Intervijas

20 novembris

Vārda dienas:
Anda, Andīna

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Šī nedēļa solās būt pilna pārsteigumu un jautrības, taču tas nenozīmē, ka nebūs arī jāstrādā, jā pierāda, uz ko patiesībā esi spējīgs. Nepūlies par katru cenu izpatikt priekšniecībai, ļauj, lai laika gaitā paveiktie darbi runā paši par sevi. Kārtojot juridiska rakstura jautājumus, esi vērīgāks pret birokrātiskajām niansēm, vajadzīgajām prasībām, citādi nāksies daudz ko pārstrādāt. Saskarsmē ar paziņām, draugiem būsi ļoti atsaucīgs, dāsns, taču zvaigznes iesaka atturēties aizdot naudu.

Otrdiena
Nakts
.. 2 C
Rīts
-1 .. 1 C
Diena
.. 2 C
Vakars
-1 .. -3 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Ekonomika | 24. janvāris 2014 | 17:32

“Daugavpils satiksmē” iecēla trešo valdes locekli

daugavpils.lv

AS „Daugavpils satiksme” šodien, 24. janvārī, notika akcionāru sapulce – tika risināts kadru jautājums. Trešais AS valdes loceklis - Sabīne Šņepste.

AS „Daugavpils satiksme” akcionāru sapulcē tika iecelts trešais AS valdes loceklis - Sabīne Šņepste. Tāds lēmums tika pieņemts uz tramvaju satiksmes modernizācijas projekta realizācijas laiku, lai uzraudzītu projekta gaitu un nodrošinātu sekmīgu projekta īstenošanu.

Sabīne Šņepste strādā par Daugavpils pilsētas domes Attīstības departamenta Projektu nodaļas vadītāja pienākumu izpildītāju.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru