Nedēļas notikums

Valsts prezidents Andris Bērziņš apmeklēja Līvānus

Valsts prezidents Andris Bērziņš 17.jūlijā darba vizītē apmeklēja Līvānu no ...

Video

Preses konference 21.07.2014.

Preses konference 21.07.2014.

23 jūlijs

Vārda dienas:
Magda, Magdalēna, Magone, Mērija

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Iespējams, kāds nelabvēlis centīsies mest sprunguļus tavā ceļā, bet tev izdosies ar paceltu galvu tiem tikt sveikā pāri. Ja būsi uz kādu apvainojies, to izjutīs visi līdzcilvēki. Centies sakārtot domas un pievērsties kam svarīgākam. Kādam var piedāvāt labi apmaksātu darbu. Nav izslēgts, ka attiecībās ar otro pusīti var iezagties neticības moments nākotnei, taču kad apsvērsi visus par un pret sapratīsi, kas šādas domas bijušas liekas.

Otrdiena
Diena
22 .. 24 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
18 .. 20 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kur jūs pavadījāt atvaļinājumu?

 

Populārākie raksti

Transporta kustības saraksts Daugavpilī

Autobusi un tramvaji

Transporta atiešanas laiks ir jāzina, lai paspētu laikā!

 

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru