Intervijas

23 oktobris

Vārda dienas:
Daina, Dainida, Dainis

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Būsi jautrs, dzīvespriecīgs, spēsi apkārtējos iedvesmot jauniem darbiem, pārmaiņām dzīvē. Nav izslēgts, arī pats būsi nobriedis veikt kardinālus jauninājumus savā ikdienā. Darba jomā daudz kas būs atkarīgs no tavām koncentrēšanās spējām. Lai paveiktu savus tiešos pienākumus godam, nenovērs uzmanību ar blakus lietām, kā arī neļaujies steigai, apkārt valdošajam haosam. Brīvdienās kā nākas atpūtini savu nervu sistēmu.

Otrdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Sabiedrība

23. oktobris 2018 | 10:02

NVA Daugavpils filiāles vakances

Nodarbinātības valsts aģentūras Daugavpils filiālē līdz 2018.gada 23.oktobrim reģistrētas vakances vairāk nekā 100 specialitātēs.

22. oktobris 2018 | 23:43

Daugavpils pilsētas domes apbalvojumam Gada balva izvirzīti 47 kandidāti

Septembra vidū Daugavpils pilētas dome izsludināja kandidātu pieteikšanu Daugavpils pilsētas domes apbalvojumam GADA BALVA. Līdz 15.oktobrim pašvaldība saņēma pieteikumus, izvirzīti 47 kandidāti.

19. oktobris 2018 | 17:44

Par Pilsētas saimniecības komitejas priekšsēdētaju ievēlēts Valērijs Kononovs

18.oktobrī Daugavpils pilsētas domes Pilsētas saimniecības komitejas sēdē tika skatīti jautājumi par komitejas priekšsēdētaja atbrīvošanu no amata un jauna komitejas priekšsēdētāja ievēlēšanu. Komitejas locekļi vienbalsīgi atbrīvoja no ieņemamā amata Jāni Lāčplēsi un ievēlēja Valēriju Kononovu.

19. oktobris 2018 | 17:37

Māju vecākajiem un dzīvokļu īpašniekiem pastāstīja par renovācijas iespējām

17.oktobrī Daugavpils pilsētas domes konferenču zālē norisinājās seminārs dzīvokļu īpašniekiem un daudzdzīvokļu māju vecākajiem. Pasākumu organizēja Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums un Valsts finanšu institūcija „ALTUM”. Tēma: dzīvojamo māju energoefektivitātes projektu īstenošanas iespējas Daugavpilī.

18. oktobris 2018 | 21:15

Jaunajā Forštatē būs vēl viens rotaļu laukums

Jaunās Forštates mikrorajonā, Raipoles ielā 7a, tiek veikti jaunā bērnu laukuma ierīkošanas darbi. Objektu būvē uz pašvaldībai piederošās zemes. Līdz šim laikam teritorija nebija lebiekārtota un tuvumā esošo daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji lūdza pašvaldībai ierīkot šeit bērnu rotaļu laukumu.

18. oktobris 2018 | 21:11

Deputāti skata jautājumu par galvojuma sniegšanu AS "Daugavpils Satiksme" aizņēmuma ņemšanai

Deputāti Domes komiteju sēdēs sākuši skatīt jautājumu par galvojuma sniegšanu AS “Daugavpils satiksme” aizņēmuma ņemšanai jaunu tramvaja vagonu iegādei.

18. oktobris 2018 | 21:03

Viestura un Raiņa ielu krustojumā 17. oktobrī ieslēgts luksofors

Luksofors šajā krustojumā pagaidām darbojas testa režīmā, speciālisti seko situācijai un regulē luksofora darbību. Autovadītājiem lūgums būt pacietīgiem un uzmanīgiem šķērsojot Viestura un Raiņa ielu krustojumu.

18. oktobris 2018 | 20:58

Turpinās pašvaldības dialogs ar AS "Latvijas meži"

Turpinās pašvaldības diskusija ar AS “Latvijas valsts meži” par viņu izstrādāto rekreācijas mežu apsaimniekošanas plānu līdz 2022. gadam. Runa ir par mežu teritoriju apkārt Daugavpilij - meža aizsargjoslu, kur AS “Latvijas valsts meži” ieplānojusi saimniecisko darbību. Domē ir izveidota darba grupa šī jautājuma risināšanai, 16. oktobrī notika kārtējā darba grupas sēde.

18. oktobris 2018 | 20:54

Jaunnedēļ Daugavpilī sāks kursēt specializētais autotransports šķiroto atkritumu savākšanai

17.oktobrī Vienības laukumā tika prezentēta jauna specializēta automašīna šķiroto atkritumu savākšanai. Jau nākamnedēļ tā sāks kursēt pa pilsētu, savācot sašķirotos atkritumus no mājsaimniecībām un juridiskām personām.

18. oktobris 2018 | 20:50

Pasažieru ērtībai mikroautobusam Nr. 14 papildreiss

17.oktobrī Daugavpils pilsētas domes Transporta komisijas sēdē tika skatīts jautājums par 14.maršrutā kursējošā transportlīdzekļa kapacitātes palielināšanu rīta reisos, jo esošais mikroautobuss, kas kursēja šajā virzienā, nespēja uzņemt visus pasažierus un vairakkārt bija izveidojusies ārkārtīgi nepatīkama situācija, kad Cietokšņa iedzīvotāji, tajā skaitā mazi bērni, kavēja darbu un mācības.

17. oktobris 2018 | 21:49

Sākusies pieteikšanās IV pasaules diktātam latviešu valodā

Sestdien, 3. novembrī, plkst. 12.00 Latvijā un visā pasaulē vienlaikus ceturto gadu pēc kārtas norisināsies pasaules diktāts latviešu valodā. Tekstu īpaši šim nolūkam ir radījis dzejnieks un rakstnieks Andris Akmentiņš, popularitāti guvušā romāna „Skolotāji” autors. Lai rakstītu diktātu klātienē vienā no deviņām Latvijas pilsētām – Ventspilī, Liepājā, Valmierā, Daugavpilī, Jēkabpilī, Rēzeknē, Cēsīs, Jelgavā vai kādā no trim izglītības iestādēm Rīgā – interesentus aicinām pieteikties lapā www.raksti.org, savukārt rakstīt diktātu tiešsaistē varēs tajā pašā vietnē bez iepriekšējas reģistrācijas.

17. oktobris 2018 | 21:20

Aizgājuši aizsaulē...

Laika periodā no 2018.gada 10. līdz 16.oktobrim Daugavpils Dzimtsarakstu nodaļa izsniedza 18 miršanas apliecības.

16. oktobris 2018 | 20:52

Aizsardzības ministrs apbalvos Daugavpils jaunsardzi, kura izglāba slīkstošu cilvēku

17. oktobrī, plkst. 12.00 aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis ar Aizsardzības ministrijas pateicības rakstu apbalvos Daugavpils 12. vidusskolas 6. klases skolnieci, jaunsardzi Līgu Kurošu, kura augusta beigās izglāba slīkstošu cilvēku.

16. oktobris 2018 | 20:43

NVA Daugavpils filiāles vakances

Nodarbinātības valsts aģentūras Daugavpils filiālē līdz 2018.gada 16.oktobrim reģistrētas vakances vairāk nekā 100 specialitātēs.

16. oktobris 2018 | 20:03

Daugavpils septīto reizi norisinājās karjeras nedēļa

Nedēļa no 8.līdz 12.oktobrim Daugavpilī tika aizvadīta karjeras zīmē – pilsētas mācību iestādēs nu jau septīto gadu pēc kārtas norisinājās Karjeras nedēļa. Tas ir ikgadējs pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos.

16. oktobris 2018 | 19:52

Privātā sektorā uzstādīskonteinerus zaļās masas savākšanai

Sākas pilsētas teritorijas aktīva sagatavošana ziemai. Līdz pavasarim ir atslēgtas strūklakas, ziedi puķudobēs tiek pārstādīti vai sagatavoti ziemošanai , bet dzeltenās un sārtās lapas, kas pagaidām vēl rotā pilsētas parkus un alejas, pavisam drīz biezā kārtā pārklās zālājus un ietves. Tikmēr Komunālās saimniecības pārvalde laicīgi plāno darbus, lai maksimāli efektīvi nodrošinātu pilsētas teritorijas sakopšanu.

15. oktobris 2018 | 20:44

Būvniecības tehnikuma audzēkļi otrie labakie jaunie seļu būves tehniķi Latvijā

Nozares jauno profesionāļu meistarības konkursā “Ceļu būve”, kas norisinājās Smiltenes tehnikumā no 10. līdz 11 oktobrim, noskaidroti Latvijas labākie ceļu būves tehniķi. Pirmo vietu un zelta medaļas izcīnīja trīs jauniešu komanda no Smiltenes tehnikuma, otro vietu un sudraba medaļas ieguva audzēkņi no Daugavpils Būvniecības tehnikuma, bet trešo vietu un bronzas medaļas saņēma Saldus tehnikuma komanda.

15. oktobris 2018 | 19:55

Daugavpilī 17. oktobrī būs iespēja apgūt efektīvas komunikācijas pamatprincipus

Komunikācija ir viens no pamatiem, uz kuriem balstās cilvēka dzīve mūsdienu pasaulē. Kā, sastopoties ar iebildumiem, pārvarēt klausītāja negatīvo noskaņojumu un virzīt diskusiju konstruktīvā gultnē? To 17. oktobrī būs iespēja noskaidrot Daugavpils iedzīvotājiem un viesiem, piedaloties integrālā kouča (International Coach Union), apzinātības prakses pasniedzēja un luteriskās baznīcas mācītāja Pāvila Levuškāna vadītajā Sarunu skolas LAMPA nodarbībā “Efektīvas komunikācijas pamati”. Ikviens interesents uz nodarbību gaidīts plkst. 17.00 LIAA Daugavpils biznesa inkubatora telpās Viestura ielā 2. Dalība nodarbībā – bez maksas.

15. oktobris 2018 | 19:17

Uzsāks Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas atjaunošanu

VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) noslēgusi līgumu ar A/S “Būvuzņēmums Restaurators” par projektēšanas un būvniecības darbiem Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas ēkas Kandavas ielā 2a, Daugavpilī, atjaunošanai un energoefektivitātes paaugstināšanai, kas ievērojami uzlabos audzēkņu un mācībspēku darba apstākļus.

15. oktobris 2018 | 19:11

Durvis ver Daugavpils Universitātes “Zaļo biologu skola”

Daugavpils Universitāte (DU) aicina 9. – 12. klases jauniešus no visas Latvijas pieteikties dalībai aizraujošā un izzinošā pasākumā “Zaļo biologu skola” visa 2018. / 2019. mācību gada garumā. Kopumā ir plānotas četras BEZMAKSAS nodarbības DU telpās un viena izbraukuma nodarbība divu dienu garumā DU studiju un pētniecības centrā “Ilgas”.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  [534]