Intervijas

5 jūnijs

Vārda dienas:
Igors, Ingvars, Margots

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Ceturtdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
.. 2 m/s
Piektdiena
Nakts
9 .. 11 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Sabiedrība

22. septembris 2009 | 17:38

Arhibīskaps Antons Justs apmeklēja Demeni

20.septembrī, Demenes Vissvētākās Jēzus Sirds Romas Katoļu draudzes baznīcā viesojās Viņa Ekselence Jelgavas diecēzes bīskaps Antons Justs. Pirms svinīgā dievkalpojuma bīskapam tika pasniegts maizes klaips, kas simbolizē ne tikai Jēzus Miesu, bet arī Kristus vārdu. Bīskaps dievkalpojumā teica svētrunu. Svinīgajā misē piedalījās kā demenieši, tā arī daugavpilieši, kuru ticības saknes rodamas Demenes katoļu draudzē, - ziņo Daugavpils novada domes mājas lapa.

22. septembris 2009 | 11:45

Latgales plānošanas reģions attīsta sadarbību ar Norvēģiju

Latgales plānošanas reģiona (LPR) pašvaldību vadītāji un darbinieki dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Trondelāgas reģionu Norvēģijā, informē LPR administrācijas vadītāja Iveta Maļina – Tabūne.

22. septembris 2009 | 11:26

Pašvaldības policija informē

Pēc Daugavpils pašvaldības policijas administratīvās lietvedības nodaļas datiem pagājušā nedēļā fiksēti 135 pārkāpumi. Tajā skaitā 33 sabiedriskās kārtības pārkāpumi; 14 pārkāpumus izdarījuši nepilngadīgie; 86 autotransporta apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpumi. Pieņemti 24 iesniegumi, atstrādāti 57 izsaukumi.

22. septembris 2009 | 10:34

Noslēdzies konkurss par simbolikas izstrādi

Balvu novadā ir noslēdzies ideju konkurss par Balvu novada simbolikas izstrādi. Konkursam savus darbus ir iesnieguši astoņi dalībnieki, - ziņo Balvu novada domes mājas lapa.

22. septembris 2009 | 10:08

Turpinās ielu renovācija Vārkavā

Vārkavas novada Vārkavas ciematā jaunā izskatā atdzimst vairākas ielas. Jaudīga tehnika rosās Bērzu, Jaunatnes un Skolas ielās, kur notiek rekonstrukcijas darbi. Kā informēja Vārkavas novada domes izpilddirektors Elmārs Sparāns, ielu atjaunošanas projekts Vārkavas pagastā bija uzsākts vēl pirms apvienošanās ar novadu. Darbi notiek ELFLA Lauku attīstības programmas projekta ietvaros, piedaloties ar līdzfinansējumu arī pašvaldībai, - ziņo laikraksts "Novadnieks".

22. septembris 2009 | 09:35

Daugavpils uz laiku nodarbinās 840 bezdarbniekus

14.septembrī Daugavpils pilsētas dome parakstīja līgumu ar Valsts nodarbinātības aģentūru Daugavpils filiāli par Eiropas projekta par bezdarbnieku nodarbināšanu realizāciju, kad darba devēja lomā uzstājas pašvaldība.

21. septembris 2009 | 15:51

NVA Daugavpils filiāles vakances un programmas

Nodarbinātības valsts aģentūras Daugavpils filiālē uz 21.septembri reģistrētas vakances 27 speciālitātēs:

21. septembris 2009 | 11:01

Noslēgts līgums par pansijas un krīzes centra izveidi Preiļu novadā

Parakstīts trīspusējs būvdarbu līgums starp Preiļu novada domi kā finansētāju, SIA «Preiļu saimnieks» kā pasūtītāju un SIA «Lata CMD» kā būvdarbu izpildītāju par Preiļu novada Preiļu pagasta kultūras nama energoefektivitātes uzlabošanu un Preiļu novada pansijas izveidošanu, - ziņo laikraksts "Novadnieks".

21. septembris 2009 | 10:58

Ludzā būs lauku attīstības speciālisti

No šī gada 1.oktobra 64 pašvaldībās ar negatīvu teritorijas attīstības indeksu Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) algos lauku attīstības speciālistus, informēja LLKC valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis. LLKC ir piešķirts finansējums no valsts lauku tīkla finansējuma lauku attīstības speciālistu algošanai, - ziņo laikraksts Ludzas zeme.

21. septembris 2009 | 10:54

Rēzeknē durvis ver vietējo ražotāju veikals „Bode”

Ar prieku un lepnumu par mūsmāju ražotājiem ir jāatzīst, ka tie tomēr nenolaiž rokas bezspēcībā, bet gan izdzīvo un attīstās. Patīkams notikums sagaidīja rēzekniešus 18. septembrī, kad Rēzeknē svinīgi durvis vēra vietējo ražotāju veikals „Bode”, - ziņo Rēzeknes pašvaldības mājas lapa.

18. septembris 2009 | 16:39

A.Providenko: „Mani nepareizi saprata. Sētniekus nesamazināsim!”

Šodien Dzīvokļu komunālās saimniecības rūpniecības bāzē notika Daugavpils pilsētas domes izpilddirektora Alekseja Providenko un sētnieku tikšanās. Sētnieki ir norūpējušies par pilsētas vadības pieeju jautājuma risināšanai, jo izplatīta informācija par iespējamo samazināšanu. {4}

18. septembris 2009 | 15:31

Poļi uzstādīja Staļina režīma upuru pieminekli

Daugavpilī katoļu kapos svinīgi atklāts piemineklis „Poļiem-sibīriešiem”, kuri Staļina režīma gados tika deportēti uz Sibīriju. Pieminekļa atklāšana bija veltīta Staļina terora upuru dienai, kuru Polijā atzīmē 17.septembrī, - ziņo poļu kopiena.

18. septembris 2009 | 11:50

Ludzā būs jauns ūdensvads

Ludzā turpinās projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Ludzā" realizēšana, - ziņo Ludzas pašvaldības mājas lapa.

16. septembris 2009 | 17:54

DzKSU atsakās no štata sētniekiem

Daugavpils Dzīvokļu komunālās saimniecības uzņēmums plāno nodot dažu pagalmu teritorijas kārtošanu speciālizētai daļai, tajā pašā laikā atbrīvojot citiem mērķiem 200-400 tūkstošus latus. Par to kārtējā preses konferences laikā paziņoja Daugavpils pilsētas domes izpiddirektors Aleksejs Providenko. {2}

16. septembris 2009 | 16:02

Aktīvi labo ceļus un māju pagalmus

Ceļu remontdarbu apjomu Daugavpilī palielinās, plāno savest kārtībā aptuveni 100 tūkstošus kvadrātmetrus, - par to kārtējā preses konferencē paziņoja Daugavpils pilsētas domes izpilddirektors Aleksejs Providenko.

16. septembris 2009 | 14:02

Policija ziņo par anonīmo uzticības tālruni

Sakarā ar reformu anonīmais uzticības tālrunis sāk darboties visā Latgales reģionā.

16. septembris 2009 | 13:45

Kinoteāta „Renesanse” vietā iespējams būs zoodārzs

Kinoteātra „Renesanse” liktenis nav skaidrs, jo Daugavpilī uzsāka darbu dauzzāļu mūsdienu privātais kinoteātris, konkurēt ar kuru pašvaldības kinoteātrim būs ļoti grūti. Par to gāja runa kārtējā preses konferencē domē. {1}

16. septembris 2009 | 13:36

DzKSU apkalpos mājas saskaņā ar tāmēm

Dzīvokļu komunālās saimniecības nodaļa gatavojas pāriet uz dzīvojamo māju apkalpošanu saskaņā ar gada tāmēm, nevis saskaņā ar tarifiem, - par to domes kārtējā preses konferencē paziņoja Daugapils pilsētas domes izpilddirektors Aleksejs Providenko.

16. septembris 2009 | 13:13

ASV vēstniecības padomnieks nolasīja skolniekiem lekciju

15.septembrī Daugavpili oficiālā darba vizītē apmeklēja ASV vēstniecības padomnieks paolitiskajos jautājumos Heigens Maronijs. Vizītes mērķis – iepazīties ar otro lielāko pilsētu Latvijā, nodibināt kontaktus kultūras un izglītības jomā, - ziņo pašvaldības mājas lapa.

16. septembris 2009 | 11:05

Līvānos izveidota pašapkalpošanās veļas mazgātava

Līvānos šovasar ieviests projekts „Īpašais piedāvājums krīzes laikā”, biedrības "Baltā māja" telpās pēc adrses Stacijas ielā 2, Līvāni, izveidojot pašapkalpošanās veļas mazgātavu. Projekts guvis atbalstu mazo grantu programmā „Sabiedrība ar tendenci” un saņēmis KNHM fonda (Nīderlande) finansējumu. Līdzfinansējumu ir nodrošinājusi arī Līvānu novada dome, - ziņo Līvānu novada domes mājas lapa.

[1]  «  542 | 543 | 544 | 545 | 546 | 547 | 548  »  [564]