Video

Preses konference 16.11.2015.

Preses konference 16.11.2015.

26 novembris

Vārda dienas:
Konrāds, Sebastians

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Jutīsies sapīcis un nebūsi savā labākajā omā. Iespējams, ka iemesls tavam nomāktajam garastāvoklim būs saspringtās attiecības gan ar kolēģiem, gan ģimenes locekļiem. Tomēr šī situācija kalpos kā stimuls pārmaiņām nākotnē. Pirmdienu un otrdienu ieteicams pavadīt mērenās aktivitātēs, bet sākot ar ceturtdienu, vari ķerties vērsim pie ragiem un mesties darbos ar pilnu sparu. Nesēdies pie stūres, ja gadījies iemalkot kādu grādīgo dzērienu! Nolemsi pievērsties veselīgam dzīvesveidam, pārskatīsi savu ikdienas ēdienkarti un uztura režīmu.

Ceturtdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-2 .. -4 C
Diena
.. -2 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Rudens depresija pielavījusies nemanot. Kā ar to cīnāties?

 

Populārākie raksti

Transporta kustības saraksts Daugavpilī

Autobusi un tramvaji

Transporta atiešanas laiks ir jāzina, lai paspētu laikā! {142}Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru