Intervijas

3 jūlijs

Vārda dienas:
Benita, Everita, Verita

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Piektdiena
Diena
22 .. 24 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Sestdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
18 .. 20 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 14. maijs 2015 | 10:46

CSDD ar kampaņu «Dzīvības josta» uzrunās auto pasažierus

CSDD

Boulings uz dzīvību - tādas asociācijas varētu raisīties, iztēlojoties nepiesprādzēta pasažiera kustību automašīnā, kad tā iekļuvusi ceļu satiksmes negadījumā. Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sāk akciju "Dzīvības josta", lai pievērstu uzmanību drošības jostu lietošanai pasažieru vidū.

Drošības josta ir vienkāršākais, bet vienlaikus arī efektīvākais līdzeklis, satiksmes negadījumā nosargāt dzīvību un paglābt sevi un citus no ievainojumiem. Ja autovadītājs nelieto drošības jostu, iespēja avārijās gūt traumas vai iet bojā ir septiņas reizes lielāka, nekā piesprādzējoties.

13.maijā CSDD sāks jaunu kampaņu "Dzīvības josta", kuras mērķis ir pievērst uzmanību drošības jostu izmantošanai arī auto pasažieru vidū, lai avārijas brīdī aizmugurē sēdošais ne tikai izglābtu savu dzīvību, bet arī nekļūtu par nāvējošu ieroci, kas spēj nogalināt citus

Ceļu satiksmes negadījumā nepiesprādzēts automašīnas pasažieris simboliski salīdzināms ar boulinga spēles ķegļiem. Auto sadursmes brīdī cilvēks var kļūt par nāvējošu ieroci, kas apdraud autovadītāju un citus pasažierus.

lsm.lv

Pievienot komentāru