Video

Preses konference 08.09.2014.

Preses konference 08.09.2014.

16 septembris

Vārda dienas:
Asja, Asnate, Dāgs

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Iespējamas izmaiņas finanšu sfērā, kaut arī to sajutīsi krietni vēlāk. Īstais brīdis, lai kaut ko mainītu, ieviestu jauninājumus. Centies paplašināt redzesloku, ceļojot vai iestājoties kādos kursos. Nedēļas vidū galveno uzmanību velti mājas lietām, necenties pamācīt bērnus kā dzīvot, tai pat laikā neatstāj bez atbildes viņu uzdotos jautājumus. Nedēļas nogalē neesi pārsteidzīgs, neaizvaino kādu ar savu rīcību.

Pirmdiena
Diena
14 .. 16 C
Vakars
8 .. 10 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Otrdiena
Nakts
7 .. 9 C
Rīts
8 .. 10 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai esat ievērojuši, ka Latgalē ir neparasti liela sēņu raža?

 

Populārākie raksti

Transporta kustības saraksts Daugavpilī

Autobusi un tramvaji

Transporta atiešanas laiks ir jāzina, lai paspētu laikā!

 

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru