Video

Preses konference 12.01.2015

Preses konference 12.01.2015

25 janvāris

Vārda dienas:
Zigurds, sigurds, Sigvards

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Sarežģījumus šonedēļ var radīt jautājumi, kas saistīti ar mācībām. Nav izslēgts, ka problēmas finansiālajā jomā ietekmēs tavu studiju apmaksas grafiku. Neskatoties uz radušos situāciju, tu nenokārsi degunu, bet ar lielu entuziasmu meklēsi risinājumus. Papildus ienākumus un veiksmīgu karjeru vari veidot politikā vai ar jurisprudenci saistītās profesijās. Veiksmīgs periods ilgstošu attiecību uzsākšanai, tomēr, lai neveidotos nevajadzīgi konflikti, jau pašā attiecību sākumā iemācies nejaukt mīlestību ar naudas lietām.

Svētdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
-1 .. 1 C
Diena
-1 .. -3 C
Vakars
-6 .. -8 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Ziema ar sniegu un salu ir klāt!

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru