Intervijas

5 decembris

Vārda dienas:
Klaudijs, Sabīne, Sarma

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Sestdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Svētdiena
Nakts
1 .. 3 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Politika

29. jūnijs 2009 | 07:06

Kārsavu vadīs piecas partijas

Pēc vēlēšanu rezultātiem Kārsavas novada domē tika ievēlēti piecu politisko partiju un apvienību pārstāvji: „Pilsoniskā savienība”, „Zaļo un Zemnieku savienība”, Partija „LPP/LC”, „Saskaņas centrs” un „Jaunais laiks”. Piecu procentu robežu nespēja pārvarēt „Jaunlatvija” un „Tautas partija”.

26. jūnijs 2009 | 13:43

„Миллион” ziņo par koalīcijas vienošanos

2009.gada 6.jūnijā jaunievēlēto Daugavpils pilsētas domes deputātu vienošanos par amatu un atbildības sadalīšanu šodien publicēja avīze „Миллион”. {1}

26. jūnijs 2009 | 10:01

Politologa viedoklis: kompromata kara nebija

Pirmajā jūlijā ieies savās tiesībās jauievēlētie Daugavpils pilsētas domes deputāti, kuri vadīs pilsētu turpmākus četrus gadus. Kā Daugavpilī bija organizēta priekšvēlēšanu kampaņa un kas saņems reālo varu pilsētā – vēstures maģistra, Daugavpils Universitātes socioloģijas katedras pasniedzēja, vairāku zinātnisko darbu autora Dmitrija Oļehnoviča viedoklis. {6}

25. jūnijs 2009 | 14:34

Apstiprināti Dagdas novada domes vēlēšanu rezultāti

Pēc vēlēšanu rezultātiem Dagdas novada domē (bijušā Krāslavas rajona teritorija) tika ievēlēti piecu politisko partiju un apvienību pārstāvji – „Zaļo un Zemnieku Savienība”, „Sabiedrība citai politikai”, „Tautas partija”, „LPP/LC” un politisko partiju apvienība „Saskaņas centrs”. Piecu procentu robežu nespēja pārvarēt tikai reģionālā partija „Latgales tauta”.

25. jūnijs 2009 | 11:47

Apstiprināti vēlēšanu rezultāti Ciblas novadā

Pēc vēlēšanu rezultātiem Ciblas novada domē (bijušā Ludzas rajona teritorija) ievēlēti četru politisko partiju un apvienību pārstāvji – „Mēs novadam”, „Likteņdzirnas”, „Zaļo un Zemnieku savienība” un „Tautas partija”. Piecu procxentu robežu nespēja pārvarēt vietējā partija „Jaunas iespējas Ciblas novadam”.

25. jūnijs 2009 | 09:51

Apstiprināti vēlēšanu rezultāti Baltinavas novadā

Pēc apstiprinātajiem vēlēšanu rezultātiem Baltinavas novada domē ievēlēti trīs vietējo partiju pārstāvji, atstājot aiz muguras „Tautas partiju”.

25. jūnijs 2009 | 09:22

Daugavpils palīdzēja A.Mirskim kļūt par Eiroparlamenta deputātu

Centrālā vēlēšanu komisija publicēja Eiroparlamenta vēlēšanu rezultātus, kā balsoja tieši Daugavpilī, saskaitīja visus plusus un svītrojumus. Tauta tradicionāli balsoja par kreisām partijām, bet vienam no ievēlētiem deputātiem jāsaka „paldies” tieši Latgales vēlētājiem, kuri salika viņam visvairāk plusiņu. {2}

19. jūnijs 2009 | 14:21

Daugavpils protestēja ar parakstu vākšanu

18.jūnijā Daugavpils atbalstīja Latvijas manifestāciju „Par manu un tavu Latviju” ar parakstu vākšanu. Tikai Latviešu kultūras centrā bija savākti gandrīz 5000 paraksti, pieprasot nesamazināt izglītības, veselības un drošības jomu finansēšanu, turklāt akcija vēl turpinās.

19. jūnijs 2009 | 10:08

Apstiprināti vēlēšanu rezultāti Balvos

Vēlēšanu komisija apstiprināja Balvu novada domes vēlēšanu rezultātus. Novada vadībā ievēlēti piecu politisko partiju un apvienību pārstāvji.

19. jūnijs 2009 | 09:58

Apstiprināti vēlēšanu rezultāti Aglonas novadā

Vēlēšanu komisija apstiprināja Aglonas novada domes vēlēšanu rezultātus. Pašvaldībā ievēlētas visas četras partijas.

18. jūnijs 2009 | 09:17

Arodbiedrība aicina iedzīvotājus atbalstīt protesta akciju

18.jūnijā Daugavpils atbalstīs Latvijas akciju „Par manu un tavu Latviju”, tomēr tas nebūs mītiņš, bet parakstu vākšana, lai nebūtu samazināts izglītības, veselības aizsardzības un drošības jomu finansējums, - ziņu aģentūrai D-fakti.lv paziņoja Daugavpils arodbiedrības centra vadītājs Valentīns Gradkovskis.

17. jūnijs 2009 | 13:16

Apstiprināti Zilupes novada domes vēlēšanu rezultāti

Vēlēšanu komisija apstiprināja Zilupes novada domes vēlēšanu rezultāti. Vietējā pašvaldībā tika ievēlēti 13 pārstāvji no divām politiskām partijām un apvienībām.

17. jūnijs 2009 | 09:19

Apstiprināti vēlēšanu rezultāti Preiļu novadā

Vēlēšanu komisija apstiprināja Preiļu novada domes vēlēšanu rezultātus. Vietējā pašvaldībā ievēlēti septiņu politisko partiju un apvienību 15 pārstāvji.

16. jūnijs 2009 | 09:33

Apstiprināti vēlēšanu rezultāti Ilūkstē

Vēlēšanu komisija apstiprināja Ilūkstes novada domes vēlēšanu rezultātus. Novada administrācijā strādās 15 deputāti no 3 politiskām partijām un apvienībām.

16. jūnijs 2009 | 09:21

Apstiprināti Daugavpils novada domes vēlēšanu rezultāti

Vēlēšanu komisija apstiprināja Daugavpils novada domes vēlēšanu rezultātus. Rajona padomē ievēlēti 6 politisko partiju un apvienību 17 pārstāvji. Aiz varas borta palika tikai jaunā partija “Jaunlatvija”. {1}

16. jūnijs 2009 | 09:08

Deputātiem piedāvās aizstāvēt tautas intereses par velti

Atteikties no algas un strādāt pilsētas labā par velti – ar tādu piedāvājumu pie jaunievēlētiem Daugavpils pilsētas domes deputātiem plāno griezties esošā domes priekšsēdētāja un jaunievēlētā deputāte Rita Strode. Par to viņa ir paziņojusi žurnālistiem preses konferences laikā.

15. jūnijs 2009 | 11:33

Apstiprināti Līvānu novada domes vēlēšanu rezultāti

Vēlēšanu komisija apstiprināja Līvānu novada domes vēlēšanu rezultātus. Vēlēšanu rezultāti publicēti Centrālās vēlēšanu komisijas mājas lapā - www.cvk.lv.

15. jūnijs 2009 | 10:44

Apstiprināti Krāslavas novada domes deputāti

Vēlēšanu komisija apstiprināja Krāslavas novada domes vēlēšanu rezultātus, kuri publicēti Centrālās vēlēšanu komisijas mājas lapā – www.cvk.lv.

12. jūnijs 2009 | 14:53

Jaunveidojamo novadu pārvaldības funkcionālā modeļa un finanšu kapacitātes stratēģijas izstrādes apvienotās darba grupu sēdes

Laika periodā no 2009.gada 11. līdz 13.jūnijam Daugavpils rajona padomē notiek veidojamo novadu pārvaldības funkcionālā modeļa un finanšu kapacitātes stratēģijas izstrādes apvienotās darba grupu sēdes, kur pašvaldību darbiniekiem un deputātiem pievienojas 3 Dānijas pašvaldību jautājumu eksperti (Holgers Pyndts, Dānijas Nacionālās Pašvaldību Asociācijas (LGDK) S/t konsultāciju departamenta direktors; Jens Peters Christtiansens, Dānijas Nacionālās Pašvaldību Asociācijas S/t konsultāciju departamenta vecākais padomnieks; Lennarts Bjerds Emborgs, Dānijas vietējo pašvaldību savienības s/t konsultants), kas palīdz apkopot esošo pieredzi, iepazīstina ar Dānijas labās prakses piemēriem, kuri varētu būt adaptējami Latvijas apstākļos – ziņo Daugavpils rajona padomes mājas lapa.

12. jūnijs 2009 | 13:29

Ludzas novada domē ievēlēti četru partiju pārstāvji

Pamatojoties uz pilsētas domes, novada domes un pagasta padomes vēlēšanu likuma 44.pantu,Ludzas novada domes vēlēšanu komisija apstiprināja 2009.gada 6.jūnija vēlēšanu rezultātus, - ziņo ludza.lv.

[1]  «  100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106  »  [106]