Aktuāli!

DLRR akcionāru uzmanībai!

Ar šo akciju sabiedrība "Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca" informē, k ... {20}

Aktuāli!

Festivāls “Baltkrievu gadatirgus Daugavpilī” aicina!

24. novembrī plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē notiks VII Starptautisk ...

Latviju sveic!

Apsveicam Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienā!

No ticības dzimst visas mūsu idejas. Arī Latvija 1918. gadā sākās no ticība ...

Intervijas

25 novembris

Vārda dienas:
Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Iespējams tev pavērsies jaunas iespējas, kā ātrāk tikt pie nospraustā mērķa. Nejauši vari atskārst, ka iepriekšējais ceļš veda pilnīgi nepareizā virzienā. Darbā notiekošais virzīsies, uz priekšu, pateicoties daiļrunībai, ietekmīgu cilvēku piesaistīšanai. Nedēļas otrajā pusē priekšplānā izvirzīsies ģimenes dzīve. Vajadzēs vairāk uzmanības pievērst bērnu audzināšanai, atrast metodi, lai tavas atvasītes ne tikai klausītos, bet arīdzan sadzirdētu tevis teikto!

Sestdiena
Nakts
3 .. 5 C
Rīts
5 .. 7 C
Diena
5 .. 7 C
Vakars
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kāda būs Daugavpils pilsētas domes jaunā sasaukuma koalīcija?

 

Notikumi

20. novembris 2017 | 22:34

KNAB soda pagasta pārvaldes vadītāju par prēmijas izmaksu laulātajai

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piemērojis 100 eiro naudas sodu kādam Rēzeknes novada pagasta pārvaldes vadītājam, kurš izdevis rīkojumu par prēmijas izmaksu laulātajai, informēja KNAB, ziņo LETA.

17. novembris 2017 | 23:12

Daugavpils policisti operatīvi aiztur iespējamo izvarotāju

Aizvakar, Valsts policija saņēma informāciju, ka Daugavpilī kāds nenoskaidrots vīrietis, izvarojis sievieti, un nodarot tai miesas bojājumus, nolaupījis viņas mobilo telefonu un juvelierizstrādājumus. Saņemot izsaukumu, notikuma vietā ieradās Daugavpils iecirkņa likumsargi, kas operatīvo meklēšanas pasākumu rezultātā, jau nākamās dienas rītā aizturēja iespējamo vainīgo personu. Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 159. panta 1. daļas un turpinās izmeklēšana.

14. novembris 2017 | 22:18

Sievieti par savas mājas nodedzināšanu un liecinieku uzpirkšanu tiesās pavasarī

Rēzeknes tiesa līdz pavasarim pasludinājusi pārtraukumu krimināllietas izskatīšanā pret 1973.gadā dzimušo sievieti, kura saskaņā ar apsūdzību nodedzināja savu māju, lai iegūtu apdrošināšanas atlīdzību, par kuru uzpirkt lieciniekus, ziņo LETA.

14. novembris 2017 | 22:03

Muitnieki aptur cigarešu kontrabandu no Baltkrievijas un novērš zagta automobiļa izvešanu

Veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas robežas ar Baltkrieviju, Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa 160 940 gab. cigarešu kontrabandu un zagta automobiļa Porsche Cayenne izvešanu no Eiropas Savienības.

10. novembris 2017 | 20:54

Daiļslidotājs Vasiļjevs pēc kritiena Japānā gatavs revanšēties izvēles programmā

Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs piektdien Japānā pēc kritiena ieņēma 8.vietu īsajā programmā Starptautiskās Slidošanas savienības (ISU) "Grand Prix" posmā, liecina ISU informācija. Galīgais vietu sadalījums kļūs zināms pēc izvēles slidojuma, kurā Deniss sestdien apņēmies parādīt labāku sniegumu.

10. novembris 2017 | 20:24

Daugavpilī aizdomās par diviem slepkavības mēģinājumiem un CSNg izraisīšanu aizturēts vīrietis

9.novembrī no rīta Valsts policija saņēma informāciju par vairākiem slepkavības mēģinājumiem, kuri notikuši Daugavpilī, ka arī par smago avāriju, kuras rezultātā ir cietis cilvēks. Saistībā ar notikušo VP LRP Kriminālpolicijas birojā tika uzsākti vairāki kriminālprocesi, kuru izmeklēšanas laikā tika noskaidrots, ka ar visiem šiem noziedzīgiem nodarījumiem, iespējams, ir saistīts kāds 1959.gadā dzimis vietējais iedzīvotājs, kurš dažas stundas vēlāk operatīvo pasākumu laikā tika aizturēts.

8. novembris 2017 | 23:28

Policisti steidzas palīgā nelaimē nonākušai sirmgalvei

Policistu ikdiena ir aktīva un piesātināta ar visdažādākajiem notikumiem. Bieži vien, likumsargu darbs cilvēkiem asociējas ar ceļu satiksmes uzraudzību vai zādzību izmeklēšanu, taču, pildot darba pienākumus, nākas saskarties arī ar pavisam ikdienišķām un sadzīviskām situācijām.

8. novembris 2017 | 22:07

Aizdomās par narkotiku pārvadāšanu un bēgšanu no policijas aiztur vīrieti

Valsts policijas Preiļu iecirkņa darbinieki apkarojot narkotisko un psihotropo vielu nelikumīgu apriti savā apkalpojamā teritorijā, aizvadītajā nedēļas nogalē, iepriekš uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, veica operatīvus pasākumus, kuru rezultātā aizturētas divas personas. Savukārt ierastās patrulēšanas laikā, aiztur vīrieti, kurš iespējams pārvadājis narkotiskās vielas un bēdzis no policijas.

8. novembris 2017 | 21:14

Krāslavā mirušā zīdaiņa mātei iepriekš esot bijušas problēmas ar alkoholu

31.oktobra vakarā Krāslavā kādā dzīvoklī atrastā mirušā zīdaiņa māte pirms vairākiem gadiem bija nonākusi sociālo dienestu redzeslokā, un viņai arī bijušas problēmas ar alkoholu, Latvijas Radio pastāstīja novada sociālā dienesta darbiniece.

5. novembris 2017 | 17:01

80 gadus vecs vīrietis mežā zāģējis malku un viņam uzkritis koks

Latgalē kāds 80 gadus vecs vīrietis mežā zāģējis malku un viņam uzkritis koks, zino TVnet.lv.

5. novembris 2017 | 16:58

Lūstot balkona margām, Latgalē no trešā stāva nokritis vīrietis

Lūstot balkona margām, vakar Latgalē no trešā stāva nokritis vīrietis, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša, ziņo LETA.

3. novembris 2017 | 21:13

Daugavpils policisti lūdz atsaukties atrasto mantu īpašniekus

VP Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas likumsargi, veicot izmeklēšanas darbības un operatīvos pasākumus saistībā ar zādzībām no pagrabtelpām, kas notikušas Daugavpils pilsētas teritorijā, pie vairākām aizdomas turētām personām atrada attēlos redzamos velosipēdus, kuru izcelsmi aizturētie nespēja paskaidrot.

3. novembris 2017 | 08:39

Daugavpilī aizdomās par sirmgalvja aplaupīšanu aiztur vīrieti

Valsts policija saņēma informāciju, ka Daugavpilī nenoskaidrots vīrietis iekļūstot kāda sirmgalvja dzīvesvietā un piedraudot viņam ar izrēķināšanos, ir nolaupījis lielu naudas summu. Notikuma vietā nekavējoties ieradās Daugavpils iecirkņa likumsargi, kuri saistībā ar notikušo uzsāka kriminālprocesu un operatīvo pasākumu rezultātā diennakts laikā aizturēja iespējamo vainīgo personu.

2. novembris 2017 | 23:15

Policija meklē bezvēsts pazudušo meiteni

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknis turpina meklēt bezvēsts pazudušo Gloriju Kovaļevsku, dzimušu 2001.gadā, kura š.g. 23.augustā izgāja no Bērnu sociālo pakalpojumu centra (Rēzeknē, Viļānu ielā 10), un līdz šim brīdim viņas atrašanās vieta nav zināma.

29. oktobris 2017 | 15:10

Aglonas pagastā degusi divstāvu ēka

27.oktobrī Aglonas novadā degusi divstāvu ēka, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece, ziņo LETA.

26. oktobris 2017 | 20:06

Vīrietis mēģina ar pistoli, cirvi, traktoru un slīcināšanu purvā noslepkavot paziņu

Prokuratūra 23. oktobrī tiesai nosūtījusi krimināllietu, kurā apsūdzēts kāds vīrietis, kurš, pielietojot pneimatisko ieroci, spērienus, traktoru un cirvi, mēģinājis nogalināt savu paziņu. Neskatoties uz visiem šiem paziņas mēģinājumiem, cietušais izdzīvojis.

25. oktobris 2017 | 23:56

Preiļos aizdomās par suņa sašaušanu aiztur vīrieti

Pagājušās nedēļas nogalē Valsts policija saņēma informāciju no Preiļu iedzīvotājiem, ka Preiļos, bija dzirdami šāvieni un, iespējams, tika nošauts suns. Reaģējot uz saņemto informāciju, notikuma vietā nekavējoties ieradās Preiļu iecirkņa policisti, kuri apsekojot noradīto teritoriju, zālājā konstatēja suņa līķi ar šautām brūcēm ķermenī.

19. oktobris 2017 | 23:12

Daugavpils iecirkņa policisti naktī atrod uz ielas pamestu bērnu velosipēdu

17.oktobrī plkst.4:20 Daugavpils iecirkņa Rietumu nodaļas policisti patrulējot savā apkalpojamā teritorijā, Raipoles ielas vidū ieraudzīja pamestu bērnu ratiņiem līdzīgu velosipēdu. Likumsargi piegāja pie velosipēda, lai veiktu ierasto pārbaudi, un konstatēja, ka tas ir tukšs, savukārt tuvākajā apkārtnē nav manāmi iespējamie ratiņu īpašnieki. Policisti atrasto mantu nogādāja iecirknī un uzsāka nepieciešamās darbības īpašnieku noskaidrošanai.

19. oktobris 2017 | 21:06

Robežsargi novērš meklēšanā esošas personas mēģinājumu nelikumīgi atstāt valsti

18.oktobrī robežsargi Zilupes novadā novērsa kāda policijas meklēšanā esoša Latvijas pilsoņa mēģinājumu nelikumīgi atstāt Latvijas Republiku.

19. oktobris 2017 | 21:04

Robežsargi kārtējo reizi palīdz atrast apmaldījušos cilvēkus

17.oktobra vakarā, sniedzot atbalstu Valsts policijai, Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes gaisa kuģa apkalpe Rugāju un Rēzeknes novadā atrada divus purvā apmaldījušos cilvēkus, ziņo Valsts Robežsardze.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  [327]