Aktuāli!

DLRR akcionāru uzmanībai!

Ar šo akciju sabiedrība "Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca" informē, k ... {20}

Aktuāli!

Festivāls “Baltkrievu gadatirgus Daugavpilī” aicina!

24. novembrī plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē notiks VII Starptautisk ...

Latviju sveic!

Apsveicam Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienā!

No ticības dzimst visas mūsu idejas. Arī Latvija 1918. gadā sākās no ticība ...

Intervijas

21 novembris

Vārda dienas:
Andis, Zeltīte

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

Darbdienu vakaros tu viennozīmīgi vēlēsies būt vairāk kopā ar tuviniekiem, bet iekavēti darbi var īsti neļaut laicīgi doties mājup. Tomēr visādi citādi veiksmīga, gana ražīga nedēļa. Tu daudz izdarīsi, uzzināsi un iegūsi! Taču tu nebūt neskoposies, ja iegūsi jaunas iemaņas, pieredzi, labprāt dalīsies tajā ar apkārtējiem. Sestdiena, svētdiena lielā mērā piederēs tev un mīļotajam. Pratīsi rast tīkamus mirkļus sev un iepriecināt arī savu otro pusīti.

Otrdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
-1 .. 1 C
Diena
.. 2 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kāda būs Daugavpils pilsētas domes jaunā sasaukuma koalīcija?

 

Jaunumi Sabiedrība | 6. oktobris 2015 | 10:09

Aizdevumi internetā— ērti, vienkārši, izdevīgi!

D-fakti.lv

Ļoti iespējams, ka viens no izplatītākajiem naudas aizņemšanās variantiem mūsdienās ir ātrie kredīti. Taču kādu iemeslu dēļ šis pakalpojumu veids ir kļuvis tik populārs?

Saņem naudu dažu minūšu laikā.

jau norāda to nosaukums, ātrie kredīti nodrošina, ka nauda Tavā bankas kontā nonāk pēc iespējas ātrāk (lielākajā daļā gadījumu apmēram 10 līdz 15 minūšu laikā). Šī faktora dēļ ātrie kredīti (http://www.zuz.lv) ir īpaši piemēroti situācijās, kad:
Jāveic kāds neatliekams maksājums, piemēram, dzīvokļa vai telefona rēķins, komunālie maksājumi, bet līdz algai vēl nedaudz jāpagaida;
Nepieciešams veikt kādu akūti nepieciešamu pirkumu;
Nākas saskarties ar pēkšņām veselības problēmām un līdz ar to arī izdevumiem.

Reģistrācijamaksimāli vienkāršota un bez liekām formalitātēm

Dažkārt, vēloties iegūt papildus līdzekļus, nākas saskarties ar dažādām birokrātiskām, sarežģītām un laikietilpīgām procedūrām, kas patērē daudz laiku un enerģiju. Ar ātrajiem kredītiem viss ir daudz vienkāršāk. Galvenokārt, lai reģistrētos, nepieciešama vien:
Pieeja internetam;
Bankas konts;
Telefona pieslēgums.

Arī pašā reģistrācijas procesā vajadzīgs norādīt tikai pašu svarīgāko informāciju, tādējādi ļaujot samazināt laika sprīdi starp momentu, kurā saproti, ka nauda nepieciešama, un brīdi, kurā jau atrodas Tavā rīcībā.

Kam vērts pievērst uzmanību, izvēloties ātros kredītus?
Ņemot vērā to, cik populāri kļuvuši ātrie kredīti, ir ievērojams skaits uzņēmumu, kas šādus pakalpojumus piedāvā. Tieši tādēļ izvēli par labu kādam no kredītdevējiem dažkārt veikt ir grūti. Šie ir galvenie parametri, kuriem vērts pievērst uzmanību:
Pirmā kredīta procentu likmevairāki kredītdevēji saviem klientiem piedāvā pirmo kredītu saņemt bez procentu likmes. Norādītajā termiņā būs jāatdod tieši tikpat liela summa, kādu aizņēmies;
Pieejamā naudas summa — mēdz variēt no pāris simtiem līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro;
Procentu likme jeb komisijas maksa — šis ir, iespējams, pats nozīmīgākais parametrs, jo nosaka, cik lielu naudas summu noteiktajā termiņā būs nepieciešams atdot;
Vecuma ierobežojumslai gan pārsvarā ātrie kredīti tiek izsniegti tiem cilvēkiem, kas sasnieguši 20 vai 21 gada vecumu, daži no kredītdevējiem savus pakalpojumus piedāvā arī 18 gadus veciem jauniešiem;
Darba laiksja pie papildus līdzekļiem vēlies nonākt vēlās vakara stundās vai brīvdienās, noteikti pārbaudi, vai ātrie kredīti Tevis izvēlētajā iestādē šajā laikā tiek izsniegti.

Šķiet, ka ikvienam saprotams, cik noderīgi dažādās situācijās spēj būt ātrie kredīti. Tos iespējams saņemt ātri un vienkārši, arī, pameklējot informāciju un iepazīstoties ar dažādu kredītdevēju nosacījumiem, spēsi atrast ļoti izdevīgus piedāvājumus tieši Tavai situācijai. Šie arī ir galvenie iemesli, kādēļ šis kreditēšanas pakalpojumu veids ir tik iecienīts daudzu cilvēku vidū!
 

Reklāma

Komentāri:

11. oktobris 2015 14:24 - Palidzetu finanset jo ipaši starp 72h -

reklama censored

Pievienot komentāru {1}