Intervijas

25 marts

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena

Vārda dienas:
Marita, Māra, Mārīte

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Nedēļas sākums nav piemērots ceļojuma uzsākšanai un svarīgu līgumu slēgšanai. Vari pievērst uzmanību veselības uzlabošanai, pievēršoties fiziskām aktivitātēm. Saņemsi pastiprinātu pretējā dzimuma uzmanību, reizēm tas tracinās, tomēr kopumā glaimos. Iespējams, arī pats metīsi acis uz kādu personu, bet traucēs fakts, ka cilvēks jau ir saistīts. Sākot no ceturtdienas vari atkal aktīvi mesties iekšā darbos, jo vairāk sevi parādīsi, jo ticamāk, ka tiksi pie algas pielikuma.

Piektdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Diena
5 .. 7 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Priekš jums Ziemas prieki tas ir

 

Politika

10. februāris 2017 | 21:20

Dārgākais deputāts II: par Saeimas deputātu transporta kompensācijām, to izlietojumu un lietderīgumu

Gandrīz vai ikmēneša jezgu plašsaziņas līdzekļos un sociālajos tīklos ap deputātu kompensācijām parasti rotā mans vārds un uzvārds. Manuprāt, līdz šim par šo tēmu korektākais raksts ir bijis šis. Arī pats jau 2012.gadā centos izskaidrot, kāpēc tieši es visbiežāk saņemu vislielāko atlīdzinājumu pret attaisnojošiem dokumentiem (degvielas čeki, biļetes, īres līgums) un kāpēc šādi izdevumi gluži objektīvi rodas. {1}

26. janvāris 2017 | 21:03

Pieņemts Daugavpils novada pašvaldības 2017.gada budžets

26.janvāra domes sēdē pašvaldības izpilddirektore Vanda Kezika deputātiem sniedza atskaiti par likumā “Par pašvaldībām” noteikto funkciju izpildi no 2013. līdz 2016. gadam, kā arī ar vienbalsīgu domes deputātu balsojumu tika pieņemts 2017.gada budžets.

28. decembris 2016 | 20:13

Tiesa anulē deputāta mandātu Daugavpils domniekam Bojarūnam

Daugavpils tiesa pēc Valsts valodas centra (VVC) pieteikuma nolēma atņemt deputāta mandātu Daugavpils pilsētas domes deputātam Vladislavam Bojarūnam par nepietiekamajām valsts valodas zināšanām. {1}

23. decembris 2016 | 19:25

Daži deputāti jau gadiem nav uzstājušies plenārsēdēs

Atsevišķi Saeimas deputāti jau gadiem nav kāpuši Saeimas tribīnē, lai piedalītos deputātu debatēs vai ziņotu par likumprojektiem.

17. septembris 2016 | 14:16

Zilupes mēram dod pusgadu valsts valodas zināšanu uzlabošanai

Valsts valodas centrs (VVC) devis Zilupes novada domes priekšsēdētājam Oļegam Agafonovam (Latgales partija) pusgadu valsts valodas zināšanu uzlabošanai, noskaidroja VVC.

1. septembris 2016 | 14:15

Latgales plānošanas reģiona pašvaldību vadītāji tiekas ar Veselības ministrijas amatpersonām

31. Augustā Veselības ministrijā notika Latgales plānošanas reģiona pašvaldību vadītāju un nozares vadošo speciālistu tikšanās ar Veselības ministrijas atbildīgajiem darbiniekiem.

30. augusts 2016 | 15:22

Baltijas valstu premjeri apmeklē Daugavpili un Krāslavu

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 26. augustā un sestdien, 27. augustā, apmeklēja divas Latgales pilsētas – Daugavpili un Krāslavu, un neformāli tikās ar Igaunijas premjerministru Tāvi Reivasu, kā arī Lietuvas premjerministru Alģirdu Butkeviču, ziņo Valsts kanceleja.

21. jūnijs 2016 | 10:11

Pētījums: Visvairāk aizstāvēt Latviju ir gatavi latgalieši

No Latvijas valsts patriotisma un drošības viedokļa latgalieši ir veiksmes stāsts, jo viņi vairāk nekā citi Latvijas iedzīvotāji ir gatavi aizstāvēt Latviju un ir viskritiskākie pret iniciatīvu „Latgales tautas republika”. Šādi secināts Nacionālās aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centrs pētījumā.

10. jūnijs 2016 | 19:26

Rēzeknes mēra ģimene no reģionālās avīzes grib piedzīt € 10 000

Rēzeknes domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs kopā ar sievu Olgu Bartaševiču vērsies Rēzeknes tiesā ar prasījumu pret reģionālo laikrakstu «Ludzas Zeme», prasot atsaukt publicētās ziņas un piedzīt 10 tūkstošus eiro, informēja laikraksta galvenā redaktore Laima Linuža.

7. jūnijs 2016 | 17:25

Darba grupa skatīja jautājumu par divu Domes struktūrvienību reorganizāciju

Esošo Jaunatnes departamentu un Sporta pārvaldi gaida nopietnas izmaiņas. Domes darba grupā izskatīja jautājumu par Jaunatnes un sporta departamenta izveidi.

7. jūnijs 2016 | 15:00

R.Vējonis: "Daugavpilī pret NATO vērstais plakāts ir individuāls gadījums"

Daugavpilī ceļmalā pirms mācību marša «Dragoon Ride» izvietotais pret NATO vērstais plakāts ir individuāls gadījums, kas neliecina par kopējo noskaņojumu, uzskata Valsts prezidents Raimonds Vējonis, raksta LETA. {1}

7. jūnijs 2016 | 11:09

Galvenais nav piens, bet drošība

Latvijas politiķi lamā Krieviju, kritizē Krievijas valdību un tās vadības stilu; Latvijas politiķi baida mūs ar Putina iebrukumu Daugavpilī, piebilstot, ka faktiski karš jau notiek. Pagaidām tas esot hibrīdkarš, bet Āboltiņa, Kučinskis un visa valdošo kompānija esot gatava aizstāvēt ne tikai Latviju kopumā, bet arī Latgali. Šo gatavību demonstrējot, 6. jūnijā Daugavpilī, Vienības laukumā, ļauts ierasties NATO tehnikai. Ierindā nostāšoties 12 bruņutransportieri “Stryker”. {2}

2. jūnijs 2016 | 14:52

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies darba vizītē uz Latgali

Piektdien, 3. jūnijā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies darba vizītē uz Latgali, kur tiksies ar Ludzas, Ciblas, Kārsavas un Zilupes novadu pašvaldību vadītājiem un lauksaimniekiem, lai pārrunātu aktuālos jautājumus nozarē.

1. jūnijs 2016 | 16:24

Cilvēku kontrabandas bizness attīstās - pērn par šo noziegumu aizturēti 80 cilvēki

Cilvēku kontrabandas bizness attīstās un pērn par šo noziegumu tika aizturēti 80 cilvēki, arī Latvijas iedzīvotāji, šodien Saeimas Pieprasījumu komisijas sēdē norādīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V), zino LETA.

24. maijs 2016 | 21:13

Saeimas Cilvēktiesību komisija Latgalē spriež par informatīvās telpas stiprināšanu pierobežā

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija 24. un 25.maijā apmeklē Daugavpils, Ludzas, Zilupes un Ciblas novadus, lai spriestu par Latgales informatīvās telpas stiprināšanu, īpašu uzmanību veltot jautājumam par nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu pieejamību reģionā, sevišķi – pierobežā.

15. maijs 2016 | 16:48

Domāsim labas domas

Pirms doties tīrumā ar sētuvi, mans vecaistēvs Aloizs, nostājies “svētajā kaktā” pretī Jaunavas Marijas un Jēzus svētbildēm, vienmēr skaitīja lūgšanu. To lūgšanu neatceros, lai gan dzirdēju vairākas reizes. Viņš lūdza labu laiku, lūdza svētību savam darbam. Un vēl viņš lūdza, lai Dieviņš aizgaiņā sliktas domas, lai piedod sliktus vārdus, ja kaimiņam vai kādam citam tos nejauši pateicis. {1}

10. maijs 2016 | 00:17

Daugavpils mērs: ES naudu reģioniem sadala netaisnīgi

Latgales attīstībai pievērsta lielāka uzmanība, tomēr Eiropas Savienības (ES) kohēzijas līdzekļu sadalē jūtams, ka tie nemaz netiek reģioniem, kam visvairāk vajadzētu palīdzēt, intervijā Latvijas Radio atzina Daugavpils domes vadītājs Jānis Lāčplēsis.

2. maijs 2016 | 21:49

Mainījies SIA “Daugavpils lidosta” valdes loceklis

Mainījies SIA “Daugavpils lidosta” valdes loceklis. Iepriekšējā valdes locekle Ingrīda Gradkovska uzrakstījusi atlūgumu.

26. aprīlis 2016 | 21:50

Saeimas deputātu kopīga vizīte Ziemeļlatgalē

Piektdien 29.aprīlī visu Saeimā ievēlēto partiju pārstāvji dosies kopīgā vizītē uz Balviem un Viļaku.

16. aprīlis 2016 | 00:39

Māra Nizinska: "Par Glavlitu un preses brīvību"

Sen, sen, padomju laikos, redaktors, iedams atvaļinājumā, izņēma no seifa nelielu grāmatiņu un stingri piekodināja: ja par kaut ko šaubies, ņem un palasi, tur viss pateikts, ko nedrīkst rakstīt.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  [92]