Intervijas

4 decembris

Vārda dienas:
Baiba, Barba, Barbara

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Piektdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Sestdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Sabiedrība

24. novembris 2020 | 18:30

Ar domes līdzfinansējumu turpina mainīt logus un durvis māju kāpņutelpās

Daugavpilī darbojas pašvaldības līdzfinansējuma programma daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes uzlabošanai. Pateicoties dalībai tajā, daudzu māju iedzīvotāji ir nomainījuši ārdurvis un kāpņutelpu logus, ievērojami ietaupot savus līdzekļus: programmas dalībnieki iegūst līdzfinansējumu 30% apmērā no faktiskajām izmaksām.

24. novembris 2020 | 18:28

Kultūras centru darbība ĀS laikā: izstādes, mēģinājumi tiešsaistē un darbs ar arhīviem

Koronavīrusa pandēmija ieviesusi būtiskas izmaiņas daudzu kultūras iestāžu darbībā, kā dēļ koncerti, mēģinājumi, festivāli un citi pasākumi ir atcelti. Tomēr tas neapturēja Daugavpils kultūras centru darbu, kuri ir atvērti apmeklējumiem gan mazās grupās, gan individuāli pēc iepriekšēja pieraksta.

23. novembris 2020 | 16:53

Sociāla dienesta klientu ievērībai!

Sociālais dienests atgādina: lai mazinātu Covid-19 infekcijas izplatības riskus, klientu pieņemšana klātienē notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

23. novembris 2020 | 16:50

Pašvaldība atgādina par nekustamā īpašuma nodokļa nomaksu

Daugavpils pašvaldība atgādina, ka līdz 2020. gada 1.decembrim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksājums. Sakarā ar koronavīrusa pandēmiju, nodokļu maksāšanas termiņi ar Daugavpils pilsētas domes lēmumu tika izmainīti šī gada martā. Saskaņā ar iepriekšējiem termiņiem, aktuālais maksājums būtu jāveic līdz 15. novembrim, taču tas bija pārcelts uz vēlāku laiku.

22. novembris 2020 | 19:34

Izveidota jauna kultūras iestāde – Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženierarsenāls”

Ņemot vērā to, ka būvdarbi pie Tehnikas un industriālā dizaina centra izveides Daugavpils cietoksnī norit saskaņā ar grafiku, pilsētas domes deputāti pieņēma lēmumu par šīs kultūras iestādes nodibināšanu, kas tiks veidota vēsturiskā Inženierarsenāla vietā. Formāli jaunā iestāde, kurai tuvākajā laikā tiks atrasts vadītājs, uzsāks darbu nākamā gada 1. janvārī. Savukārt centra atklāšana paredzēta 2022. gada pavasarī.

19. novembris 2020 | 23:40

Vilciena Rīga–Daugavpils maršrutu pagarinās; slēdz vairākus autobusu reisus

Šoruden salīdzinājumā ar vasaru ir samazinājies reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos pārvadāto pasažieru skaits. Pašlaik ārkārtējās situācijas laikā tiek īslaicīgi samazināts autobusa reisu un maršrutu daudzums. Vienlaikus neatkarīgi no Covid-19 Autotransporta direkcija veic korekcijas reģionālo autobusu un vilcienu kustības sarakstos, tostarp arī Latgalē. Piemēram, pagarinās vilciena Rīga–Daugavpils maršrutu līdz Krāslavai, bet tiks slēgti vairāki autobusu reisi. {4}

19. novembris 2020 | 20:43

Pagarināts trūcīgo un maznodrošināto izziņas termiņš līdz 2021. gada janvāra beigām

Saskaņā ar Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likuma normām trūcīgas un maznodrošinātas ģimenes (personas) izziņas derīguma termiņš ir uzskatāms par pagarinātu līdz 2021. gada 31. janvārim.

19. novembris 2020 | 20:40

Sociālais projekts bērniem “3x8” drīzumā tiks nodots ekspluatācijā

Mūsdienīgs objekts ģimeniskai videi pietuvinātu pakalpojumu sniegšanai, kas atrodas Daugavpils cietoksnī Komandanta ielā 3, drīzumā var tikt nodots ekspluatācijā. Saskaņā ar Sociālā dienesta ieceri deinstitucionalizācijas plāna ietvaros uz šejieni pārcelsies bērni no bērnunama-patversmes “Priedīte”, kuri varēs dzīvot neformālākos apstākļos, apgūstot patstāvīgas dzīves prasmes. {5}

19. novembris 2020 | 20:38

Stājas spēkā jauni epidemioloģiskās drošības pasākumi

Valstī turpina pastiprināt epidemioloģiskās drošības pasākumus, ieviešot arvien jaunus ierobežojumus. No 19. novembra personas bez sejas maskām nedrīkst uzturēties publiskajās iekštelpās un saņemt pakalpojumus, savukārt 20. novembrī spēkā stājas administratīvā atbildība par epidemioloģisko noteikumu neievērošanu. Daugavpilī situāciju palīdz uzraudzīt un kontrolēt Pašvaldības policija, kas no 9.novembra brīvdienās un svētku dienas strādā pastiprinātā režīmā. {1}

17. novembris 2020 | 19:26

Aizgājuši aizsaulē...

Laika periodā no 2020.gada 11. līdz 17.novebrim Daugavpils Dzimtsarakstu nodaļa izsniedza 20 miršanas apliecības.

17. novembris 2020 | 19:25

NVA Daugavpils filiāles vakances

Nodarbinātības valsts aģentūras Daugavpils filiālē līdz 2020.gada 16. novembrim reģistrētas vakances vairāk nekā 100 specialitātēs.

17. novembris 2020 | 14:50

Jaunatnes nodaļa aicina pieteikt un godināt brīvprātīgos par ieguldījumu sabiedrībā un pašizaugsmē līdz 23.novembrim!

5.decembris tiek atzīmēts kā Starptautiskā brīvprātīgo diena. Lai veicinātu brīvprātīgā darba popularizēšanu sabiedrībā, Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa aicina Daugavpils iedzīvotājus, nevalstiskās organizācijas un pašvaldības iestādes līdz 23.novembrim nominācijai „Gada brīvprātīgais 2020” izvirzīt 1-2 brīvprātīgos, kuri pelnījuši atzinību par ieguldīto darbu 2020.gada laikā. {2}

16. novembris 2020 | 17:18

Brīvības parkā atklāja pieminekli Daugavpils atbrīvotājiem

Pagājušo svētdien, 15. novembrī, Slobodkā notika Polijas un Latvijas virspavēlniekiem, kuru vadībā pirms simts gadiem atbrīvoja Daugavpili no lieliniekiem, veltīta pieminekļa svinīga atklāšana. {7}

13. novembris 2020 | 07:38

Kā rīkoties, ja Covid-19 tests ir pozitīvs vai esat kontaktpersona?

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) aicina izturēties atbildīgi gan saslimušos ar koronavīrusu, gan tos, kuri gaida Covid-19 testa rezultātu vai ir inficētās personas kontaktpersonas. Ja personai nav nepieciešama hospitalizācija, tad darbību algoritms ir pietiekami vienkāršs – jāmēģina atcerēties visi iespējamie kontakti ar citiem cilvēkiem un jāpaliek pašizolācijā. {2}

13. novembris 2020 | 07:34

DRS aktualitātes: pacienti no reģiona un avārijas stāvoklī esošas ēkas nojaukšana

11. novembrī Daugavpils reģionālajā slimnīcā ārstējas 38 Covid-19 pacienti, viens no viņiem ir smagā stāvoklī. Nedēļas nogalē viens cilvēks, kuram reanimācijā tika veikta plaušu ventilācija, nomira. Pēdējo dienu tendence rāda, ka ir palielinājies koronavīrusa slimnieku īpatsvars no Daugavpils (21 no 38). {4}

13. novembris 2020 | 07:32

Sabiedriskās pirtis var apmeklēt tikai Sociālā dienesta klienti

Ierobežojumi, kas šonedēļ stājušies spēkā līdz ar ārkartējās situācijas izsludināšanu valstī, attiecas arī uz sabiedriskās pirts pakalpojumu sniegšanu. Līdz ar to līdz 6.decembrim mainās kārtība, kādā daugavpilieši var apmeklēt PSIA “Sadzīves pakalpojumu kombināts” pirtis.

12. novembris 2020 | 23:04

Daugavpils cietoksnī ar 1. janvāri būs jauna pašvaldības iestāde

12. novembra Domes sēdē tika pieņemts lēmums ar 2021. gada 1. janvāri izveidot Daugavpils pašvaldības iestādi “Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženieru arsenāls””.

12. novembris 2020 | 23:00

Mainās vadītāji divās pirmskolas iestādēs

12. novembra Domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu atbrīvot no ieņemamā amata 14. pirmskolas izglītības iestādes vadītāju Annu Rostovu ar šī gada 30. decembri, sakarā ar došanos pelnītā atpūtā. Deputāti iecēla Natļju Kozirovu 11. pirmskolas izglītības iestādes vadītājas amatā.

12. novembris 2020 | 22:57

Daugavpils atzīmēja Lāčplēša dienu

11. novembrī visā Latvijā, un arī Daugavpilī, svinēja Lāčplēša dienu. Šogad valsts neatkarības aizstāvju godināšana aizritēja daudz klusāk, nekā parasti, taču nekādi ierobežojumi nespēja laupīt svētkiem sirsnīgumu un lepnumu par tautas varoņiem: viņu atdusas vietās tika likti ziedi, degtas sveces un teikti pateicības vārdi. {6}

11. novembris 2020 | 11:01

Par pašvaldības struktūru un iestāžu darba režīmu ārkārtējās situācijas laikā

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, Daugavpils pašvaldības uzņēmumi, iestādes, nodaļas un departamenti no 2020.gada 9.novembra līdz 6.decembrim pārsvarā strādā attālināti vai pēc iepriekšēja pieraksta. Pilsētas medicīnas iestādes turpina nodrošināt pakalpojumu sniegšanu iedzīvotājiem.

[1]  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  [572]