Intervijas

7 augusts

Vārda dienas:
Alfrēds, Fredis, Madars

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Piektdiena
Diena
25 .. 27 C
Vakars
20 .. 22 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Sestdiena
Nakts
16 .. 18 C
Rīts
20 .. 22 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 12. novembris 2013 | 13:34  

Par godu Lāčplēša dienai Daugavpilī notika lāpu gājiens

D-fakti.lv

11.novembra vakarā Daugavpilī pirmoreiz notika lāpu gājiens kā piemiņas pasākums par Latvijas armijas uzvaru pār Rietumeiropas brīvprātīgo armiju, jeb tā saucamo Bermonta karaspēku.

Lāpu gājiens sākās pie Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja, kura pagalmā organizatori dalīja lāpas. Muzejs par izejas punktu nebija izvēlēts nejauši, 20.gadsimta 20.-30.gados šeit atradās Zemgales divīzija. No muzeja gājiens turpinājās pa Muzeja, Lāčplēša un Ģimnāzijas ielām līdz Vienības laukumam.

Gājiena priekšgalā soļoja Zemessardzes 34.Artilērijas bataljona karavīri, viņiem sekoja orķestris „Daugava”, Daugavpils pilsētas domes pārstāvji, jaunsargi, Valsts Robežsardzes un policijas darbinieki un patriotiski noskaņotie pilsētnieki. Gājienā piedalījās vairāk nekā tūkstotis cilvēku. Zīmīgi, ka bija daudz jauniešu.

Pēc gājiena lāpas tika uzstādītas Latvijas stilizētajā kontūrā Vienības laukumā. Laukumā visus klātesošos svētkos apsveica Daugavpils 1.vicemērs Jānis Dukšinskis. Lāčplēša dienai veltītie svinīgie pasākumi noslēdzās ar grupas „Baltie lāči” koncertu.

Autora foto

Antons Ļivitins, Latgales Media Centrs

Pāriet uz galerijas lapu

Komentāri:

13. novembris 2013 19:21 - AIVIS

CH

12. novembris 2013 13:58 - janis

Varbut Rietumkrievijas armiju??

Pievienot komentāru {2}