Intervijas

18 septembris

Vārda dienas:
Alita, Elita, Liesma

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Trešdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
7 .. 9 C
Diena
12 .. 14 C
Vakars
8 .. 10 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Latvija

6. augusts 2009 | 09:51

V. Andrejeva: ir aizdomas, ka ūdens tarifi ir augstāki, nekā varētu būt

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) pēta situāciju ar ūdens tarifiem un plāno vērsties ūdens piegādes uzņēmumos, lai panāktu tarifu samazināšanu, tā LNT raidījumā 900 sekundes paziņoja SPRK vadītāja Valentīna Andrejeva, - ziņo db.lv.

6. augusts 2009 | 09:47

Jūlijā atsācies nedaudz straujāks bezdarba pieaugums

Jūlijā ir atsācies nedaudz straujāks bezdarba pieaugums un tā līmenis ir sasniedzis 11,8%, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotā operatīvā informācija par nodarbinātības situāciju valstī, - ziņo leta.lv.

5. augusts 2009 | 10:46

Spānijā bez vēsts pazudusi maza meitene no Latvijas

Trīs gadus veca meitene ar zilām acīm un blondiem matiem no Latvijas un viņas mamma nu jau gandrīz divas nedēļas atrodas bezvēsts prombūtnē Spānijā, - ziņo Neatkarīgā Rīta Avīze.

5. augusts 2009 | 09:57

Valsts sniegs palīdzību grūtībās nonākušajiem kredītņēmējiem

Valdība vienojās par atbalsta pasākumu nodrošināšanu grūtībās nonākušajiem kredītņēmējiem, - ziņo portāls leta.lv.

5. augusts 2009 | 09:43

Samazina atvieglojumus braukšanai sabiedriskajā transportā

4.augustā Ministru kabinets pieņēma lēmumu samazināt to pasažieru kategoriju skaitu, kurām ir tiesības izmantot sabiedrisko transportu ar atvieglojumiem. Iepriekš lēmuma pieņemšana šajā jautājumā valdībā vairākkārt tika atlikta, - ziņo portāls LETA.

4. augusts 2009 | 15:23

Ronis iekļauts jaunās NATO stratēģiskās koncepcijas izstrādes grupā

NATO ģenerālsekretārs Anderss Fogs Rasmusens 3.augustā nosauca NATO dalībvalstu izvirzītos ekspertus, kuri ar ģenerālsekretāru sagatavos jauno stratēģisko koncepciju NATO dalībvalstu tālākai apspriešanai. Starp 12 ģenerālsekretāra apstiprinātajiem ekspertiem ir arī Baltijas valstu kopīgi izvirzītais Latvijas kandidāts Aivis Ronis, bijušais Latvijas vēstnieks ASV un bijušais pastāvīgais pārstāvis NATO, - ziņo diena.lv ar atsauksmi uz Latvijas Ārlietu ministriju.

4. augusts 2009 | 10:33

Pirmo reizi Latvijā reģistrēta vietējas izcelsmes zemestrīce

Pirmo reizi Latvijas seismoloģijas vēsturē ir reģistrēta īsta vietējas izcelsmes tektoniskā zemestrīce, kas fiksēta Mazirbē, Dundagā un Kolkā, - ziņo portāls tvnet.lv.

4. augusts 2009 | 10:18

Latvijas rūpniecība pēc ilgākas lejupslīdes uzrāda izaugsmi

Šā gada otrajā ceturksnī, salīdzinot ar pirmo ceturksni, rūpniecības produkcijas izlaide pēc sezonāli izlīdzinātiem datiem pieaugusi par 2,2%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati, - ziņo LETA.

3. augusts 2009 | 10:04

Baltijas jūrā uzdarbojas pirāti

Baltijas jūrā pagaidām nenoskaidroti pirāti uz neilgu laiku nolaupījuši Somijas kravas kuģi, vēsta apollo.lv ar atsauksmi uz ārzemju medijiem.

3. augusts 2009 | 09:58

"Jaunajā vilnī" triumfē dalībnieki no Indonēzijas un Ukrainas

"Jaunajā vilnī" pirmās vietas iegūst dalībnieki no Indonēzijas un Ukrainas; Aishai ceturtā vieta un skatītāju simpātiju balva, - ziņo tvnet.lv.

3. augusts 2009 | 09:54

Jūlijā nedaudz samazinājies Latvijas iedzīvotāju skaits

Šā gada jūlijā, salīdzinot ar pagājušā gada jūliju, nedaudz samazinājies Latvijas iedzīvotāju skaits, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati, - ziņo diena.lv.

31. jūlijs 2009 | 11:16

Raimonds Pauls saņēmis ordeni no Medvedeva

Tieši koncertzālē „Dzintari” festivāla „Jaunais vilnis” otrajā konkursa dienā ar Krievijas Federācijas prezidenta D.Medvedeva pavēli maestro Raimonds Pauls bija apbalvots ar Starptautisko sabiedrisko ordeni „Zelta Piekūns”, - ziņo portāls delfi.lv.

31. jūlijs 2009 | 09:14

'Baltijas ceļš' iekļauts UNESCO programmas 'Pasaules atmiņa' starptautiskajā reģistrā

Ceturtdien UNESCO programmas "Pasaules atmiņa" starptautiskā ekspertu padome apstiprinājusi akcijas Baltijas ceļš dokumentārā mantojuma iekļaušanu UNESCO programmas "Pasaules atmiņa" starptautiskajā reģistrā, portālu delfi.lv informē UNESCO konsultante Liene Krīvena.

31. jūlijs 2009 | 09:11

Pēc garām diskusijām Rīgas domnieki atbalsta 16 skolu likvidēšanu

Pēc garām diskusijām Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas deputāti šodien atbalstīja 16 galvaspilsētas skolu likvidēšanu nākamo trīs gadu laikā, - ziņo leta.lv.

30. jūlijs 2009 | 10:18

Finansējuma samazināšanas dēļ bruņotie spēki šogad atvaļinās 357 karavīrus

Ņemot vērā jau esošo finansējuma samazinājumu valsts aizsardzības nozarei vairāk nekā par 30 procentiem, tostarp arī Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS), bruņotajos spēkos vēl būtiskāk samazinās personālsastāva skaitu, tādējādi līdz gada beigām rezervē atvaļinot 357 karavīrus, bet nevis 230, kā tas bija plānots līdz šim. Līdz 1.jūlijam rezervē atvaļināti jau 183 karavīri, - Nacionālo bruņoto spēku komandiera personīgā štāba Preses daļas virsnieks Normunds Stafeckis.

30. jūlijs 2009 | 10:17

Bruņotie spēki sēņotājus un ogotājus lūdz uzmanīties

Sākoties sēņošanas un ogošanas sezonai, Nacionālie bruņotie spēki (NBS) lūdz visus sēņotājus un ogotājus atturēties no patvaļīgas militāro poligonu apmeklēšanas un būt uzmanīgiem, atrodot sprādzienbīstamus priekšmetus, lai nepakļautu savu dzīvību briesmām un neaizkavētu militārās aktivitātes poligonos, - Nacionālo bruņoto spēku komandiera personīgā štāba Preses daļas virsnieks Normunds Stafeckis.

30. jūlijs 2009 | 09:48

Daugavā un Sarkandaugavas kanālā konstatēti eļļas plankumi

Rīgā, Daugavā, pie jūras vārtiem, konstatēts iespējamu naftas produktu piesārņojums, kas patlaban jau ir norobežots ar bonām, eļļas plankumi atrasti arī Sarkandaugavas kanālā, - ziņo leta.lv.

29. jūlijs 2009 | 11:24

Čehijas valdība apstiprina 200 miljonu eiro aizdevumu Latvijai

Čehijas valdība šonedēļ apstiprināja vienošanos starp Čehiju un Latviju par 200 miljonu eiro (140,56 miljonu latu) aizdevumu Latvijai, - ziņo leta.lv.

29. jūlijs 2009 | 09:33

Nosaka skolotāju un pasniedzēju algas

Augstskolu pasniedzēju mēnešalgas zemākās likmes būs no 338 Ls līdz 991 Ls, atkarībā no ieņemamā amata un kvalifikācijas, - ziņo db.lv.

29. jūlijs 2009 | 08:24

No Afganistānas atgriežas pirmā Operacionālās sadarbības padomnieku grupa

Šodien pēc vairāku mēnešu dienesta pienākumu pildīšanas Afganistānā Latvijā atgriezīsies pirmā Operacionālās sadarbības padomnieku grupa, kuru starptautiskajā lidostā „Rīga” sagaidīs Aizsardzības ministrijas, Nacionālo bruņoto spēku (NBS) un Sauszemes spēku vadība, - ziņo Nacionālo bruņoto spēku komandiera personīgā štāba Preses daļas virsnieks Normunds Stafeckis.

[1]  «  325 | 326 | 327 | 328 | 329 | 330 | 331  »  [334]