Intervijas

30 novembris

Vārda dienas:
Andrejs, Andrievs, Andris

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Svētdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
-1 .. 1 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Pirmdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
.. -2 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Politika

24. novembris 2020 | 20:12

Pilsētas Covid-19 statistika tiek 'mākslīgi uzpūsta', uzskata Daugavpils mērs

Statistika par saslimušajiem ar Covid-19 Daugavpilī tiek "mākslīgi uzpūsta", pārliecināts pilsētas mērs Igors Prelatovs ("Mūsu partija"), ziņo LETA.

9. novembris 2020 | 22:39

Deputāti komitejās sāka skatīt jautājumu par apbalvojumu piešķiršanu

Līdz 15. oktobrim Dome bija izsludinajusi pieteikumu pieņemšanu Domes apbalvojumu piešķiršanai. Saņemts 41 pieteikums, no tiem 15 kandidāti ir apbalvojumam “Gada balva”, 10 kandidāti apbalvojumam “Goda daugavpilietis”, 4 kandidāti apbalvojumam “Mūža ieguldījums” un 12 kandidāti pārējiem Daugavpils pilsētas domes apbalvojumiem.

7. novembris 2020 | 22:44

Sadzīves pakalpojumu kombināta valdes locekļa amatā ievēlēts Nikolajs Jefimovs

6. novembrī notika SIA “Sadzīves pakalpojumu kombināts” dalībnieku sapulce, kuras laikā par uzņēmuma valdes locekli ievēlēts Nikolajs Jefimovs. {1}

7. novembris 2020 | 22:43

DzKSU valdes locekļa amatā ievēlēta Jūlija Mamaja

6. novembrī notika SIA “Dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums” dalībnieku sapulce, kuras laikā par uzņēmuma valdes locekli ievēlēta Jūlija Mamaja. {1}

10. oktobris 2020 | 19:04

Aldis Adamovičs atkāpjas no «Latgales partijas» vadīšanas

Ludzā “Latgales partijas” kongresā 9. oktobrī Saeimas deputāts Aldis Adamovičs atsacījies no turpmākas šīs partijas vadīšanas valdes priekšsēdētāja amatā. {1}

8. oktobris 2020 | 20:08

Saeima piekrīt kriminālvajāšanas sākšanai pret deputātu Adamoviču

Saeima atbalstījusi lēmumprojektu par piekrišanu kriminālvajāšanas uzsākšanai pret 13. Saeimas deputātu Aldi Adamoviču ("Jaunā Vienotība").

6. oktobris 2020 | 20:48

KNAB rosina sākt kriminālvajāšanu pret Saeimas deputātu Adamoviču

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) rosina sākt kriminālvajāšanu pret 13. Saeimas deputātu. Pēc LTV rīcībā esošās informācijas, tas ir “Jaunās Vienotības” deputāts Aldis Adamovičs un lieta varētu būt saistīta ar deputātu kompensācijām.

25. septembris 2020 | 19:08

Par Sociālā dienesta vadītāju iecelta Līvija Drozde

24. septembrī Domes sēdē deputāti iecēla Līviju Drozdi par Sociālā dienesta vadītāju.

20. septembris 2020 | 20:07

Linkaits un Prelatovs apsprieduši otra Daugavas šķērsojuma nepieciešamību Daugavpilī

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP) un Daugavpils mērs Igors Prelatovs ("Mūsu partija") apsprieduši nepieciešamību ilgtermiņa plānošanas dokumentos iekļaut otra Daugavas šķērsojuma izbūvi pilsētā, kas ļautu novirzīt no pilsētas centra kravas transportu, informēja ministra padomniece komunikācijas jautājumos Ilze Salna.

24. augusts 2020 | 23:34

Piedrujā desmitiem cilvēku piedalās Baltkrievijas solidaritātes mītiņā

Latvijas un Baltkrievijas pierobežas ciematā Piedrujā svētdien notiek mītiņš Baltkrievijas tautas demokrātisko centienu atbalstam. Kopīgam mītiņam pulcējas gan solidaritātes gājiena gar Baltkrievijas robežu dalībnieki, gan arī citi akcijas atbalstītāji.

14. augusts 2020 | 22:41

Baltkrievija: pārdzīvojam, raudam un nesaprotam…

Pēdējās dienās man bieži uzdot jautājumu, par ko es balsoju Baltkrievijas prezidenta vēlēšanās. Uzreiz precizēšu lasītājiem: lielākā daļa no mūsu 65 tūkstošiem baltkrievu diasporas Latvijā, nebalsoja Baltkrievijas Republikas prezidenta vēlēšanās, jo nav tās pilsoņi. Latvijas baltkrievi – tie ir Latvijas pilsoņi un nepilsoņi, Krievijas pilsoņi un, iespējams, vismazākā tās daļa ir tieši Baltkrievijas pilsoņi.

7. augusts 2020 | 22:17

Izsludināts konkurss uz kapitālsabiedrību padomes locekļu amata vietām

Daugavpils Dome izsludina konkursu uz kapitālsabiedrību “Daugavpils satiksme”, “Daugavpils siltumtīkli, “Daugavpils reģionālā slimnīca” padomes locekļu amata vietām.

4. augusts 2020 | 11:28

KNAB rosina sākt kriminālvajāšanu pret piecām Preiļu novada domes amatpersonām

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pirmdien, 3. augustā, nosūtīja krimināllietas materiālus Latgales tiesas apgabala prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret piecām Preiļu novada domes amatpersonām par dokumentu viltošanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās. Vienai no iepriekšminētajām amatpersonām KNAB papildus inkriminē arī nepatiesu ziņu norādīšanu valsts amatpersonas deklarācijā, kā arī šaujamieroču munīcijas iegādāšanos un glabāšanu bez attiecīgās ieroču glabāšanas atļaujas, informēja KNAB.

27. jūlijs 2020 | 22:22

Pēc audita atlaiž «Rēzeknes satiksmes» vadītāju; viņš vērsīsies tiesā

Rēzeknes pilsētas dome no amata ir atbrīvojusi pašvaldības dibinātā uzņēmuma SIA “Rēzeknes satiksme” vadītāju Jevgēniju Koršenkovu, kurš šajā amatā bija kopš uzņēmuma dibināšanas - 9 gadus. Šāds lēmums pieņemts pēc audita, kas parādījis līdzšinējo vadītāju kā nesaimniecisku. Pārmetumus pats Koršenkovs uzskata par safabricētiem un ir nolēmis vērsties tiesā.

24. jūlijs 2020 | 21:23

Silenē - Latvijas un Baltkrievijas robežas tuvumā, notika abu valstu ārlietu ministru tikšanās

Baltkrievijā pirms prezidenta vēlēšanām notiekošo represiju dēļ pret opozīciju un protestētajiem Baltkrievijas un Eiropas Savienības (ES) attiecības var tikt atsviestas atpakaļ desmit gadu senā pagātnē. Par to brīdināja Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (“Jaunā Vienotība”), tiekoties ar Baltkrievijas kolēģi Vladimiru Makeju.

16. jūlijs 2020 | 21:03

Mainās pastāvīgo komiteju sastāvs

16. jūlijā kārtējā Domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu par izmaiņām pastāvīgo komiteju sastāvā.

8. jūlijs 2020 | 19:25

SIA “Labiekārtošana D” valdes locekles amatā iecelta Jūlija Mamaja

8. jūlijā SIA “Labiekārtošana D” dalībnieku sapulcē par valdes locekli iecelta Jūlija Mamaja. Viņa valdes locekles pienākumus pildīs līdz konkursa rezultātu paziņošanai.

29. jūnijs 2020 | 18:36

Par Daugavpils mēru ievēlēts Igors Prelatovs

Ar 11 no 12 klātesošo Daugavpils domes deputātu balsīm par domes priekšsēdētāju ievēlēts Igors Prelatovs (“Mūsu partija”).

11. jūnijs 2020 | 18:43

Daugavpilī Elksniņu gāž no mēra amata

Ar deviņu Daugavpils domes deputātu atbalstu no pilsētas mēra amata atsaukts Andrejs Elksniņš (“Saskaņa”).

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  [106]