Intervijas

3 jūlijs

Vārda dienas:
Benita, Everita, Verita

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Piektdiena
Diena
22 .. 24 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Sestdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
18 .. 20 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 31. oktobris 2012 | 11:02

Drošsirdīgie Daugavpils puiši apbalvoti par zagļa notveršanu

Valsts Policijas un Daugavpils pilsētas domes goda raksti, kā arī sarkanās rozes 30.oktobrī tika pasniegtas Latgales policijas pārvaldē trim jauniem puišiem, kas izrādīja drosmi, aizturot zagli - recidīvistu. Latgales Policijas pārvaldes priekšnieks Juris Pastars nosauca viņus par drošsirdīgiem, nevienaldzīgiem cilvēkiem.

Lūk ko viņi pastāstīja ziņu portāla D-fakti.lv korespondentam par notikumu, par kura varoņiem kļuva. Draugu kompānija, kurā bija arī drosminieki Imants Ledaks, Jevģēnijs Kažoha, Raimonds Antāns un ceturtaisPāvels Brusalinskis, kas nebija klāt apbalvošanā, jo devās strādāt uz ārzemēm, 5.oktobra vakarā atpūtās vienā no pilsētas centra kafejnīcām. Netālu sēdēja vīrietis, kuram draugi nepievērsa uzmanību, kamēr viņš pats nepienāca pie viņiem. Pajautāja, vai viņi nav redzējuši, kurš bija pienācis pie viņa galdiņa, kamēr viņš kādu laiku bija izgājis no zāles. Pa to laiku vīrietim nozaga čemodānu.

Izrādījās, ka puiši bija ievērojuši cilvēku, kas uz mirkli aizkavējās pie svešā galda un tūlīt pat nozuda. Kā izrādījās, ar visu koferi. Nekavējoties tika nolemts, ka par notikušo jāziņo policijai, un, nezaudējot ne mirkli, ar savu mašīnu jāmēģina sameklēt zagli.

Jau pirmajā riņķī autoostas rajonā ievēroja to pašu svešinieku, bet jau bez čemodāna. Nolēma, ka svešinieks ir jāaiztur līdz atbrauks policijas patruļa mašīna. Taču zaglis nepadevās, pretojās, draudēja. Tomēr jaunieši uzreiz teica, ka, ja tas ir pārpratums, ja notvēra neīsto, pēc tam noteikti atvainosies.

Policija uzreiz atpazina bīstamo, vairākkārt sodīto noziedznieku.

Apstiprinājās arī tas, ka viņš nozaga svešo čemodānu, kuru tomēr izdevās sameklēt. Recidīvists ir apcietināts, viņu sagaida tiesa.

Autora foto

Arkadijs Arkovs, D-fakti.lv

Pievienot komentāru