Intervijas

9 decembris

Vārda dienas:
Sarmīte, Tabita

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Dzīvosi nelielā haosā, būs grūti saprast, ko vēlies, attiecības ar apkārtējiem arī pakļausies tavām garastāvokļa svārstībām. Dažos pamodīsies sacensības gars, vēlme būt pirmajam, tomēr nedari neko steigā, tā vari kļūdīties. Prātosi par izklaides iespējām. Naudīgākie zīmes pārstāvji plānos kādu tālāku ceļojumu, pārējie samierināsies ar relaksēšanos kādā vietējā atpūtas kompleksā. Svarīgi pievērst uzmanību attiecībām ar mīļoto cilvēku.

Piektdiena
Nakts
5 .. 7 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
4 .. 6 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Ar ko jūs svinēsiet Ziemassvētkus?

 

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru