Video

Preses konference 25.01.2016.

Preses konference 25.01.2016.

10 februāris

Vārda dienas:
Paulīne, Paula

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Šonedēļ ir tava zvaigžņu stunda! Enerģija no tevis plūdīs straumēm, tu starosi no laimes un dzīvesprieka, tāpēc nesēdi rokas klēpī salicis, bet izmanto šo laiku, lai piepildītu savus sapņus un sasniegtu visus izvirzītos mērķus. Arī mīlas frontē gaidāmas pozitīvas pārmaiņas – pie horizonta var parādīties pievilcīgs pielūdzējs, ar kuru ātri vien sajutīsi neparastus fluīdus. Un pat ja tev šķiet, ka šīs attiecības nav uz ilgu, zvaigznes iesaka izbaudīt un neko nenožēlojot, doties tālāk dzīvē. Nauda ilgi neturēsies, tāpēc rūpīgi apsver katra pirkuma nepieciešamību.

Otrdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Budžeta-2016 pieņemšana Daugavpilī?

 

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru