Nedēļas notikums

Daugavpils domes izpilddirektora amatā apstiprināta Inga Goldberga

23. oktobrī Daugavpils Domes sēdē deputāti skatīja virkni jautājumu, bet li ... {1}

Video

Preses konference 20.10.2014

Preses konference 20.10.2014

1 novembris

Vārda dienas:
Ikars

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

Pārvērtēšanas laiks, iespējams, tu nolemsi pārtraukt kādas attiecības vai pat aiziesi no darba, kas tevi nomāc, neapmierina. Daudz ko pārdzīvosi sevī, arī domas, plānus turēsi slepenībā. Veiksmīgāks nedēļas sākums, piesardzīgākam jābūt brīvdienās. Nedēļas vidū iespējami patīkami notikumi romantiskajā plānā. Tuvojoties brīvdienām, tavs noskaņojums kļūs aizvien dzīvespriecīgāks un kaislīgāks.

Piektdiena
Diena
5 .. 7 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Sestdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs lietojat atstarotāju?

 

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru