Intervijas

19 augusts

Vārda dienas:
Imanta, Melānija

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Pirmdiena
Nakts
15 .. 17 C
Rīts
19 .. 21 C
Diena
25 .. 27 C
Vakars
21 .. 23 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 30. augusts 2013 | 10:20

Eiropas kultūras mantojuma dienas Daugavpils cietoksnī

daugavpils.lv

7. - 8. septembrī Daugavpils cietoksnis jau otro gadu piedalās Eiropas mēroga akcijā, rīkojot īpašus pasākumus par godu Eiropas kultūras mantojuma dienām. informē Daugavpils pašvaldības mājas lapa.

Sestdien, 7. septembrī cietokšņa apmeklētājiem no plkst. 10:00 līdz 17:00 būs unikāla iespēja apskatīt pulvera pagrabu un kara hospitāļa ēku, kuras parasti ir ciet, arī iegūt papildus informāciju par cietoksni Kultūras un informācijas centrā. Plkst. 12:00 un 16:00 gidi pavadīs tūristus bezmaksas ekskursijās (pulcēšanās pie Kultūras un informācijas centra).

Svētdien, 8. septembrī būs iespēja apskatīt cietokšņa vēsturiskās ēkas un plkst. 12:00 iet bezmaksas ekskursijā ar gidu.

Eiropas kultūras mantojuma dienu kulminācija notiks no plkst. 14:00 līdz 17:00, skanot pēcpusdienas džezam cietokšņa dārzā. Uzstāsies pilsētas labākie džeza kolektīvi: džeza ansamblis Arnolda Grīnberta vadībā un Džeza mūzikas un mākslas attīstības centra solistes Irinas Grīnbertes vadībā. Klausītāji baudīs vieglo mūziku "Ever Green", rudens melodijas ar ģitāru, arī pazīstamas melodijas no mūzikliem, folk jazz un latviešu šlāgerus.

 Ieeja brīva.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru