Intervijas

25 septembris

Vārda dienas:
Rauls, Rodrigo

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Šī nedēļa diemžēl nav īstais brīdis, lai uzsāktu jaunus darbus, dotos uz ārzemēm vai veiktu apjomīgus finansiālos darījumus. Lai izvairītos no problēmām, noteikti ir vērts ieklausīties pieredzes bagātāku līdzgaitnieku ieteikumos, nesteigties ar svarīgu lēmumu pieņemšanu, jo tava izvēle šoreiz var būt balstīta uz neprecīzu, nepilnīgu informāciju. Labāk velti vairāk uzmanības esošajiem pienākumiem, pārliecinies, ka tie paveikti godam, ka tajos nav ieviesušās neuzmanības kļūdas!

Otrdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
6 .. 8 C
Diena
10 .. 12 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Ekonomika | 24. janvāris 2014 | 17:32

“Daugavpils satiksmē” iecēla trešo valdes locekli

daugavpils.lv

AS „Daugavpils satiksme” šodien, 24. janvārī, notika akcionāru sapulce – tika risināts kadru jautājums. Trešais AS valdes loceklis - Sabīne Šņepste.

AS „Daugavpils satiksme” akcionāru sapulcē tika iecelts trešais AS valdes loceklis - Sabīne Šņepste. Tāds lēmums tika pieņemts uz tramvaju satiksmes modernizācijas projekta realizācijas laiku, lai uzraudzītu projekta gaitu un nodrošinātu sekmīgu projekta īstenošanu.

Sabīne Šņepste strādā par Daugavpils pilsētas domes Attīstības departamenta Projektu nodaļas vadītāja pienākumu izpildītāju.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru