Video

Preses konference 11.05.2015.

Preses konference 11.05.2015.

25 maijs

Vārda dienas:
Anšlavs, Junona

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas iesākums nesola daudzsološus panākumus. Lai gan izdosies nobeigt sen iesāktas lietas, radošais gars jaunu lietu uzsākšanai var arī pietrūkt. Būsi labvēlīgi noskaņots pret tuviniekiem, viņu vēlmes izvirzīsi priekšplānā, centīsies izpatikt visām ģimenes locekļu iegribām. Labs periods, lai iepirktu aktuālos vasaras sezonas tērpus un apavus, kā arī ir īstais laiks iepriecināt sevi ar jaunu matu sakārtojumu. Pašsajūtai uzlabojoties, arī profesionālajā jomā jūtami pieaugs sasniegumi un atzinība.

Pirmdiena
Diena
18 .. 20 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Otrdiena
Nakts
9 .. 11 C
Rīts
15 .. 17 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kuras valsts komandai jūtat līdzi pasaules čempionātā hokejā?

 

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru