Intervijas

27 marts

Vārda dienas:
Gustavs, Gusts, Tālrīts

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Būsi norūpējies par savu finansiālo stāvoklis, sevišķi, ja darba devējs laikā neizmaksās algu. Kāds apsvērs iespējas meklēt citu darbu, kāds tomēr saglabās uzticību esošajam, lai tur vai kas. Daudz strādāsi, mājās atgriezīsies pavēlu, tas viss var pasliktināt attiecības ģimenē. Vismaz bērniem noteikti atrod laiku, jo vēlāk vairs iekavēto neatgūsi. Savās problēmās ne ar vienu nevēlēsies dalīties, tomēr paturot visu pie sevis, riskē ar nervu pārslodzi.

Svētdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
.. -2 C
Diena
3 .. 5 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Priekš jums Ziemas prieki tas ir

 

Latvija

24. marts 2017 | 20:13

Sestdien daudzviet snigs; svētdien kļūs siltāks

No brīvdienām nepatīkamākais laiks gaidāms sestdien, kad daudzviet snigs un būs vēss, bet svētdien nokrišņi mitēsies un kļūs mazliet siltāks, liecina prognozes.

24. marts 2017 | 19:54

Brīvdienās Latvija pāries uz vasaras laiku

Naktī no sestdienas uz svētdienu, 26. Martā, pulksten 3:00 Latvijā notiks pāreja uz vasaras laiku, pulksteņa rādītājus pagriežot vienu stundu uz priekšu, portālu "Delfi" informēja Ekonomikas ministrijā.

24. marts 2017 | 09:09

Piektdiena, 24. martā: ar ziemeļrietumu vēju sāks ieplūst vēsāks gaiss

Piektdienas rītā debesis Latvijā lielākoties skaidras, vienīgi Latgalē vairāk mākoņu, savukārt Kurzemē vietām izveidojusies migla. Gaisa temperarūta =1..-4 grādu robežās, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

23. marts 2017 | 20:58

Noskaidroti labākie Rēzeknes uzņēmēji

19.martā norisinājās svinīga ceremonijā, kuras laikā tika noskaidroti Rēzeknes novada labākie uzņēmēji un tika apbalvoti konkursa „Rēzeknes novada uzņēmums” laureāti.

23. marts 2017 | 19:51

Zemi Latvijā pārdos tikai cilvēkiem ar latviešu valodas zināšanām

Saeima šodien, 23. martā, atbalstīja ierosinājumu likumā "Par zemes privatizāciju lauku apvidos" noteikt, ka lauksaimniecības zemi Latvijā varēs iegādāties tikai cilvēki ar latviešu valodas zināšanām, ziņo LETA.

23. marts 2017 | 19:30

Daugavpils novadā dzīvojošie sūdzas par smaku no kritušo cūku dedzināšanas

Vairāk nekā pirms diviem gadiem Daugavpils novada Lauceses pagastā darbu uzsāka Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) iegādātā dzīvnieku izcelsmes blakusproduktu sadedzināšanas iekārta. Uz šejieni gan no Latgales reģiona, gan citām Latvijas vietām utilizācijai pamatā tiek vestas Āfrikas cūku mēra (ĀCM) dēļ likvidētās mežacūkas, kā arī nepieciešamības gadījumā - mājas cūkas.

23. marts 2017 | 09:09

Ceturtdiena, 23. martā: laiks būs saulains

Ceturtdienas rītā debesis virs Latvijas skaidras, pūš lēns vējš, gaisa temperatūra rīta agrumā bija 0..+4 grādi, vienīgi vietām Vidzemes augstienē un Latgalē ir nelies sals, zemākā gaisa temperatūra fiksētā Daugavpilī, kur tā noslīdējusi līdz -4 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

22. marts 2017 | 09:26

Trešdiena, 22 martā: vietām austrumos līst; dienā spīdēs saule

Trešdienas rītā vietām Vidzemē un Latgalē līst, bet no rietumiem debesis skaidrojas. Gaisa temperatūra plkst. 5 bija +1...+5 grādi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

21. marts 2017 | 18:22

Palielinās valsts atbalstu apgādnieku zaudējušiem bērniem

Valdība 21. martā atbalstīja noteikumus, kas paredz palielināt valsts atbalstu apgādnieku zaudējušiem bērniem - apgādnieka zaudējuma pensijas, valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta un atlīdzības par apgādnieka zaudējumu minimālo apmēru, ziņo LETA.

21. marts 2017 | 09:05

Otrdiena, 21. martā: pēcpusdienā uzspīdēs saule

Otrdienas rītā Kurzemi sasniegusi plaša lietus zona. Gaisa temperatūra plkst. 5 Latvijā bija +1..+4 grādu robežās, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

20. marts 2017 | 18:11

Daugavpils novada dome atsakās no lauku konsultantu pakalpojumiem

Mazajiem zemniekiem Daugavpils novadā pieteikties atbalsta maksājumiem kļūs sarežģītāk. Jau ar pērno gadu, mazinot budžetu, Zemkopības ministrijai nācās lemt par 40 lauku attīstības konsultantu skaita samazināšanu visā valstī. Vairākas pašvaldības, lai nodrošinātu informāciju, tostarp palīdzētu lauksaimniekiem aizpildīt elektroniskās lauku bloka kartes vai saņemt subsīdijas, konsultantu darba slogu pārņēma savā pārziņā, apmaksājot to darbu pagastos. To vidū bija Daugavpils novads, kurš algoja divus konsultantus, taču šobrīd lēmis no šī pakalpojuma atteikties.

20. marts 2017 | 11:31

Baltkrievijas vēstniece pirmo reizi apmeklēja Krāslavas novadu

16. martā Krāslavas novadu pirmo reizi oficiālā vizītē apmeklēja Baltkrievijas Republikas vēstniece Latvijā Marina Dolgopolova. Baltkrievijas diplomāte satikās ar novada domes priekšsēdētāju Gunāru Upenieku un apmeklēja divas zemnieku saimniecības Kalniešu pagastā – Saftara Rahimova zivkopības saimniecību un Aleksandra Ivanova z/s „Raudovišķi”.

20. marts 2017 | 09:17

Pirmdienas rītā daudzviet valda sals; diena būs mākoņaina, nedaudz līs

Pirmdienas rītā Latvijas lielākajā daļā valda neliels sals līdz 0..-5 grādiem, vietām Kurzemē un Zemgalē +1..+3 grādi, debesis no rietumiem apmācas, vietām mazliet līst, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

20. marts 2017 | 09:04

Andris Keišs jaunajā filmā “Tas, ko viņi neredz” - kinoteātros no 24.marta

Ilgi gaidītā Staņislava Tokalova spēlfilma “Tas, ko viņi neredz” ar Katerīnu Špicu, Jevgēniju Tkačuku un Andri Keišu galvenajās lomās Latvijas kinoteātros būs skatāma no 24. marta. Savukārt pirmizrāde Daugavpilī notiks 25. martā plkst. 19.00 kinoteātrī “Silver Screen”.

17. marts 2017 | 19:28

Brīvdienās kļūs vēsāks, līs un snigs

Nedēļas nogalē laiks Latvijā kļūs vēsāks, būs daudz nokrišņu - gan lietus, gan sniegs, valsts austrumos izveidosies neliela sniega kārtiņa, liecina prognozes.

17. marts 2017 | 09:13

Piektdiena, 17. martā: diena būs lietaina

Piektdienas rītā valsts lielākajā daļā debesis ir apmākušās, vien valsts austrumu daļā mākoņu vēl ir maz, liecina Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

16. marts 2017 | 19:22

Latgalē fiksēts pērkona negaiss

Ceturtdienas pēcpusdienā Latvijā lielākoties saulains laiks, vairāk mākoņu ir Latgalē, kur vietām līst un vienā lielākā gubu mākonī fiksēta zibens izlāde, liecina meteoroloģiskā informācija.

16. marts 2017 | 17:22

Zemkopības ministrs tikās ar Latgales pašvaldību vadītājiem

16.martā Daugavpils novada domē viesojās Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un Pārtikas un Veterinārā dienesta ģenerāldirektors Māris Balodis, lai tikos ar Latgales plānošanas reģiona pašvaldību vadītājiem, Valsts vides dienesta pārstāvjiem un lauksaimniekiem.

16. marts 2017 | 16:33

Ansambļis “Pērles” nosvinēja jubileju

Bija patiesi labs pavasara sestdienas vakars, jo Kalkūnē notika neparasts pasākums – sieviešu vokālais ansamblis “Pērles” Brigitas Madelānes vadībā svinēja 5 gadu jubileju ar grandiozu koncertu! Pasākums, protams, bija veltīts “Pērlēm” un visām sievietēm. Patiess prieks bija redzēt pilnu skatītāju zāli –radi, draugi un vienkārši viesi. Ikviens varēja izbaudīt koncertu un noskatīties nelielu filmu par ansambļa dalībniecēm.

16. marts 2017 | 12:27

Šovā uzvar zirgu sētas “Klajumi” saimniece Ilze

No 1. februāra trešdienu vakaros pulksten 19.30 LTV1 ēterā tika translēts skatītāju iemīļotais kulinārijas raidījums «Īstās latvju saimnieces», kurā iznesīgas sievas no Kurzemes, Zemgales, Vidzemes un Latgales priecēja ar savu viesmīlību un gardajiem ēdieniem, cīnoties par labākās namamātes titulu.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  [286]