Video

Preses konference 18.08.2014.

Preses konference 18.08.2014.

20 augusts

Vārda dienas:
Bernhards, Boriss

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Lai arī ar visu sirdi un dvēseli pievērsīsies darba lietām, galvenie notikumi un pavērsieni sagaidāmi personīgajā dzīvē. Nav izslēgts, ka būsi pieņēmis svarīgu lēmumu un vēlēsies spert kardinālu soli. Pirmdien un otrdien īpaša piesardzība vēlama darījumos, kas saistīti ar īpašumu lietām, īpašu uzmanību pievērs juridiskajām niansēm. Brīvdienās labprāt uzrīkosi nelielas mājas svinības un ieņemsi galvenā pavāra lomu virtuvē, lai ciemiņus iepriecinātu ar savu kulinārijas meistarklasi.

Trešdiena
Diena
19 .. 21 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

12.Saeimas vēlēšanām iesniegti 13 saraksti. Mana partija ir

 

Populārākie raksti

Transporta kustības saraksts Daugavpilī

Autobusi un tramvaji

Transporta atiešanas laiks ir jāzina, lai paspētu laikā!

 

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru