Aktuāli

Iespēja iegādāties eglītes pilsētas mikrorajonos

Jaunbūves rajons: 1. Arodu ielas un Ventspils ielas krustojumā. 2. Valkas ...

Video

Preses konference 08.12.2014

Preses konference 08.12.2014

21 decembris

Vārda dienas:
Saulcerīte, Tomass, Toms

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Šonedēļ fortūna būs uzgriezusi tev muguru, veiksme nepavisam nebūs tava sabiedrotā. Nav izslēgts, ka iesaistīsies dažādos konfliktos un strīdīgās situācijās. Risinot darba jautājumus, būsi pārāk neuzmanīgs, pieļausi kļūdas, kas negatīvi ietekmēs tavu darba procesu. Garastāvoklis būs nomākts, un tu nevēlēsies iesaistīties ikdienas aktivitātēs. Arī bērni prasīs pastiprinātu uzmanību. Privātas dabas jautājumus un attiecību skaidrošanu atliec uz vēlāku laiku. Brīvdienās centies uzlabot pašsajūtu ar relaksējošām procedūrām.

Sestdiena
Diena
2 .. 4 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Svētdiena
Nakts
.. 2 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Ziemassvētkus un Jauno Gadu gaidu ar nepacietību, cerot

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru