Intervijas

22 novembris

Vārda dienas:
Aldis, Aldris, Alfons

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Piektdiena
Nakts
-2 .. -4 C
Rīts
-3 .. -5 C
Diena
-1 .. -3 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 31. oktobris 2012 | 11:02

Drošsirdīgie Daugavpils puiši apbalvoti par zagļa notveršanu

Valsts Policijas un Daugavpils pilsētas domes goda raksti, kā arī sarkanās rozes 30.oktobrī tika pasniegtas Latgales policijas pārvaldē trim jauniem puišiem, kas izrādīja drosmi, aizturot zagli - recidīvistu. Latgales Policijas pārvaldes priekšnieks Juris Pastars nosauca viņus par drošsirdīgiem, nevienaldzīgiem cilvēkiem.

Lūk ko viņi pastāstīja ziņu portāla D-fakti.lv korespondentam par notikumu, par kura varoņiem kļuva. Draugu kompānija, kurā bija arī drosminieki Imants Ledaks, Jevģēnijs Kažoha, Raimonds Antāns un ceturtaisPāvels Brusalinskis, kas nebija klāt apbalvošanā, jo devās strādāt uz ārzemēm, 5.oktobra vakarā atpūtās vienā no pilsētas centra kafejnīcām. Netālu sēdēja vīrietis, kuram draugi nepievērsa uzmanību, kamēr viņš pats nepienāca pie viņiem. Pajautāja, vai viņi nav redzējuši, kurš bija pienācis pie viņa galdiņa, kamēr viņš kādu laiku bija izgājis no zāles. Pa to laiku vīrietim nozaga čemodānu.

Izrādījās, ka puiši bija ievērojuši cilvēku, kas uz mirkli aizkavējās pie svešā galda un tūlīt pat nozuda. Kā izrādījās, ar visu koferi. Nekavējoties tika nolemts, ka par notikušo jāziņo policijai, un, nezaudējot ne mirkli, ar savu mašīnu jāmēģina sameklēt zagli.

Jau pirmajā riņķī autoostas rajonā ievēroja to pašu svešinieku, bet jau bez čemodāna. Nolēma, ka svešinieks ir jāaiztur līdz atbrauks policijas patruļa mašīna. Taču zaglis nepadevās, pretojās, draudēja. Tomēr jaunieši uzreiz teica, ka, ja tas ir pārpratums, ja notvēra neīsto, pēc tam noteikti atvainosies.

Policija uzreiz atpazina bīstamo, vairākkārt sodīto noziedznieku.

Apstiprinājās arī tas, ka viņš nozaga svešo čemodānu, kuru tomēr izdevās sameklēt. Recidīvists ir apcietināts, viņu sagaida tiesa.

Autora foto

Arkadijs Arkovs, D-fakti.lv

Pievienot komentāru