Intervijas

27 janvāris

Vārda dienas:
Ilze, Ildze, Izolde

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Otrdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Trešdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
-1 .. 1 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Sabiedrība

8. decembris 2020 | 17:51

Sākās 3.tramvaja līnijas rekonstrukcijas darbi

Decembra sākumā Daugavpilī uzsākta tramvaja sliežu rekonstrukcijas projekta otrā daļa: tramvaja 3. maršrutā līdz Daugavpils cietoksnim. Pirms tam tika veikts apjomīgs darbs tramvaja līnijas atjaunošanai pilsētas centrā. Tagad Cietokšņa ielas posmā ir paredzēts uzstādīt kontaktlīniju un ieklāt jaunu tramvaja sliežu ceļu.

7. decembris 2020 | 21:44

Daugavpilī palielina atbalstu Covid-19 skartajām ģimenēm

Daugavpilī paplašināti atbalsta veidi Covid-19 krīzes situācijā. To varēs saņemt personas, kuras nespēj nodrošināt savas pamatvajadzības vai zaudējušas ienākumus sakarā ar ārkārtējo situāciju un nesaņem dīkstāves pabalstu, kā arī vecāki, kas atrodas stacionārā un veselības stāvokļa dēļ paši nevar aprūpēt bērnu.

7. decembris 2020 | 21:26

NVA Daugavpils filiāles vakances

Nodarbinātības valsts aģentūras Daugavpils filiālē līdz 2020.gada 7. decembrim reģistrētas vakances vairāk nekā 100 specialitātēs.

7. decembris 2020 | 20:19

Daugavpils ietērpusies svētku pasakainā rotā

Ar katru dienu Daugavpils arvien vairāk ietērpjas Ziemassvētku rotā. Pie tā pēdējās nedēļās ir aktīvi strādājuši mākslinieki, noformētāji un pilsētas atbildīgie dienesti. Pagājušo sestdien, 5. decembrī, pilsētnieki varēja aplūkot paveiktā darba rezultātu – skaisti izrotātu pilsētas centru, kā arī galvenās Ziemassvētku egles spožo iedegšanos, tai iemirdzoties ar krāsainām gaismām pašā pasakas valstības vidū.

7. decembris 2020 | 20:12

Apbalvoti grantu programmas “Impulss 2020” uzvarētāji

Daugavpils pašvaldība, atbalstot jaunos uzņēmējus, kopš 2014.gada rīko grantu konkursu “Impulss”. Interesantāko projektu autori var saņemt atbalstu līdz 7000 euro savas biznesa idejas īstenošanai.

6. decembris 2020 | 19:27

Tiks iemūžināta Alekseja Vidavska piemiņa

Daugavpils Domes Sabiedriskās konsultatīvās padomes sēdē tika skatīts Baltkrievu kultūras centra ierosinājums iemūžināt bijušā Daugavpils Domes priekšsēdētāja, 8. un 9. Saeimas deputāta, Goda daugavpilieša Alekseja Vidavska piemiņu pilsētvidē. {1}

6. decembris 2020 | 18:28

Daugavpils ietērpjas svētku rotā

Ar katru dienu Daugavpils arvien vairāk ietērpjas Ziemassvētku rotā, pie kam pēdējā laikā ir aktīvi strādājuši mākslinieki, noformētāji un pilsētas atbildīgie dienesti. Sestdienas vakarā, 5. decembrī, pilsētnieki varēs aplūkot šī darba rezultātus – skaisti izrotātu pilsētas centru, kā arī spožu galveno Ziemassvētku egli, kas iemirdzēsies ar krāsainām gaismiņām pašā rūķu valstības vidū. {2}

3. decembris 2020 | 17:30

Valdība pagarināja ārkārtējo situāciju līdz 11. janvārim

Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, Latvijas valdība nolēma pagarināt ārkārtējo situāciju līdz 2021. gada 11. janvārim. Turklāt ir ieviesti jauni ierobežojumi: masku nēsāšana ārpus mājām ir obligāta visās iekštelpās, un tikšanās ārpus vienas mājsaimniecības ir iespējamas tikai starp diviem cilvēkiem, ievērojot divu metru distanci.

3. decembris 2020 | 17:23

Apkopoti aizvadītās tūrisma sezonas rezultāti

Gada noslēgumā dažādas pašvaldības struktūras apkopo savus rezultātus, analizē paveikto darbu un sniedz daudzveidīgus statistikas datus. Nesen to paveica arī Tūrisma attīstības un informācijas aģentūras speciālisti, apkopojot datus par aizvadīto tūrisma sezonu (maijs-septembris), kas šogad izvērtās diezgan sarežģīta. Salīdzinot ar pagājušo gadu, tūrisma, kultūras, izklaides un aktīvās atpūtas objektu apmeklējumu skaits, ieskaitot rīkotos pasākumus, samazinājās par 38%.

3. decembris 2020 | 16:43

Aizgājuši aizsaulē...

Laika periodā no 2020.gada 25.11. līdz 1.decebrim Daugavpils Dzimtsarakstu nodaļa izsniedza 16 miršanas apliecības.

2. decembris 2020 | 21:04

Sociālajam dienestam - jauns specializētais autotransports

ociālais dienests iegādājās divus jaunus mikroautobusus, kuri ir aprīkoti ar pacēlājiem un paredzēti personu ar funkcionāliem traucējumiem, tai skaitā to Sociālā dienesta klientu, kas pārvietojas riteņkrēslos, pārvadāšanai.

2. decembris 2020 | 21:02

Pašvaldība strādā pie jaunu darba vietu izveides pilsētā

Daugavpils pašvaldība turpina veidot uzņēmējdarbībai labvēlīgu vidi un veicināt jaunu darba vietu radīšanu pilsētā.

1. decembris 2020 | 19:45

NVA Daugavpils filiāles vakances

Nodarbinātības valsts aģentūras Daugavpils filiālē līdz 2020.gada 30. novembrim reģistrētas vakances vairāk nekā 100 specialitātēs.

1. decembris 2020 | 19:17

VID uzsāks pieteikumu pieņemšanu dīkstāves atbalstam un atbalstam algu subsīdijai

Lai palīdzētu tautsaimniecībā aktīvajiem iedzīvotājiem Covid-19 dēļ noteikto ierobežojumu laikā, Ministru kabinets ir pieņēmis noteikumus[1], paredzot atbalsta pasākumus darbinieku atlīdzību, kā arī pašnodarbināto un patentmaksātāju ienākumu kompensēšanai. Atbalsta izmaksu nodrošinās Valsts ieņēmumu dienests (VID) un pieteikumus Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) varēs iesniegt, sākot no 1. decembra.

1. decembris 2020 | 19:13

Atgādinājums par ūdensvada un kanalizācijas sistēmu nodrošināšanu pret aukstumu

Lai nepieļautu ūdensvada un kanalizācijas sistēmu aizsalšanu ziemas periodā, SIA „Daugavpils ūdens” aicina mājas īpašniekus, namu pārvaldniekus, ekspluatējošas organizācijas un pilnvarotas personas savlaicīgi apsekot savus īpašumus un nepieciešamības gadījumā veikt pagrabtelpu, ūdensvada un kanalizācijas cauruļu, kā arī ūdens mērītāju mezglu nodrošināšanu pret aukstumu.

1. decembris 2020 | 15:38

Stājās spēkā grozījumi Saistošajos noteikumos Nr.4 "Ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšana par maznodrošinātu"

Noteikumi paredz palielināt ģimenes (personas) ienākuma līmeni līdz 400 euro personas atzīšanai par maznodrošinātu (agrāk bija 80% no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas, jeb 344 euro 2020.gadā), un pieļaujamo uzkrājumu apmēru 1200 euro (agrāk bija 240% no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas, jeb 1032 euro 2020.gadā), tādejādi paplašinot personu loku maznodrošinātas ģimenes (personas) statusa saņemšanai.

27. novembris 2020 | 20:10

Sakarā ar vilciena maršruta "Rīga-Daugavpils" reisu pagarināšanu līdz Krāslavas stacijai izmaiņas autobusu maršrutos

Sākot ar 2020. gada 13. decembri tiek veiktas izmaiņas autobusu maršrutos: {1}

27. novembris 2020 | 20:03

Daugavpils pašvaldības stipendijas piešķirtas 17 topošajiem ārstiem

Jau daudzus gadus Daugavpils pašvaldība risina mediķu trūkuma problēmu, īstenojot dažādas atbalsta programmas. Daudziem topošiem mediķiem pašvaldība sedz studiju maksu un izmaksā stipendijas. Šogad, atbalstot topošos ārstus, Dome bija izsludinājusi stipendiju konkursu. Pieteikumus varēja iesniegt līdz 1.novembrim. Pretendentu izvērtēšana noslēdzās, un finansiālu atbalstu sākot ar 2020. gada novembri saņems 17 ārsti rezidenti un medicīnas studenti.

27. novembris 2020 | 20:00

VUGD 30.novembrī veiks trauksmes sirēnu pārbaudi

Pirmdien, 30.novembrī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot tās uz trim minūtēm. {1}

27. novembris 2020 | 11:53

Komunālie dienesti ir gatavi darbam ziemas periodā

Šogad gaisa temperatūra sit siltuma rekordus un par ziemas straujo tuvošanos pašlaik atgādina vien kalendārs. Taču, kā liecina sinoptiķu prognozes, jau tuvākajās dienās termometru stabiņi noslīdēs zem nulles un ceļi var kļūt slideni. Daugavpils komunālie dienesti ziņo, ka ir pilnībā gatavi pilsētas ielu uzturēšanai ziemas periodā: visa tehnika ir pārbaudīta, veiktas arī pirmās ceļu kaisīšanas. {1}

[1]  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  [576]