Intervijas

24 oktobris

Vārda dienas:
Modrīte, Mudrīte, Renāte

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Idejas būs kā mājas, vēlmes mainīsies, tik aktīvu un daudzpusīgu apkārtējie tevi sen nebūs redzējuši. Galvenais, lai par jebkuru pasākumu finansiālo un praktisko pusi atbildētu kāda cita persona nevis tu. Iespējams, būsi pārāk izklaidīgs vai uzņemsies uz sevi vairāk kā spēj paveikt. Uzlabosies attiecības ar mīļoto cilvēku, viņš arvien vairāk sāks saskatīt tevī pozitīvās īpašības un pieņems negatīvās. Sieviešu kārtas pārstāves veikalā atstās paprāvas summiņas.

Pirmdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Diena
3 .. 5 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kādu ēdinašanas iestādi jūs dodat priekšroku apmeklēt?

 

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru