Video

Preses konference 02.05.2016.

Preses konference 02.05.2016.

4 maijs

LR Neatkarības atjaunošanas diena

Vārda dienas:
Vijolīte, Viola, Vizbulīte

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Lieki teikt, ka viss būs atkarīgs no tevis, tava garīgā un protams, rakstura! Protams, tu jau pats zini, ka vari būt fascinējoša persona, kas visus uzrunā, parauj sev līdz, bet tik pat labi – vari atstumt, atgrūst…izlem pats!!! Veiksies tiem, kas spēs būt uz īstā viļņa! Attiecībās ar otro pusīti, tas pats – nekļūsti privātīpašniecisks, vairāk ieklausies, mazāk pamāci…Veiksies radošo profesiju pārstāvjiem, režisoriem, arhitektiem, dizaineriem.

Trešdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
10 .. 12 C
Diena
17 .. 19 C
Vakars
12 .. 14 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs plānojat piedalīties vides sakopšanas akcijā "Lielā Talka"?

 

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru