Intervijas

3 jūlijs

Vārda dienas:
Benita, Everita, Verita

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Piektdiena
Diena
22 .. 24 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Sestdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
18 .. 20 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Politika

7. jūlijs 2009 | 13:59

Ar vairākām reizēm

Viļānu novada domes vadības vēlēšanas noritēja ļoti nemierīgā gaisotnē, - ziņo avīzes „Rēzeknes vēstis” elektroniskā versija.

7. jūlijs 2009 | 09:54

Daugavpilī atkārtoti ievēlēja vicemērus

Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēdē jau trešo reizi ievēlēja vicemērus. Sākušās štatu pārmaiņas. Opozīcija atrodas aizsardzībā: jaunā pašvaldības vadība pārāk daudz kļūdas. {1}

6. jūlijs 2009 | 14:34

Politologs: par situāciju Daugavpilī var uzņemt filmu detektīva žanrā

1.jūlijā Daugavpilī par pilsētas vadītāju tika ievēlēts Rihards Eigims (LSDSP). Par domes priekšsēdētāja vietniekiem ievēlēti: Līvija Jankovska (LSDSP), Grigorijs Ņemcovs („Latgales tauta”) un Anžela Aļohno („Latgales tauta”). LSDSP un „Latgales tautas” koalīciju ļāva izveidot Vladimira Nadeždina „zelta balss”. Ritas Strodes (LPP/LC) komanda un divi deputāti no „Saskaņas centra” palika opozīcijā. Ar savām domām par situāciju Daugavpilī dalās politologs, vēstures maģistrs, Daugavpils Universitātes socioloģijas katedras pasniedzējs, daudzu zinātnes darbu autors Dmitrijs Oļehnovičs. {1}

3. jūlijs 2009 | 13:38

Novada dome apstiprināja darba noteikumus

Daugavpils novada domes ārkārtas sēdē deputāti apstiprināja pašvaldības „Darba nolikumu”.

3. jūlijs 2009 | 10:56

Baltkrievija atzīmē Republikas Dienu!

3.jūlijā Baltkrievija atzīmē valsts svētkus – Neatkarības Dienu, Republikas Dienu. Tradicionāli Daugavpilī šim notikumam bija veltīta pieņemšana, kuru organizēja BR Ģenerālkonsulāts Daugavpilī.

3. jūlijs 2009 | 09:35

Par Rēzeknes domes izpilddirektoru ieceļ Raimondu Olehno

Ceturtdien, 2. jūlijā Rēzeknes pilsētas domes ārkārtas sēdē no amata ir atbrīvota līdzšinējā Rēzeknes pilsētas domes izpilddirektore Ilona Īriste, kura domes vadībai uzrakstījusi iesniegumu, paužot vēlmi atstāt šo amatu. Līdz ar to par Rēzeknes pilsētas domes izpilddirektoru iecelts Raimonds Olehno, - ziņo rezekne.lv.

2. jūlijs 2009 | 09:24

Ludzas novada pašvaldība gatava darbam

1. jūlijā pirmajā Ludzas novada pašvaldības domes sēdē par domes priekšsēdētāju ievēlēta Jevgenija Kušča (SC), par priekšsēdētājas vietnieci Alīna Gendele (LPP/LC). Par novada domes izpilddirektoru iecelts Sergejs Jakovļevs. Izpilddirektoram būs arī vietnieks, par kuru iecelts arī līdz šim šajā amatā ieceltais Fridijs Bokišs, - ziņo Ludzas novada domes mājas lapa.

1. jūlijs 2009 | 17:12

Par Līvānu novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Andris Vaivods

1. jūlijā notika šajā sasaukumā pirmā Līvānu novada domes sēde, kurā piedalījās 14 no 15 jaunievēlētajiem deputātiem. Darba kārtībā bija jautājumi: Līvānu novada domes priekšsēdētāja vēlēšanas, priekšsēdētāja vietnieka ievēlēšana, novada domes pastāvīgo komiteju izveidošana un deputātu ievēlēšana komisiju sastāvā un jautājums par Līvānu novada pašvaldības pagastu pārvaldību, - ziņo livani.lv.

1. jūlijs 2009 | 16:53

Daugavpils novadu vadīs Janīna Jalinska

1.jūlijā notika Daugavpils novada domes pirmā sēde. Par novada domes priekšsēdētāju vienbalsīgi ievēlēta iepriekšējā rajona padomes priekšsēdētāja Janīna Jalinska. Vietējā likumdošanas vara un izpildvara rajonā nav mainījušas.

1. jūlijs 2009 | 15:49

Daugavpilī nomainījās vara (papild.)

1.jūlijā Daugavpilī notika jaunievēlētās domes pirmā sēde. Par pilsētas mēru tika ievēlēts Rihards Eigims. Mēra vietnieku ievēlēšana pārtapusi par skandālu. {7}

1. jūlijs 2009 | 14:33

Ievēlēta Preiļu novada domes vadība

1.jūlijā notika pirmā Preiļu novada domes jaunievēlētā jaunā sasaukuma sēde, - ziņo preili.lv.

1. jūlijs 2009 | 14:21

Rēzeknes pilsētu vadīs A.Bartaševičs

1. jūlijā ar pārliecinošu balsu vairākumu par Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāju ievēlēts Aleksandrs Bartaševičs („Saskaņas centrs”). Aizklātā balsošanā par viņa kandidatūru nobalsoja desmit domes deputāti, trīs bija pret. Savukārt par Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieku ar desmit balsīm par un trim pret ievēlēts Andrejs Rešetnikovs („Saskaņas centrs”), - ziņo rezekne.lv.

1. jūlijs 2009 | 14:08

Vienbalsīgi ievēlēts Krālsvas novada domes priekšsēdētājs

1.jūlijā plkst.10.00 visi 17 jaunievēlētie novada domes deputāti piereģistrējās un ieņēma vietas pie sēžu galda. Sēdi vadīja novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Ingrīda Vanaga, - ziņo Krāslavas novada domes portāls.

1. jūlijs 2009 | 13:58

Balvu novada domi vadīs J.Trupovnieks

Par Balvu novada domes priekšsēdētāju vienbalsīgi ievēlēts Jānis Trupovnieks (TB/LNNK). Šim amatam viņš bija vienīgais izvirzītais kandidāts, - ziņo Balvu pašvaldības mājas lapa.

1. jūlijs 2009 | 10:11

Likvidēta Daugavpils rajona padome

1.jūlijā pārstāja eksistēt Daugavpils rajona padome, jo administratīvās reformas rezultātā Latvijā vairs nav rajonu, bet izveidotas jaunas administartīvās vienības – novadi, kurus vadīs novada domes.

30. jūnijs 2009 | 11:42

Viļakas novadā vadīs piecas partijas

Pēc vēlēšanu rezultātiem Viļakas novada domē ievēlēti piecu politisko partiju apvienību pārstāvji – „Tautas partija”, „Saskaņas centrs”, „Zaļo un Zemnieku Savienība”, „LPP/LC”, „Tēvzemei un brīvībai”/LNNK.

29. jūnijs 2009 | 17:08

Izveidota koalīcija Daugavpils novadā

Šodien desmit deputāti no 17, kuri tika ievēlēti Daugavpils novada domē, parakstīja koalīcijas līgumu. Politisko partiju un apvienību „LPP/LC”, „Sabiedrība citai politikai” un „Zaļo un Zemnieku Savienība” pārstāvji novada domes vadītājas amatam izvirzīja Janīnu Jalinsku, kura arī uz doto brīdi vada Daugavpils rajona padomi.

29. jūnijs 2009 | 11:28

Rugāju novadā uzvarēja vietējās partijas

Rugāju novada domē ievēlētas četras no piecām politiskām partijām un apvienībām. Piecu procentu robežu nespēja pārvarēt tikai viena no vietējām partijām – „Vienoti neatkarīgam novadam”.

29. jūnijs 2009 | 11:17

Vārkavas domē ievēlētas četras vietējās partijas

Pēc vēlēšanu rezultātiem Vārkavas novada domē tika ievēlētas visas četras vietējās partijas.

29. jūnijs 2009 | 11:09

Riebiņu domē ievēlētas visas partijas

Riebiņu novada domes vēlēšanās balotējās piecas politiskās partijas un apvirnības, un visi saraksti tika ievēlēti pašvaldībā.

[1]  «  98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104  »  [105]