Video

Preses konference Daugavpils Domē 23.02.2015.

Preses konference Daugavpils Domē 23.02.2015.

2 marts

Vārda dienas:
Laila, Lavīze, Luīze

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Izvirzīsi arvien jaunus mērķus un tieksies pēc labākiem rezultātiem, tomēr padomā, vai izmantotās metodes to īstenošanai ir tās drošākās un pareizākās. Rūpīgi pārbaudi iegūto informāciju, neiesaisties fiktīvos darījumos, esi apdomīgs un rīkojies saskaņā ar savu sirdsapziņu. Attiecībās ģimenē valdīs draudzība un sirsnība. Šonedēļ īpaši izpaudīsies tava vēlme palīdzēt tuviniekiem un rūpēties par viņu labsajūtu, būsi gatavs izdabāt visām viņu vēlmēm. Brīvdienās spēkus un enerģiju palīdzēs atgūt atpūta pie dabas krūts.

Pirmdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
4 .. 6 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Marts - kaķu „kāzu” mēnesis. Ko jūs domājat par viņu pastavīgo aurošanu?

 

Populārākie raksti

Transporta kustības saraksts Daugavpilī

Autobusi un tramvaji

Transporta atiešanas laiks ir jāzina, lai paspētu laikā!

 

 

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru