Intervijas

8 marts

Starptautiskā sieviešu diena

Vārda dienas:
Dagmāra, Marga, Margita

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Svētdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
-1 .. -3 C
Vējš
8 .. 10 m/s
Pirmdiena
Nakts
-3 .. -5 C
Rīts
-4 .. -6 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Kultūra

20. augusts 2009 | 13:30

Daugavpils Universitātē ir zināmi uzņemšanas rezultāti

No šī gada 15.jūlija līdz 10.augustam Daugavpils Universitātē notika dokumentu pieņemšana 2009./2010.studiju gadam, bet vakar 19.augustā tika paziņoti uzņemšanas rezultāti. Kopumā pēc Uzņemšanas komisijas sniegtajiem datiem studijām DU ir iesniegti 1237 pieteikumi.

20. augusts 2009 | 07:51

Tika prezentēta V.Lavrinoviča dzejas grāmata

Ezernieku pagasta brīvdabas estrādē notika viens no šī gada pagasta bibliotēkas nozīmīgākajiem pasākumiem – Valda Lavrinoviča grāmatas „U osennej čerti” atvēršanas svētki , - ziņo Dagdas novada domes mājas lapa.

19. augusts 2009 | 09:01

Citu variantu nav

Viļānu novada domes Finanšu komitejā sagatavots lēmuma projekts par Viļānu bērnu un jauniešu centra reorganizāciju. Centru paredzēts pievienot Viļānu vidusskolai kā atsevišķu struktūrvienību, - ziņo rv.lv.

17. augusts 2009 | 10:25

Kārsavā 10. reizi notika teātru festivāls 'Domu teātris'

16. augustā Kārsavā notika teātru festivāls "Domu teātris". No plkst. 12:45 līdz pat 21:00 bija iespēja izbaudīt amatierteātru izrādes, kas tika rādītas Kārsavas Kultūras namā, - ziņo Ludzas novada domes mājas lapa.

14. augusts 2009 | 08:40

Tiks slēgtas Preiļu Mūzikas un mākslas skolas filiāles

Domes sēdē tika nolemts ar šā gada 1.septembri slēgt abas Preiļu Mūzikas un mākslas skolas filiāles – Aglonas pagastā un Pelēču pagastā. Lēmums par filiāļu slēgšanu pieņemts sakarā ar izglītības iestādes darba optimizāciju, - ziņo Preiļu pašvaldības mājas lapa.

13. augusts 2009 | 08:07

Staņislavs Buka: profesijai jābūt „divi vienā”!

Latgalē pieauga maģistru skaits. 7.augustā Daugavpils filiālē Baltijas Starptautiskās Akadēmijas maģistrantūras absolventiem bija psniegti diplomi. Augstskolas vadība pamatoti lepojas ar saviem studentiem, viņu veiksmēm un sasniegumiem, katru gadu papildinot VIP-personu sarakstu ar jauniem vārdiem. Šogad maģistra diplomu aizstāvēja Ludzas mērs Jevģēnija Kušča. Pēc viņas domām, „tikai mācoties, cilvēks pilnveido sevi, savu profesionalitāti, kvalifikāciju, savu dzīvi”. {3}

12. augusts 2009 | 17:51

Daugavpils novadā slēdz divas skolas

Daugavpils novadā tiks slēgtas divas pamatskolas – Skrudalienas un Līksnas, bet Ilūkstes novadā – Dvietes skola.

11. augusts 2009 | 16:18

Daugavpils amatnieku darbi skatāmi Līvānos izstādē

Šogad, no 7. augusta līdz 5. septembrim Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centra izstāžu zālē skatāma Tautas lietišķo mākslas studiju „Klūga” un „Pūpoli” pinēju darbu izstāde, - ziņo portāls latgale.lv.

11. augusts 2009 | 14:55

A.Broks piedalīsies forumā Rīgā

2009.gada 14.augustā Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijas Ēerģēļzālē no plkst. 11:00 līdz plkst. 14:00 notiks Latvijas Mūzikas izglītības asociācijas forums.

11. augusts 2009 | 08:42

Ludzas mākslas skolā – moderna datorklase

Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta programmas „Pārrobežu sadarbība" projekta „Latviešu un baltkrievu folkloras tradīciju vizualizācija pārrobežu mākslas tilta izveidē" ietvaros desmit J.Soikāna Ludzas mākslas skolas audzēkņi un trīs skolotāji desmit dienas pavadīja Radošā darbnīcā „Uzzīmē filmu" Glubokoje pilsētā. Savukārt no 1. augusta baltkrievu skolēni un pasniedzēji turpina strādāt Radošajā darbnīcā Medi@rt Ludzā, - ziņo Ludzas pašvaldības mājas lapa.

7. augusts 2009 | 16:38

Jauktā kora „Latgale” dalība koru apmaiņā Vitebskā

8.un 9.augustā koris „Latgale” viesosies Vitebskā un sniegs koncertu Celtnieku dienas pasākumā Rubu ciemā. Koris „Latgale” koncertā izpildīs latviešu kora dziesmu repertuāru, kā arī dziedās Vitebskas publikai radošajā darbnīcā apgūto baltkrievu tautas dziesmu „Чераз речанку”, - ziņo Daugavpils novada domes mājas lapa.

7. augusts 2009 | 15:34

Krāslavā tiksies fotogrāfi

Šovasar Krāslavas pilsētā notiks fotogrāfu plenērs, ko rīko foto entuziastu portāls fotOblog.lv sadarbībā ar EPSON Baltija. Sestdien, 8. augustā Krāslavas pamatskolas telpās visā dienas garumā notiks foto lekcijas, kurās pasniegs pasniedzēji no Latvijas un Lietuvas , - ziņo kraslava.lv.

7. augusts 2009 | 15:34

Zvirgzdenes Ziņģei desmit gadu jubileja

Šā gada 8.augustā Ludzas rajona, Zvirgzdenes pagasta estrādē, jau desmito gadu noritēs mūzikas festivāls "Zvirgzdenes Ziņģe". Festivāls katru gadu kļūst arvien populārāks un jau ir pieteicis sevi kā lielākais gada notikums Ludzas rajonā, - ziņo latgale.lv.

7. augusts 2009 | 14:17

Transporta skolas budžets un pasniedzēju skaits samazināts

Latgales transporta un sakaru tehniskajā skolā noslēgusies jauno studentu uzņemšana. Šogad, salīdzinājumā ar pagājušo gadu, lielāks studentu skaits vēlējās apgūt dzelzceļa profesijas, tomēr uzņemto studentu skaits bija samazināts uz 100 cilvēkiem, salīdzinājumā ar pagājušo gadu, bet skolas budžets ir samazināts tieši uz pusi.

5. augusts 2009 | 10:22

Kolkā tiksies LU un DU biologi

Šī gada 5 .- 7. augustā Kolkā Latvijas Universitātes bioloģijas studiju bāzē notiks Latvijas Universitātes (LU) un Daugavpils Universitātes (DU) bioloģijas mācībspēku un studējošo pieredzes apmaiņas seminārs, - ziņo Daugavpils Universitātes preses dienests.

3. augusts 2009 | 13:55

Dzejniece Faīna Osina atzīmēja jubileju

Daugavpils dzejniece Faīna Osina atzīmēja 70-gadu jubileju. Goda daugavpilieti jubilejā apsveica pilsētas vadība.

31. jūlijs 2009 | 12:55

Sauszemes spēku orķestrs atvadās no klausītājiem

Pamatojoties uz Aizsardzības ministrijas un nacionālo bruņoto spēku lēmumu reorganizēt NBS orķestrus, līdz šī gada 15.septembrim tiek likvidēts NBS Sauszemes spēku orķestris.Uz NBS štāba orķestra un Jūras spēku orķestra bāzes ir paredzēts izveidot vienu orķestri 60 mūziķu sastāvā, - ziņo Nodrošinājuma pavēlniecības štāba Vadības grupas virsniece virsleitnante Inese Kočote. {1}

31. jūlijs 2009 | 09:07

Obligātā matemātika sabojāja atestātus

Daugavpils skolās veiksmīgi un stabili nokārtoti centralizētie eksāmeni, - tā uzskata Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece Ināra Sprundža, kura sniedza informāciju ziņu aģentūrai D-fakti.lv.

31. jūlijs 2009 | 08:47

Daugavpilī izdots dzejoļu krājums

„Свет негасимых звезд” – ar tādu nosaukumu tika izdots Daugavpils dzejnieku dzejoļu krājums, veltīts Lielam Tēvijas karam.

30. jūlijs 2009 | 15:09

Līvānos pilcēsies Latgales muzikanti

Š.g. 1. augustā, Līvānos, Zaķu salā. Sound Systems (brāļi Atis un Jānis Auzāni) sadarbībā ar Līvānu pilsētas domi, Līvānu Kultūras Centru, Latgales Producentu grupu un "Taiseits Latgolā" piedāvā lielāko šī gada Austrumlatvijas mūzikas notikumu. Labākās Latgales grupas un festivāla viesi no visas Latvijas apvienojas pasākumā ar nosaukumu "Latgales Mūzikas Festivāls 2009". Pasākuma organizatoru iecere ir radīt jaudīgu un neatkārtojamu festivāla gaisotni, dodot pozitīvas enerģijas lādiņu gan mūziķiem, gan apmeklētājiem, - ziņo portāls latgale.lv.

[1]  «  194 | 195 | 196 | 197 | 198 | 199 | 200  »  [208]