Intervijas

28 septembris

Vārda dienas:
Lana, Sergejs, Svetlana

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Šonedēļ būs jādara tas, kas tev patīk vismazāk – jāpieņem lēmumi, pie kam ne viens vien. Tomēr, cik lepns būsi, kad tiksi galā saviem spēkiem! Neuztici savus noslēpumus pat vistuvākajiem cilvēkiem, uzmanīgi apejies ar konfidenciāliem dokumentiem un sargā savas personīgās mantas! Centies dažādot privāto dzīvi, un neatkarīgi vai esi sieviete vai vīrietis, sagādā savam partnerim patīkamus pārsteigumus, dāvini mazus sīkumiņus, ziedus!

Trešdiena
Nakts
9 .. 11 C
Rīts
9 .. 11 C
Diena
12 .. 14 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kādu ēdinašanas iestādi jūs dodat priekšroku apmeklēt?

 

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru