Intervijas

23 janvāris

Vārda dienas:
Grieta, Strauta

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Galvenais, ticēt panākumiem un nepadoties, pie pirmajām neveiksmēm! Šonedēļ ļoti būtiska loma būs spējai sastrādāties ar kolēģiem, gūt kopīgu valodu ar priekšniecību. Kopumā nedēļa veiksmīgāka tiem Zivs zīmes pārstāvjiem, kuri saistīti ar medicīnu, labdarību, mākslas pasauli un psiholoģiju. Romantiskajā plānā tavas vēlmes būs mainīgas. Te gribēsi, lai partneris uzņemas iniciatīvu attiecībās, te atkal alksi pats noteikti lietu gaitu.

Trešdiena
Nakts
-5 .. -7 C
Rīts
-6 .. -8 C
Diena
-4 .. -6 C
Vakars
-11 .. -13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Notikumi

13. februāris 2018 | 20:20

Daugavpilī likvidē pēdējos gados lielāku nelikumīgu cigarešu noliktavu

Cīnoties ar nelikumīgu akcizēto preču apriti, Valsts policija regulāri veic dažādus preventīvus un operatīvus pasākumus. Pagājušonedēļ šādus pasākumus sekmīgi realizēja VP LRP Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki, kuri Daugavpilī likvidēja vērienīgu nelikumīgu tabakas izstrādājumu noliktavu un aizdomās par saistību ar nelegālo cigarešu apriti aizturēja divus noziedzīgās grupas dalībniekus.

9. februāris 2018 | 00:57

Rēzeknē cīnoties ar nelikumīgu akcizēto preču apriti, veikts pēdējos gados apjomīgākais reids

Cīnoties ar nelikumīgu akcizēto preču apriti, Valsts policija regulāri veic dažādus preventīvus un operatīvus pasākumus. Pagājušonedēļ šādus pasākumus sekmīgi realizēja VP LRP Rēzeknes iecirkņa policisti, kuri kopā ar sadarbības partneriem Rēzeknes Centrāltirgū veica pēdējos gados apjomīgāku reidu. Kopumā tika pārbaudītas 60 tirdzniecības vietas, kur konfiscēti gandrīz 200 000 nelikumīgu cigarešu.

9. februāris 2018 | 00:29

Daugavpils novadā likvidē nelikumīga alkohola ražotni

Cīnoties ar nelikumīgu akcizēto preču apriti, Valsts policija regulāri veic dažādus preventīvus un operatīvus pasākumus. Pagājušonedēļ šādus pasākumus sekmīgi realizēja VP LRP Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki, likvidējot Daugavpilī nelikumīga alkohola ražotni un konfiscējot ievērojamu daudzumu nelikumīgu alkoholisko dzērienu.

1. februāris 2018 | 21:05

Daugavpilī izņemts ievērojams skaits arheoloģisko priekšmetu

Pērnā gada nogalē Valsts policijas Kriminālizmeklēšanas pārvaldes amatpersonas veica trīs sankcionētas kratīšanas Latgales reģionā, Daugavpils novadā, izņemot lielāko valstī atgūto arheoloģisko senlietu skaitu pēdējo gadu laikā. Tika izņemtas aptuveni 600 arheoloģiskās senlietas, kuru vērtība lēšama vairāku desmitu tūkstošu eiro apmērā. Lai sekmīgāk varētu cīnīties ar senkapu postītājiem un izlaupītājiem, tika izstrādāti Krimināllikuma grozījumi, kas paredz kriminālatbildību par nelikumīgām darbībām ar valstij piederošām senlietām un kas stājās spēkā no šī gada 1. janvāra.

27. janvāris 2018 | 22:12

Zilupes novadā par nelikumīgu robežas šķērsošanu aiztur piecus Vjetnamas pilsoņus

24.janvārī Zilupes novadā par nelikumīgu robežas šķērsošanu aizturēti pieci Vjetnamas pilsoņi, aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzē. {2}

25. janvāris 2018 | 22:57

Daugavpilī aptur kārtējo pārgalvīgo ātrumparkāpēju

VP Latgales reģiona pārvaldes patruļpolicijas ekipāža Daugavpilī apturēja kārtējo pārgalvīgo ātrumpārkāpēju. {1}

24. janvāris 2018 | 22:08

Avārijā notikuma vietā gāja bojā autovadītājs un bērns

23.janvārī ap plkst. 15:11 Daugavpils novada Sventes pagastā, pie pagaidām nenoskaidrotiem apstākļiem notika a/m MITSUBISHI un a/m VOLVO sadursme. {2}

23. janvāris 2018 | 23:33

Valsts policija Daugavpilī atsavina atpazīstamu smaržu viltojumus

Šī gada sākumā Valsts policija, veicot plānotās pārbaudes, Daugavpilī konstatēja tirdzniecību ar pasaulē populāru smaržu viltojumiem. Pārbaudes laikā tika izņemtas 99 pudelītes ar viltotām smaržām, kuru vērtība lēšama aptuveni 5 000 eiro apmērā. Visām smaržām ir nozīmēta ekspertīze. Ja ekspertīzes rezultāti apstiprinās, ka tika realizētas viltotas smaržas, individuālajam komersantam var tikt uzlikts naudas sods līdz pat 14 000 eiro.

23. janvāris 2018 | 23:31

Uz Daugavpils šosejas notikusi smaga avārija; viens bojāgājušais

Pirmdien autoceļa Rīga–Daugavpils 165. kilometrā notikusi vieglās un kravas automašīnas sadursme, kurā dzīvību zaudējis viens cilvēks, informēja Valsts policija (VP).

19. janvāris 2018 | 19:19

Plašākais ugunsgrēks pagājušajā diennaktī dzēsts Krāslavā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) pagājušajā diennaktī dzēsis 21 ugunsgrēku, no tiem platības ziņā lielākais bija izcēlies Krāslavā, Jaunatnes ielā.

12. janvāris 2018 | 22:35

Konfliktā ar policistu un prokurori iesaistīta žurnāliste pēc dzimtas mājas nodegšanas lūdz aizsardzību

Pēc dzimtas mājas nodegšanas konfliktā ar policistu un prokurori iesaistītā "Ludzas Zeme" korespondente Anita Daukšte, vērsusies policijā, lūdzot aizsardzību.

12. janvāris 2018 | 21:45

Rēzeknē aiztur jauniešu grupu, kas lietojot narkotikas mēģināja vairot savu popularitāti Instagramā

Kā liecina statistikas dati, gandrīz 21.5 % Latvijas iedzīvotāju savā ikdienā lieto Instagramu – mobilo aplikāciju, kas ļauj lietotājiem veidot un apstrādāt fotogrāfijas, kā arī publicēt tos internetā un izplatīt citos sociālajos tīklos. Parasti Instagramā tiek ievietoti selfiji, skaistie dabas skati vai ikdienas notikumu fotogrāfijas, taču daži lietotāji izvēlas šo platformu arī izdarīto likumpārkāpumu atspoguļošanai.

12. janvāris 2018 | 21:41

Krāslavā aizdomās par nelegālo cigarešu pārvadāšanu un CSNg ar cietušajiem izraisīšanu, aiztur vīrieti

Cīnoties ar akcizēto preču nelegālo apriti Latgales reģionā, Valsts policija regulāri veic dažādus preventīvus un operatīvus pasākumus. Šoreiz, Krāslavā aizdomās par saistību ar nelikumīgu tabakas izstrādājumu apriti, ka arī ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu ar cietušajiem, aizturēts vīrietis un konfiscēts ievērojams daudzums nelikumīgu cigarešu.

12. janvāris 2018 | 21:32

Daugavpils novadā aptur kārtējo pārgalvīgo ātrumparkāpēju

VP Latgales reģiona pārvaldes patruļpolicijas ekipāža Daugavpils novada Maļinovas pagasta ciemā Maļinova apturēja kārtējo pārgalvīgo ātrumpārkāpēju.

9. janvāris 2018 | 21:04

Daugavpilī likvidē marihuānas audzētavu

Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde savā rīcībā ieguva informāciju par personu, kura, iespējams, ir saistīta ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti. Informācijas pārbaudei tika veikti operatīvie pasākumi, kuru rezultātā vakar Daugavpilī konfiscēti marihuānas augiem līdzīgi stādi, ka arī aizdomās par saistību ar minēto noziedzīgo nodarījumu tika aizturēts vīrietis.

9. janvāris 2018 | 21:02

Nedēļas laikā vairāki autovadītāji mēģinājuši piekukuļot policistus

Nedēļas laikā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes likumsargi aizdomās par kukuļdošanu aizturējuši divus cilvēkus. Saistībā ar notikušo uzsākti kriminālprocesi un turpinās nepieciešamās izmeklēšanas darbības.

9. janvāris 2018 | 20:59

Ludzas policija meklē

VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Juriju Gluško, dzimušu 1949.gadā, kurš bezvēsts prombūtnē atrodas kopš 2017.gada decembra beigām. Pēdējo reizi Jurijs tika manīts Ludzā pie poliklīnikas.

9. janvāris 2018 | 20:57

Balvu policija meklē

VP Latgales reģiona pārvaldes Balvu iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Nikolaju Balabinu, dzimušu 1957.gadā, kurš 2018.gada 6.janvārī izgāja no savas dzīvesvietas Viļakas novada Šķilbēnu pagastā un līdz šim brīdim nav informācijas par viņa atrašanās vietu.

9. janvāris 2018 | 20:55

Rēzeknes policija meklē

VP Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Jāni Romančuku, dzimušu 1957.gadā, kurš 2017.gada 26.decembrī aizgāja no Viļānu novada, Viļāniem (Kārklu iela 5) un līdz šim brīdim nav informācijas par viņa atrašanās vietu.

8. janvāris 2018 | 20:51

Pededzes pagastā par nelikumīgu robežas šķērsošanu aiztur 17 Vjetnamas pilsoņus

Sestdienas, 6. janvāra, pēcpusdienā Valsts robežsardzes amatpersonas par tīšu, nelikumīgu valsts robežas šķērsošanu Pededzes pagastā aizturējušas 17 Vjetnamas pilsoņus, portāls "Delfi" uzzināja Valsts robežsardzē.

[1]  «  4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10  »  [334]