Viedoklis

Aktuāli!

Daugavpils pilsētas dome aicina darbā vadītāju 22. pirmsskolas izglītības iestādē

Daugavpils pilsētas dome aicina darbā vadītāju Daugavpils pilsētas 22. pirm ...

Video

Preses konference 17.08.2015.

Preses konference 17.08.2015.

28 augusts

Vārda dienas:
Auguste, Guste

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Lai gan apkārtējo domas un viedokļi var spēcīgi ietekmēt tavus lēmumus, svarīgi paļauties uz paša spēkiem un rīkoties saskaņā ar savu pārliecību. Ja sekosi izvirzītajam mērķim un turēsies pie nospraustā plāna, pastāv visas iespējas uzlabot gan savu finansiālo stāvokli, gan vadīt jaunus, perspektīvus projektus un pat gūt plašākas sabiedrības atzinību, popularitāti. Laulātais partneris mudinās pieņemt būtisku lēmumu, kas varētu ietekmēt jūsu kopdzīvi, tomēr tu nesteigsies ar savu izvēli un rosināsi viņam būt pacietīgam.

Piektdiena
Diena
24 .. 26 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Sestdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
15 .. 17 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kādiem mērķiem jūs ņemtu kredītu?

 

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru