Intervijas

16 augusts

Vārda dienas:
Astra, Astrīda

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Pirms kādam ko stāsti, pārliecinies, ka tavā rīcībā esošā informācija ir korekta, citādi vari iemantot pļāpas slavu. Nedēļas sākumā zvaigznes iesaka atturēties no lietišķu jautājumu risināšanas, šis brīdis vairāk piemērots radošām lietām. Savukārt, sākot no ceturtdienas, esi piesardzīgāks pie auto stūres, kā arī neļaujies sakāpinātām emocijām, sarunājoties ar mājiniekiem. Nedēļas nogalē ieteicama atpūta mājīgā atmosfērā, skaļi masu pasākumi šoreiz nebūs domāti tev.

Trešdiena
Nakts
18 .. 20 C
Rīts
18 .. 20 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Sabiedrība | 6. oktobris 2015 | 10:09

Aizdevumi internetā— ērti, vienkārši, izdevīgi!

D-fakti.lv

Ļoti iespējams, ka viens no izplatītākajiem naudas aizņemšanās variantiem mūsdienās ir ātrie kredīti. Taču kādu iemeslu dēļ šis pakalpojumu veids ir kļuvis tik populārs?

Saņem naudu dažu minūšu laikā.

jau norāda to nosaukums, ātrie kredīti nodrošina, ka nauda Tavā bankas kontā nonāk pēc iespējas ātrāk (lielākajā daļā gadījumu apmēram 10 līdz 15 minūšu laikā). Šī faktora dēļ ātrie kredīti (http://www.zuz.lv) ir īpaši piemēroti situācijās, kad:
Jāveic kāds neatliekams maksājums, piemēram, dzīvokļa vai telefona rēķins, komunālie maksājumi, bet līdz algai vēl nedaudz jāpagaida;
Nepieciešams veikt kādu akūti nepieciešamu pirkumu;
Nākas saskarties ar pēkšņām veselības problēmām un līdz ar to arī izdevumiem.

Reģistrācijamaksimāli vienkāršota un bez liekām formalitātēm

Dažkārt, vēloties iegūt papildus līdzekļus, nākas saskarties ar dažādām birokrātiskām, sarežģītām un laikietilpīgām procedūrām, kas patērē daudz laiku un enerģiju. Ar ātrajiem kredītiem viss ir daudz vienkāršāk. Galvenokārt, lai reģistrētos, nepieciešama vien:
Pieeja internetam;
Bankas konts;
Telefona pieslēgums.

Arī pašā reģistrācijas procesā vajadzīgs norādīt tikai pašu svarīgāko informāciju, tādējādi ļaujot samazināt laika sprīdi starp momentu, kurā saproti, ka nauda nepieciešama, un brīdi, kurā jau atrodas Tavā rīcībā.

Kam vērts pievērst uzmanību, izvēloties ātros kredītus?
Ņemot vērā to, cik populāri kļuvuši ātrie kredīti, ir ievērojams skaits uzņēmumu, kas šādus pakalpojumus piedāvā. Tieši tādēļ izvēli par labu kādam no kredītdevējiem dažkārt veikt ir grūti. Šie ir galvenie parametri, kuriem vērts pievērst uzmanību:
Pirmā kredīta procentu likmevairāki kredītdevēji saviem klientiem piedāvā pirmo kredītu saņemt bez procentu likmes. Norādītajā termiņā būs jāatdod tieši tikpat liela summa, kādu aizņēmies;
Pieejamā naudas summa — mēdz variēt no pāris simtiem līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro;
Procentu likme jeb komisijas maksa — šis ir, iespējams, pats nozīmīgākais parametrs, jo nosaka, cik lielu naudas summu noteiktajā termiņā būs nepieciešams atdot;
Vecuma ierobežojumslai gan pārsvarā ātrie kredīti tiek izsniegti tiem cilvēkiem, kas sasnieguši 20 vai 21 gada vecumu, daži no kredītdevējiem savus pakalpojumus piedāvā arī 18 gadus veciem jauniešiem;
Darba laiksja pie papildus līdzekļiem vēlies nonākt vēlās vakara stundās vai brīvdienās, noteikti pārbaudi, vai ātrie kredīti Tevis izvēlētajā iestādē šajā laikā tiek izsniegti.

Šķiet, ka ikvienam saprotams, cik noderīgi dažādās situācijās spēj būt ātrie kredīti. Tos iespējams saņemt ātri un vienkārši, arī, pameklējot informāciju un iepazīstoties ar dažādu kredītdevēju nosacījumiem, spēsi atrast ļoti izdevīgus piedāvājumus tieši Tavai situācijai. Šie arī ir galvenie iemesli, kādēļ šis kreditēšanas pakalpojumu veids ir tik iecienīts daudzu cilvēku vidū!
 

Reklāma

Komentāri:

11. oktobris 2015 14:24 - Palidzetu finanset jo ipaši starp 72h -

reklama censored

Pievienot komentāru {1}