugstināšanai, kas ievērojami uzlabos audzēkņu un mācībspēku darba apstākļus.

15. oktobris 2018 | 19:11

Durvis ver Daugavpils Universitātes “Zaļo biologu skola”

Daugavpils Universitāte (DU) aicina 9. – 12. klases jauniešus no visas Latvijas pieteikties dalībai aizraujošā un izzinošā pasākumā “Zaļo biologu skola” visa 2018. / 2019. mācību gada garumā. Kopumā ir plānotas četras BEZMAKSAS nodarbības DU telpās un viena izbraukuma nodarbība divu dienu garumā DU studiju un pētniecības centrā “Ilgas”.

14. oktobris 2018 | 23:23

Aizgājuši aizsaulē...

Laika periodā no 2018.gada 3. līdz 9.oktobrim Daugavpils Dzimtsarakstu nodaļa izsniedza 19 miršanas apliecības.

14. oktobris 2018 | 23:23

Pēc rekonstrukcijas atkal pieejams viens no augstākajiem Latvijas skatu torņiem

Izbaudīt rudenīgo un lapu krāspilno Latvijas dabas ainavu var doties ne tikai uz Siguldu, saka "Latvijas Valsts meži" darbinieki, kuri nupat atjaunojuši un apmeklētājiem pieejamu darījuši Krāslavas Priedaines skatu torni. Tornis paver iespēju baudīt Daugavas senlejas dabas ainavas un Krāslavas pilsētas skatu.

12. oktobris 2018 | 19:18

Daugavpils biznesa inkubatoram pievienojās četri jauni uzņēmumi

10. oktobrī LIAA Daugavpils Biznesa inkubatorā notika konsultatīvās komisijas sēde. Komisijas sēdē piedalījās Daugavpils pilsētas domes, Attīstības finanšu institūcijas Altum, Daugavpils Universitātes, Latgales uzņēmējdarbības centra pārstāvji un privātie uzņēmēji.

12. oktobris 2018 | 19:12

17. oktobrī prezentēs jauno šķiroto atkritumu savākšanas automašīnu

SIA “AADSO” ir realizējusi projektu ID Nr.5.2.1.1/17/A/002 “Materiāltehniskās bāzes iegāde šķiroto atkritumu savākšanas sistēmas kapacitātes uzlabošanai”, ko 32,39 % apmērā no projekta kopējās summas līdzfinansēja Kohēzijas fonds.

10. oktobris 2018 | 19:09

DAUGAVPILĪ TIKA GODINĀTI LABĀKIE PEDAGOGI

Daugavpilī izskanēja tradicionālais Skolotāju dienas pasākums, kurā tika sumināti labākie, sveikti jaunie un godināti pensionētie pedagogi.

[1]  «  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »  [538]