Intervijas

22 aprīlis

Vārda dienas:
Armanda, Armands

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Šonedēļ, ne reizi vien var nākties pievērsties ar nekustamo īpašumu, tieslietām saistītiem jautājumiem. Esi možs un piesardzīgs, risinot visa veida birokrātiskās nianses, nekļūsti paviršs pret formalitātēm. Darba jomā var nākties pierādīt savu profesionalitāti, spēju pildīt uzliktos pienākumus. Priekšniecība var nedaudz pastiprinātāk vērtēt tavu sniegumu, tāpēc esi vērīgs un dari visu pēc labākās sirdsapziņas! Brīvdienās centies atiet no profesionālajām rūpēm un baudīt ģimenes klātbūtni.

Pirmdiena
Nakts
5 .. 7 C
Rīts
9 .. 11 C
Diena
16 .. 18 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 30. augusts 2013 | 10:20

Eiropas kultūras mantojuma dienas Daugavpils cietoksnī

daugavpils.lv

7. - 8. septembrī Daugavpils cietoksnis jau otro gadu piedalās Eiropas mēroga akcijā, rīkojot īpašus pasākumus par godu Eiropas kultūras mantojuma dienām. informē Daugavpils pašvaldības mājas lapa.

Sestdien, 7. septembrī cietokšņa apmeklētājiem no plkst. 10:00 līdz 17:00 būs unikāla iespēja apskatīt pulvera pagrabu un kara hospitāļa ēku, kuras parasti ir ciet, arī iegūt papildus informāciju par cietoksni Kultūras un informācijas centrā. Plkst. 12:00 un 16:00 gidi pavadīs tūristus bezmaksas ekskursijās (pulcēšanās pie Kultūras un informācijas centra).

Svētdien, 8. septembrī būs iespēja apskatīt cietokšņa vēsturiskās ēkas un plkst. 12:00 iet bezmaksas ekskursijā ar gidu.

Eiropas kultūras mantojuma dienu kulminācija notiks no plkst. 14:00 līdz 17:00, skanot pēcpusdienas džezam cietokšņa dārzā. Uzstāsies pilsētas labākie džeza kolektīvi: džeza ansamblis Arnolda Grīnberta vadībā un Džeza mūzikas un mākslas attīstības centra solistes Irinas Grīnbertes vadībā. Klausītāji baudīs vieglo mūziku "Ever Green", rudens melodijas ar ģitāru, arī pazīstamas melodijas no mūzikliem, folk jazz un latviešu šlāgerus.

 Ieeja brīva.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru