Intervijas

4 marts

Vārda dienas:
Daila, Veronika, Dominiks

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Trešdiena
Diena
5 .. 7 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Ceturtdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
-1 .. 1 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 21. novembris 2013 | 12:06

Aleksejs Brjancevs: „Sēdējuši ir ne visi, bet mīlestība vajadzīga katram”

D-fakti.lv

15.novembrī Daugavpilī pirmoreiz notika krievu šansona un lirisko dziesmu izpildītāja Alekseja Brjanceva koncerts. Kultūras pils koncertzāle bija pilna līdz pat balkona pēdējam rindām, bet jaunā dziedātāja uzstāšanos nepārtraukti pavadīja pušķu pasniegšana no viņa unikālās samtainās balss pielūdzējiem.

Aleksejs Brjancevs apmeklēja Daugavpili Baltijas turnejas ietvaros ar koncertprogrammu „Tava elpa”Твое дыхание»). viņa radošās komandas sastāvā ir ģitārists, bundzinieks, taustiņinstrumentu spēlētājs, basģitārists un skaņu režisors. Un Aleksejs saka, ka „iekāptu ar viņiem jebkurā sarūsējušā laivā un izpeldētu uz jebkuras grabažas”. Koncerta otrajā nodaļā Aleksejam piebiedrojās Jeļena Kasjanova, un dziesmas sāka skanēt divās balsīs. Neraugoties uz to, ka dziedātājs ir vēl pavisam jauns – 2014.gada februārī Aleksejam Brjancevam paliks 30 gadi -, viņš jau ir iemantojis popularitāti un plašu dažāda vecuma pielūdzēju loku visā pēcpadomju telpā.

Viņš dzied par mūžīgo – par mīlestību un uzticību, romantiskajām sievietēm un skarbajiem vīriešiem. Un, ja daudziem skatuves māksliniekiem, lai iedarbotos uz skatītāju, jārīko šovi ar deju grupām un košiem tērpiem, Aleksejs to pašu efektu panāk vien ar balss palīdzību, liekot vibrēt zāles sienām un klausītāju sirdīm.

Daugavpils publika uzņēma Alekseju Brjancevu neticami silti un sirsnīgi. Aplaudēja, nobēra ar puķēm, dejoja. Publikas iekustināšanai Aleksejam ir firmas recepte – viņš piedāvā skatītājiem visa vakara garumā sūtīt viņam zīmītes. Uz pašām interesantākajām viņš atbild no skatuves, parējās patur „piemiņai”. Daugavpils skatītājus interesēja dziedātāja vecums un ģimenes stāvoklis, viņu aicināja uz Viļņu un piedāvāja uzstāties pilsēta svētkos. Uz šo aicinājumu Aleksejs atbildēja īsi: „Uzaicināsiet – atbraukšu!”

Lai uzdotu skatuves māksliniekam dažus jautājumus, nācās ilgi gaidīt – līdz vēlam vakaram gaitenī stāvēja pielūdzēju rinda, kas kāroja pēc autogrāfa un kopbildes ar dziedātāju. Aleksejs, neraugoties uz nogurumu pēc 2.5 stundas garā koncerta, nevienam neatteica, labvēlīgi sagaidot ikvienu skatītāju. Tāpēc pirmais viņam uzdotais jautājums bija par Daugavpils publiku:
- Aleksej, jūs Daugavpilī esat pirmoreiz, kāds ir iespaids par zāles uzņemšanu?

- Ziniet, ļoti labs, tiesa gan, no sākuma zāle likās man diezgan „smaga”, parasti skatītāji sāk dejot jau no pirmās dziesmas. Sapratu, ka publika atnāca klausīties, nevis dejot. Bet pēc tam redzu, ka ieklausījās un sāka dejot. Un man kļuva ļoti patīkami – tātad, es pratu pārsteigt skatītājus gan ar sniegumu, gan ar balsi. Es lūdzu rakstīt man zīmītes, lai pirms katras dziesmas nestāstītu tās priekšvēsturi. Esmu pārliecināts, ka tas ļoti satuvina ar zāli, notiek kontaktēšanās ar publiku. Žēl, protams, ka nepaguvu apskatīt jūsu pilsētu, pavisam nebija laika: atbraucām – izmēģinājām – aizbraucām.

- Kādi nestandarta jautājumi skatītāju zīmītēs jums ir palikuši atmiņā?

- Bieži jautā par sadarbību ar Irinu Krugu, interesējas, vai esmu precējies, vai man ir ģimene. Es cenšos nerunāt par personīgo, tāpēc mana dzīve ārpus skatuves lai paliek slēgta svešam acīm. Bet zīmītes bieži vien mēdz būt interesantas, es tās krāju. Koncertā nevaru visas izlasīt, un publika saprot, ka atbildēt uz 200 jautājumiem koncerta laikā vienkārši nav reāli, it īpaši, jo jautājumi bieži vien ir ļoti līdzīgi. Tāpēc lai skatītāji neapvainojas, cik paspēju, tik arī izlasu.

- Jums ir augstākā tehniskā izglītība, kā notika pārtapšana par dziedātāju?

- Es, tāpat kā daudzi cilvēki, dziedāju kopš bērnības. Pabeidzu mūzikas skolas klavierklasi, pēc tam bija ģitāra, universitāte, karaoke ar draugiem. Bet pēc tam satiku ļoti labu cilvēku – dziesmu autoru un aranžētāju Alekseju Brjancevu-vecāko (mēs esam vārdabrāļi), un mēs nolēmām pamēģināt ierakstīt dziesmas. Nekādu grūdienu nebija, viss kaut kā pats no sevis izveidojās. Godīgi sakot, pat tūkstoti rubļu neesmu ieguldījis, lai kāptu uz skatuves. Vienkārši ierakstīju dziesmu, mēs to atvedām uz radio, un mums pateica: ļoti labi! Lūk tā jau astoņus gadus tā tas arī turpinās.
- Vai Latvijā uzstājaties pirmoreiz?

- Latvijā – jā. Esmu bijis Tallinā, Viļņā – tur, starp citu, sniedzam jau trešo koncertu pusotra gada laikā, un tur ikreiz ir pilna zāle, pat nezinu, kāpēc publika tā uzņem. Es taču neesmu nekāds dejotājs, vienkārši staigāju pa skatuvi, dziedu dziesmas, kontaktējos ar zāli. Es neizliekos, neesmu aktieris.

-Vai liriskās dziesmas par mīlestību jūs dziedat kādai vienai sievietei, vai abstrakti visām?

- Tās ir dziesmas par mīlestību kopumā. Bija laiks, kad mēs gribējām ievirzīt darbu citā gultnē, rakstīt un dziedāt citas dziesmas – ieslodzīto liriku, par dzīvi nebrīvē. Un, lai gan uzskatu, ka tam arī jāpievērš uzmanība, pēc tam sapratām, ka sēdējuši nav visi, bet mīlestība ir ikviena cilvēka dzīvē. Visi ir mīlējuši un iemīlējušies, un mīlestība ir vajadzīga visiem un ikvienam.

Gaļina Ivanova, D-fakti.lv

Komentāri:

5. augusts 2019 22:35 - Лариса

О Даугавпилсе наслышана с детства . У подруги отчим родом из этого города , подруга Людмила в 16 лет уехала с семьёй жить под Воронеж . Что - то много совпадений .

10. maijs 2015 20:17 - 100

Для людей в спортивных штанах, коих в дэпилсе немерянно, шансон -самое то! Две тюрьмы в городе- статус обязывает. Ну не Верди же слушать в самом-то деле!

3. novembris 2014 11:42 - Runetki

reklama censored

2. novembris 2014 09:48 - Runetki

reklama censored

Pievienot komentāru {9}