Intervijas

20 aprīlis

Vārda dienas:
Mirta, Ziedīte

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Būsi noskaņots iet pa dzīvi ar harmoniju sirdī, kas faktiski tev arīdzan izdosies. Jebkurus darba jautājumus, risināsi ar izteiktu piesardzīgumu, lēmumus pieņemsi, uzklausot visas iesaistītās puses. Kopumā var apgalvot, ka savu panāksi pavisam noteikti. Vienīgais, tu to darīsi nedaudz lēnāk, nesteidzīgāk kā citi. Taču kvalitāte, kā zināms, ir vērtīgāka par kvantitāti. Ģimenes dzīvē būsi atvērts, draudzīgs, labi sapratīsies ar savām atvasītēm.

Piektdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
6 .. 8 C
Diena
15 .. 17 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Sabiedrība

20. aprīlis 2018 | 18:59

Dome aicina bērnus piedalīties zīmējumu konkursā ,,Es – vesels veselā pilsētā”

Daugavpils pilsētas dome, gatavojoties Latvijas veselības nedēļai un popularizējot veselīgu dzīves veidu, rīko bērnu zīmējumu konkursu ,,Es – vesels veselā pilsētā”.

20. aprīlis 2018 | 18:58

AR TEHNOLOĢIJU PALĪDZĪBU DAUGAVPILS IEDZĪVOTĀJUS IZGLĪTOS PAR ĒRČU ENCEFALĪTU

Vai zinām, kas notiek mūsu organismā brīdī, kad mums piesūcas ar encefalītu inficēta ērce? Kā mūsu organisms tiek galā ar ērču encefalīta vīrusu, ja ir veikta vakcinācija? Kuri Latvijas novadi šogad ir atzīti par bīstamākajiem ērču encefalīta izplatības ziņā. Vai esam droši un pārliecināti, kā pasargāt sevi no ērcēm, dodoties dabā? Kā justies droši un sadzīvot ar dabu? Vai drīkstam vakcinēties pavasarī un vasarā, kad ērces ir jau aktīvas? Kā rīkoties, ja piesūkusies ērce? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem par ērcēm būs iespējams atrast “Interaktīvajā ērču mežā” Daugavpilī, tirdzniecības centrā “SOLO” (Rīgas iela 9) jau šajā nedēļas nogalē.

20. aprīlis 2018 | 18:56

Turpinās pašvaldības īstenotā grants ceļu asfaltēšanas programma

Līdz ar būvniecības sezonas sākšanos, turpinās pašvaldības īstenotā grants ceļu asfaltēšanas programmas realizācija. Uz doto brīdi vairākos objektos jau rit sagatavošanas darbi, kuri bija ieplānoti pagājušajā gadā. Bez tam, notika vēl dažu objektu projektēšanas iepirkums.

19. aprīlis 2018 | 20:46

Dzīvojamajā mājā Gaismas ielā 7 darbi turpinās

Mājā, kas atrodas Gaismas ielā 7, turpinās darbi, lai ēku sagatavotu renovācijai. Process prasa laiku, bet tas ir nepieciešams, lai saņemtu būvniecības atļauju. Atgādināsim, ka nesošo konstrukciju pārbaudei deputāti pieņēma lēmumu par tehniskās ekspertīzes pieteikšanu.

19. aprīlis 2018 | 20:39

Daugavpils pārsteigs tūristus ar vasaras sezonas jauninājumiem

Oficiāla vasaras tūrisma sezonas atklāšana Daugavpilī notiks tikai nākošnedēļ, bet jau tagad daudzie tūrisma objekti piedāvā savus jauninājumus pilsētas viesiem. Cietoksnis jau tradicionāli piesaista tūristus, un šogad šeit sola pārsteigumus. Marka Rotko centrs jau 20. aprīlī atklās jauno izstāžu sezonu.

18. aprīlis 2018 | 21:18

Aizgājuši aizsaulē...

Laika periodā no 2018.gada 11. līdz 17.aprīlim Daugavpils Dzimtsarakstu nodaļa izsniedza 23 miršanas apliecības.

18. aprīlis 2018 | 20:34

«Rēzekniešu karte» neaudzē iedzīvotāju skaitu; dome to nesauc par neveiksmi

Lai gan pērn ieviestā “rēzeknieša karte”, kas ļauj Rēzeknes iedzīvotājiem par brīvu izmantot pilsētas sabiedrisko transportu, nav palielinājusi pilsētā deklarēto skaitu, tas arī nav būtiski samazinājies. Līdz ar iedzīvotāju skaita saglabāšanos pašvaldība prognozē nākamā gada budžeta ienākumu pieaugumu.

17. aprīlis 2018 | 18:34

Apzaļumotāji sāk veidot Daugavpils vasaras sezonas rotu

Pavasaris ir klāt un pilsēta sāk iegūt savu rotu puķu dobju veidā, kuri priecēs pilsētniekus un Daugavpils viesus ar savu krāšņumu un kompozīcijas salikumu. Neaizmirsīsim, ka šis ir īpašs gads, kad svinēsim Latvijas simtgadi. Kāda būs šīs sezonas puķu rota, jautājām pilsētas ainavu arhitektei Annai Semjonovai. Izrādās, tie būs ornamentu elementi.

17. aprīlis 2018 | 18:31

Kā labiekārtot autostāvvietu pagalmā?

Mūsu daudzdzīvokļu māju pagalmi tika projektēti, teiksim atklāti, neņemot vērā to, ka tur dzīvos automobiļu īpašnieki. Stāvvietu tur katastrofiski trūkst. Tāpēc arī novieto mašīnas, pārkāpjot visus pieturas un stāvvietas noteikumus. Bet ir labs variants stāvvietu iekārtošanai mājas pagalmā, izmantojot pašvaldības līdzfinansējumu. Tiesiskais pamats – Daugavpils pilsētas domes Saistošie noteikumi Nr.10, kura labojumi sāka darboties no šī gada sākuma.

17. aprīlis 2018 | 18:29

Daugavpils gatavojas pilsētas svētkiem

Šogad Daugavpils svinēs savu 743. dzimšanas dienu. No 4. līdz 10. jūnijam tiks svinēti tradicionālie pilsētas svētki. Šoreiz gada notikuma devīze būs ,,Daugavpils skan!”. Skanēs visa pilsēta, visi mikrorajoni. Koncerti, gadatirgus, sporta sacensības norisināsies pilsētas laukumos, parkos un skvēros.

16. aprīlis 2018 | 20:20

NVA Daugavpils filiāles vakances

Nodarbinātības valsts aģentūras Daugavpils filiālē līdz 2018.gada 16.aprīlim reģistrētas vakances vairāk nekā 90 specialitātēs.

13. aprīlis 2018 | 20:28

No 24. līdz 26.aprīlim nebūs iespējams šķērsot Latvijas-Baltkrievijas robežu caur Silenes muitas kontroles punktu

No šī gada 24.aprīļa pulksten 04.00 līdz 26.aprīļa pulksten 24.00 Baltkrievijas muitas kontroles punktā (turpmāk – MKP) Urbāni plānoti rekonstrukcijas darbi, kuru dēļ pilnībā tiks slēgta transportlīdzekļu kustība caur šo MKP. Līdz ar to visu veidu transportlīdzekļu kustība nebūs iespējama arī Latvijas pusē – Silenes MKP. Aicinām minētajā periodā plānot brauciena maršrutu caur Pāternieku MKP.

13. aprīlis 2018 | 20:25

Par pilsonības iegūšanu varēs uzzināt informācijas dienā

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Daugavpils nodaļa aicina visus interesentus 17.aprīlī plkst.13.00 uz informācijas dienu, kurā būs iespējams noskaidrot visu par Latvijas pilsonības iegūšanu un naturalizācijas pārbaudījumiem.

12. aprīlis 2018 | 20:33

Turpinās e – pierakstīšanās bērnu vasaras nometnēm

E – pierakstīšanās dalībai bērnu vasaras nometnēs noris veiksmīgi. Daudzi, kuri piereģistrēja savus bērnus, jau saņēma Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļas ziņojumu par to, ka bērns ir nokļuvis konkrētā nometnē.

12. aprīlis 2018 | 20:31

Daugavpils biznesa inkubatora konsultatīvā komisija atbalstīja septiņas biznesa idejas

11. aprīlī Daugavpils biznesa inkubatorā notika piektā konsultatīvās komisijas sēde, kuras laikā uzņēmēji, kas vēlas pretendēt uz inkubācijas atbalstu, prezentēja savas biznesa idejas. Uzvarētāji var saņemt grantu līdzfinansējumu komersantu darbības izmaksām, kā arī līdzfinansējumu 50% apmērā grāmatvedībai, telpu nomai, mārketinga pakalpojumiem u.c.

12. aprīlis 2018 | 20:29

Atbalstu braukšanai sabiedriskajā transportā saņems vairāk daugavpiliešu

2018.gada. 13. aprīlī stājas spēkā grozījumi Daugavpils pilsētas domes saistošajos noteikumos Nr.46 “Daugavpils pilsētas pašvaldības materiālais atbalsts mazaizsargātajām personām” , saskaņā ar kuriem nestrādājoša persona, kurai piešķirta III invaliditātes grupa un kurai piešķirts trūcīgas vai maznodrošinātas personas (ģimenes) statuss , Daugavpils sabiedriskajā transportā (tramvajā un autobusā) brauks bez maksas.

11. aprīlis 2018 | 19:24

Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde aicina vecākus uz atklāto dialogu

Izglītības jomā tiek gatavotas kārtējās pārmaiņas, kas skars Latvijas iedzīvotāju lielāko daļu. Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde aicina vecākus uz jaunu saskarsmes formu – “Atklātais dialogs”.

11. aprīlis 2018 | 19:00

Kūlas dedzināšana ir aizliegta un sodāma darbība

Līdz ar pavasara iestāšanos sākas arī kūlas dedzināšana. Izdarot šo noziegumu, neapzinīgais dedzinātājs nesaprot, ka var nodarīt postu ne tikai sev, savai dzīvībai, bet arī apdraud līdzcilvēkus un viņu īpašumu.

11. aprīlis 2018 | 18:54

Izjūtu dārza celtniecība Čiekuru ielā turpinās

Neredzīgo biedrības ciematā, kas izvietojies Čiekuru ielā, ieinteresētie cilvēki, kuri pārdzīvo par to vietu, kur dzīvo, audzina bērnus, atpūšas pēc ikdienas rūpēm. Šeit pat iedzīvotāju sabiedrisko organizāciju izveidoja, lai kopīgiem spēkiem risinātu problēmas. Organizācijas līderis – Ļudmila Borska – vienmēr aktīva, kas rūpējas par sava ciemata labiekārtošanu un komfortu. ,,Izjūtu dārzs”, kuru te sāka veidot pērnajā rudenī – viņas ideja. Saka, kaut kur esot noskatījusi un nolēma, ka redzes invalīdu reabilitācijai tāds objekts būs ideāls.

10. aprīlis 2018 | 21:15

Aizgājuši aizsaulē...

Laika periodā no 2018.gada 4. līdz 10.aprīlim Daugavpils Dzimtsarakstu nodaļa izsniedza 23 miršanas apliecības.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  [521]