Intervijas

20 oktobris

Vārda dienas:
Leonīda, Leonīds

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Pirmdiena
Diena
7 .. 9 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
7 .. 9 m/s
Otrdiena
Nakts
3 .. 5 C
Rīts
3 .. 5 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Sabiedrība

20. oktobris 2020 | 12:58

Jaunatnes nodaļa aicina uz karjeras konsultācijām

Sākot ar 15. oktobri, Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa aicina jauniešus uz bezmaksas karjeras konsultācijām, kuras notiek gan individuāli pēc iepriekšējā pieraksta klātienē, gan izmantojot Zoom platformu. Šis Jaunatnes nodaļas jaunais piedāvājums ir pieejams 9.-12. klašu skolēniem, studentiem, profesionālās izglītības audzēkņiem un tiem jauniešiem, kuri nemācās un nestrādā vai vēlētos mainīt studiju vai darba vietu.

20. oktobris 2020 | 12:56

Latgales SEZ iestājās vēl viens uzņēmums

Arvien vairāk uzņēmumu novērtē priekšrocības, ko sniedz dalība Latgales speciālajā ekonomiskajā zonā (Latgales SEZ). 19.oktobrī Latgales SEZ tika uzņemta vēl viena ražotne SIA „Deora Pluss”.

15. oktobris 2020 | 14:20

Kultūras iestāžu un tūrisma objektu darbs pēc 14.oktobra

Turpinot ierobežot Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā, valdība pieņēma lēmumu, ka no 14. oktobra sejas maskas būs jālieto arī muzejos, bibliotēkās un citās kultūras iestādēs. Sakarā ar to arī Daugavpilī ir ieviesti jauni drošības pasākumi, kas jāņem vērā apmeklētājiem.

15. oktobris 2020 | 14:18

Garnizona kapi – izpēte ir jāturpina

Šī gada pavasarī Garnizona kapos zemes virskārtā tika atklātas kultūrvēsturiskas vērtības, munīcija un cilvēku kaulu fragmenti. Šie objekti atklājās, uzņēmumam “Labiekārtošana-D” veicot teritorijas attīrīšanu jaunu apbedījumu ierīkošanai. Šonedēļ ar asistentu un “Labiekārtošana-D” darbinieku atbalstu arheologi Guntis Zemītis un Rūdolfs Brūzis uzsāka šīs vietas izpēti.

14. oktobris 2020 | 23:28

Daugavpilī reģistrēti 19 jauni inficētie, kopējam saslimušo skaitam pieaugot līdz 252

No aizvadītajā diennaktī atklātajiem kopumā 102 jaunajiem ar Covid-19 inficētajiem lielākā daļa reģistrēti Rīgā un Daugavpilī, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

14. oktobris 2020 | 23:08

Aizgājuši aizsaulē...

Laika periodā no 2020.gada 7. līdz 13.oktobrim Daugavpils Dzimtsarakstu nodaļa izsniedza 13 miršanas apliecības.

14. oktobris 2020 | 09:53

Turpinās grunts ceļu asfaltēšana

Daugavpilī turpinās grunts ceļu asfaltēšana. Uz priekšu virzās augustā iesāktie darbi Grīvā un Nīderkūnos, sākās lietus ūdens kanalizācijas izbūve Jaunbūvē, šajā sezonā plāno sākt darbus arī Vecajā Forštatē.

14. oktobris 2020 | 09:50

Daugavpilī uzsākta apkures sezona

Laika apstākļu pasliktināšanās dēļ no 13. oktobra visās mājās, kuras apsaimnieko Dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums, ir pieslēgta apkure. Atkarībā no siltummezglu iestatījumiem siltuma padeve mājai pielāgojas dažādām āra gaisa temperatūrām.

14. oktobris 2020 | 09:48

Tiek labiekārtoti suņu pastaigu laukumi

Oktobra sākumā vairākos suņu pastaigu laukumos dažādos Daugavpils mikrorajonos parādījās jaunas apmācības ierīces. SIA “Labiekārtošana-D” pēc Komunālās saimniecības pārvaldes pasūtījuma turpinās laukumu atjaunošanu, tuvākajā laikā veicot arī citus darbus.

13. oktobris 2020 | 09:32

Informācija par apkures sezonas uzsākšanu

Sakarā ar to, ka tiek prognozēti vēsāki laika apstākļi, no 2020. gada 13. oktobra SIA „DDzKSU” sāk apkures sezonu. No šīs dienas visām mājām, kuras apsaimnieko Dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums tiks pieslēgta apkure.

13. oktobris 2020 | 09:30

Atjaunota 3. maršruta tramvaju kustība līdz Daugavpils cietoksnim

No 12. oktobra Daugavpilī ir atjaunota tramvaju kustība ierastajā maršrutā Nr.3 līdz Daugavpils cietoksnim. Līdz šim tramvaju kustība ar pagriezienu uz Cietokšņa ielu bija slēgta sakarā ar tramvaja sliežu rekonstrukcijas projektu pilsētas centrā. Pilsētas domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs pieņēma šādu lēmumu, lai samazinātu autobusu noslogojumu COVID-19 apstākļos.

12. oktobris 2020 | 17:04

NVA Daugavpils filiāles vakances

Nodarbinātības valsts aģentūras Daugavpils filiālē līdz 2020.gada 12. oktobrim reģistrētas vakances vairāk nekā 100 specialitātēs.

12. oktobris 2020 | 11:02

Būs nodrošināta veselības apdrošināšana Sociālā dienesta darbiniekiem

Sakarā ar pieaugošo Сovid-19 saslimstības līmeni Daugavpilī, ir pieņemts lēmums nodrošināt veselības apdrošināšanas polises tiem Sociālā dienesta darbiniekiem, kuri pieņem iedzīvotājus, un tieši kontaktējas ar klientiem .

12. oktobris 2020 | 10:57

Renovēs māju Šaurajā ielā 26

Tuvākajā laikā sāksies remontdarbi pašvaldībai piederošajā daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā Šaurajā ielā 26. Ir paredzēta ēkas siltināšana, iekštelpu remonts un piegulošās teritorijas labiekārtošana. Īstenojot šo projektu, pašvaldība varēs sniegt iedzīvotājiem plašāku atbalstu dzīvokļu jautājuma risināšanā.

12. oktobris 2020 | 10:54

Tikšanās ar mediķiem pilsētas domē – Covid-19 tendences Daugavpilī

9. oktobrī Daugavpils pilsētas domē notika pilsētas vadības tikšanās ar veselības aprūpes dažādu nozaru un Slimību profilakses un kontroles centra pārstāvjiem jautājumā par pašreizējo situāciju ar Covid-19 izplatību. Tika izteikti vairāki priekšlikumi, lai nodrošinātu iedzīvotāju un medicīnas darbinieku drošību, kuri šobrīd strādā saspringtā režīmā.

11. oktobris 2020 | 21:25

Promenāde gar Daugavpils cietoksni: vēsturiskais bruģis un piemineklis Pāvelam Meļņikovam

Vairāk nekā mēnesi pie dambja netālu no Daugavpils cietokšņa (Daugavas ielā) norit darbs pie jaunās promenādes izveidošanas, kas stiepsies no dzelzceļa tilta līdz bijušajam futbola stadionam. Vieta topošai autostāvvietai jau ir atbrīvota, notiek apgaismojuma elektrisko kabeļu ieklāšana.

7. oktobris 2020 | 12:42

Informācija SIA “DDzKSU” klientiem

Saistībā ar koronavīrusa Covid-19 uzliesmojumu pilsētā, no 6.10.2020. SIA “DDzKSU” apmeklētājiem klātienē ir slēgta. Uz doto brīdi atcēla mūsu speciālistu pieņemšanas. SIA “DDzKSU” saviem klientiem nodrošina iespēju attālināti iegūt nepieciešamo informāciju.

7. oktobris 2020 | 12:40

Civilās aizsardzības komisijas sēdē apsprieda gatavību darbam esošajā situācijā

5. oktobrī Daugavpils pilsētas domē norisinājās Civilās aizsardzības komisijas sēde, kurā apsprieda epidemioloģisko situāciju pilsētā un atbildīgo dienestu darbības saslimstības mazināšanai un ierobežošanai.

7. oktobris 2020 | 12:38

Pašvaldības policija: “Iedzīvotāji ievēro prasības un lieto maskas”

Kopš 1. oktobra Daugavpils sabiedriskajā transportā ir ieviesta obligāta prasība lietot aizsargmaskas, pilnībā nosedzot degunu un muti, kas attiecas uz visiem pasažieriem. Pašvaldības policijai ir uzdots uzraudzīt prasības izpildi, tostarp veikt reidus autobusos un tramvajos.

6. oktobris 2020 | 13:25

Aktuālie darbi ūdensvada un kanalizācijas izbūves Judovkas mikrorajonā projekta ietvaros

Judovkas mikrorajonā turpinās kanalizācijas un ūdensvada cauruļu ieklāšanas darbi, lai izveidotu pilnvērtīgu ūdensapgādes sistēmu. Šobrīd maģistrālie tīkli ir izbūvēti gandrīz visās ielās, izņemot Tartakas, Pīlādžu, Elernes, Kooperācijas un Neļķu ielu. Norit aktīvi sūkņu staciju ierīkošanas darbi, savukārt dīķera izbūve zem Daugavas ir gandrīz pabeigta.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  [570]