Intervijas

30 marts

Vārda dienas:
Ilgmārs, Nanija

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Svētdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Pirmdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. -3 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Personības | 11. decembris 2013 | 12:53

Jurijs Vasiļjevs: „Policija strādā aktīvi – ierosināto lietu skaits pieaug”

22. februāris 2020 17:59 - Ērika zile

man jau draudēja ja es raksīšu būs slikti. Tas nozīmē ka rakstu taisnību par miliciju.MIlicijā strādā Arzajevs brālis Sardika vot viņs un strādā brāli aizstāvot. Milicijā vispār tādi likumi radinieks milicija daru ko gribu atmažit.

22. februāris 2020 17:52 - ghjktyui

Jaunbūvē vispār milicija nestrādā man jau dēls nomira parto ka milicija nestrādā jo nekāda labuma no milicijas nav ,kād jaunbūvē piekāva dēlu pat milicija uz slimnīcu neatbrauca skaidrs ka jaunais kaimiņš pastereējas. jo vajadzēja mājas dz2.Beidzot noindēja un tajā tockā visi milici aizstāv.20 gadus stradā un visus indē.Un viņš pārdot milicijai benzīnu(vai par velti benzins tu man es tev]Vispār kā milicijā var nopirkt pa pārs gādiem dz īvokli un pēc pārs gadiem 4 istabu.Paskaidrojiet parastajiem iedīvotājiem . Man jau bļāva daudz rakstīsi nez kas ar tevi būs.

17. februāris 2020 21:56 - Ērika zile

Vai Dzaudzstāvu dzīvokļos kāpņu telpās var smēķēt? ja nevar kāpēc milicija nereaģē. Daugavpilī Zelinska 3 es dzivoju kā smēķēja tā un smēķē kas smēķē skaidrs visiem ja kam patīk lai ielūdz savā dzīvoklī. Dēls jau nomira jo milicija nereāģeja pat neapmaksāja slimnīcu mazie nekauņas un pat tagad vis notiek jaunbūvē tā raksta ziņās kad tas bija vajadzīgs rakstu tāpēc ka iznāca uz ekrāna bijusi ziņa Tātad policija nestrādā. Policija strādā tikai savās interesēs .Milicijā strādā Arzajevs brālis Sardika un visulaiku tiek brīvībā skaidrs brālis milicijā. Tādi likumi Latvijā.

29. janvāris 2016 13:05 - ghjktyui

Narod milicija ne zascescajet. na novastroiki (Daugavpils) izbili maloletki ludzei i v balnicu milicija ne prisla paka neprisla rodzvennica v miliciju, ani zdali paka izbitij pamrot. i naverna tak i tixa dzela zakrojet..

Pievienot komentāru {4}