Intervijas

Video

Preses konference 13.06.2016.

Preses konference 13.06.2016.

29 jūnijs

Vārda dienas:
Paulis, Pauls, Pēteris, Pāvils

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Piemērots laiks, lai dibinātu kontaktus un atjaunotu sen aizmirstas attiecības. Ja uzsāc, ko jaunu darba jomā, nedari visu saviem spēkiem, veido komandas darbu, piesaisti profesionāļus, sevišķi jomās, kurās neesi kompetents. Veiksmīgāk izvērtīsies nedēļas otrā puse, kad vieglāk spēsi sakoncentrēties, arī izmantot savas radošās dotības. Atceries, ka pēc labi padarīta darba prasās arī laba atpūta. Atkarībā no maciņa “biezuma” vari padomāt par dažādām izklaides iespējām.

Trešdiena
Nakts
16 .. 18 C
Rīts
19 .. 21 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
20 .. 22 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kādu ēdinašanas iestādi jūs dodat priekšroku apmeklēt?

 

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru