2 septembris

Vārda dienas:
Elīza, Lizete, Zete

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Tavā prātā nebūs citu domu, kā tikai par mīlestību un jūtām. Liksies, ka esi ne pa jokam ieķēries kādā. Iespējams, nolemsi, ka pienācis laiks uzsākt kopdzīvi ar esošo partneri, un nav ko ilgāk vilkt garumā. Visādā ziņā, nedēļa paies saistībā ar privātās dzīves kārtošanu, jo uz darbu dosies vairāk pienākumu, ne iedvesmas vadīts. Brīvdienas veiksmīgas brauciena uzsākšanai.

Otrdiena
Diena
15 .. 17 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Trešdiena
Nakts
9 .. 11 C
Rīts
10 .. 12 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kādas asociācijas jums rodas ar 1.septembri?

 

Populārākie raksti

Transporta kustības saraksts Daugavpilī

Autobusi un tramvaji

Transporta atiešanas laiks ir jāzina, lai paspētu laikā!

 

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru