Intervijas

13 jūlijs

Vārda dienas:
Margarita, Margrieta

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Svētdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Pirmdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Personības | 11. decembris 2013 | 12:53

Jurijs Vasiļjevs: „Policija strādā aktīvi – ierosināto lietu skaits pieaug”

22. februāris 2020 17:59 - Ērika zile

man jau draudēja ja es raksīšu būs slikti. Tas nozīmē ka rakstu taisnību par miliciju.MIlicijā strādā Arzajevs brālis Sardika vot viņs un strādā brāli aizstāvot. Milicijā vispār tādi likumi radinieks milicija daru ko gribu atmažit.

22. februāris 2020 17:52 - ghjktyui

Jaunbūvē vispār milicija nestrādā man jau dēls nomira parto ka milicija nestrādā jo nekāda labuma no milicijas nav ,kād jaunbūvē piekāva dēlu pat milicija uz slimnīcu neatbrauca skaidrs ka jaunais kaimiņš pastereējas. jo vajadzēja mājas dz2.Beidzot noindēja un tajā tockā visi milici aizstāv.20 gadus stradā un visus indē.Un viņš pārdot milicijai benzīnu(vai par velti benzins tu man es tev]Vispār kā milicijā var nopirkt pa pārs gādiem dz īvokli un pēc pārs gadiem 4 istabu.Paskaidrojiet parastajiem iedīvotājiem . Man jau bļāva daudz rakstīsi nez kas ar tevi būs.

17. februāris 2020 21:56 - Ērika zile

Vai Dzaudzstāvu dzīvokļos kāpņu telpās var smēķēt? ja nevar kāpēc milicija nereaģē. Daugavpilī Zelinska 3 es dzivoju kā smēķēja tā un smēķē kas smēķē skaidrs visiem ja kam patīk lai ielūdz savā dzīvoklī. Dēls jau nomira jo milicija nereāģeja pat neapmaksāja slimnīcu mazie nekauņas un pat tagad vis notiek jaunbūvē tā raksta ziņās kad tas bija vajadzīgs rakstu tāpēc ka iznāca uz ekrāna bijusi ziņa Tātad policija nestrādā. Policija strādā tikai savās interesēs .Milicijā strādā Arzajevs brālis Sardika un visulaiku tiek brīvībā skaidrs brālis milicijā. Tādi likumi Latvijā.

29. janvāris 2016 13:05 - ghjktyui

Narod milicija ne zascescajet. na novastroiki (Daugavpils) izbili maloletki ludzei i v balnicu milicija ne prisla paka neprisla rodzvennica v miliciju, ani zdali paka izbitij pamrot. i naverna tak i tixa dzela zakrojet..

Pievienot komentāru {4}