Intervijas

17 februāris

Vārda dienas:
Donats, Konstance

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Daudz domāsi par dzīves materiālo pusi. Nav izslēgts, ka izlēmīgākie Ūdensvīri būs gatavi veikt nepieciešamās pārmaiņas savā dzīvē, lai veicinātu ienākumu pieaugumu. Saskarsmē ar apkārtējiem neesi tik straujš un tiešs savos izteikumos, labākus rezultātus noteikti iegūsi ar draudzīgāku un pretimnākošāku attieksmi. Mīļotais cilvēks var nākt klājā ar vēlmi kopīgi pievērsties jaunam vaļaspriekam.

Svētdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
5 .. 7 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 30. augusts 2013 | 10:20

Eiropas kultūras mantojuma dienas Daugavpils cietoksnī

daugavpils.lv

7. - 8. septembrī Daugavpils cietoksnis jau otro gadu piedalās Eiropas mēroga akcijā, rīkojot īpašus pasākumus par godu Eiropas kultūras mantojuma dienām. informē Daugavpils pašvaldības mājas lapa.

Sestdien, 7. septembrī cietokšņa apmeklētājiem no plkst. 10:00 līdz 17:00 būs unikāla iespēja apskatīt pulvera pagrabu un kara hospitāļa ēku, kuras parasti ir ciet, arī iegūt papildus informāciju par cietoksni Kultūras un informācijas centrā. Plkst. 12:00 un 16:00 gidi pavadīs tūristus bezmaksas ekskursijās (pulcēšanās pie Kultūras un informācijas centra).

Svētdien, 8. septembrī būs iespēja apskatīt cietokšņa vēsturiskās ēkas un plkst. 12:00 iet bezmaksas ekskursijā ar gidu.

Eiropas kultūras mantojuma dienu kulminācija notiks no plkst. 14:00 līdz 17:00, skanot pēcpusdienas džezam cietokšņa dārzā. Uzstāsies pilsētas labākie džeza kolektīvi: džeza ansamblis Arnolda Grīnberta vadībā un Džeza mūzikas un mākslas attīstības centra solistes Irinas Grīnbertes vadībā. Klausītāji baudīs vieglo mūziku "Ever Green", rudens melodijas ar ģitāru, arī pazīstamas melodijas no mūzikliem, folk jazz un latviešu šlāgerus.

 Ieeja brīva.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru