Intervijas

22 novembris

Vārda dienas:
Aldis, Aldris, Alfons

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Piektdiena
Nakts
-2 .. -4 C
Rīts
-3 .. -5 C
Diena
-1 .. -3 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 14. maijs 2015 | 10:46

CSDD ar kampaņu «Dzīvības josta» uzrunās auto pasažierus

CSDD

Boulings uz dzīvību - tādas asociācijas varētu raisīties, iztēlojoties nepiesprādzēta pasažiera kustību automašīnā, kad tā iekļuvusi ceļu satiksmes negadījumā. Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sāk akciju "Dzīvības josta", lai pievērstu uzmanību drošības jostu lietošanai pasažieru vidū.

Drošības josta ir vienkāršākais, bet vienlaikus arī efektīvākais līdzeklis, satiksmes negadījumā nosargāt dzīvību un paglābt sevi un citus no ievainojumiem. Ja autovadītājs nelieto drošības jostu, iespēja avārijās gūt traumas vai iet bojā ir septiņas reizes lielāka, nekā piesprādzējoties.

13.maijā CSDD sāks jaunu kampaņu "Dzīvības josta", kuras mērķis ir pievērst uzmanību drošības jostu izmantošanai arī auto pasažieru vidū, lai avārijas brīdī aizmugurē sēdošais ne tikai izglābtu savu dzīvību, bet arī nekļūtu par nāvējošu ieroci, kas spēj nogalināt citus

Ceļu satiksmes negadījumā nepiesprādzēts automašīnas pasažieris simboliski salīdzināms ar boulinga spēles ķegļiem. Auto sadursmes brīdī cilvēks var kļūt par nāvējošu ieroci, kas apdraud autovadītāju un citus pasažierus.

lsm.lv

Pievienot komentāru