Intervijas

Nedēļas notikums

Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīcai – 150!

5. augustā dzelzceļnieki Latvijā svin savus profesionālos svētkus. Šogad ša ...

30 augusts

Vārda dienas:
Alvis, Jolanta, Samanta

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Tev, kā parasti galvā būs 100 un viena ideja, tomēr tici astrologam, šoreiz labāk sakoncentrējies uz kaut ko vienu! Ieteicams bosam pienācīgi izklāstīt savas idejas, citādi viņš tās uzskatīs par utopiskām. Ja nepieciešams kārtot kādas papīru lietas, vari to darīt ceturtdien. Tu ļoti gribēsi iepatikties kādai personai, tomēr tavi pūliņi paliks bez rezultāta. Labs laiks draugu apciemošanai vai ciemiņu uzņemšanai, tātad skaidrs, ka veiksies tūrisma un viesmīlības jomā strādājošiem.

Otrdiena
Nakts
16 .. 18 C
Rīts
15 .. 17 C
Diena
17 .. 19 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kādu ēdinašanas iestādi jūs dodat priekšroku apmeklēt?

 

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru