Video

Preses konference 03.08.2015.

Preses konference 03.08.2015.

4 augusts

Vārda dienas:
Romāns, Romualda, Romualds

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Iespējams, tieši šonedēļ tev pavērsies izdevība pakāpties pa karjeras kāpnēm, mācēsi pierādīt savu kompetenci un profesionālismu. Nav izslēgts, ka pašreizējā finansiālā situācija būs iemesls tavām aktivitātēm darba jomā. Laba nedēļa, lai apkārtējo acīs uzlabotu savu autoritāti un gūtu sabiedrības atbalstu, var izdoties arī atjaunot senus sakarus un pat uzlabot attiecības ar laulāto partneri. Tomēr, lai gūtu panākumus, ievēro mērenību un likumus! Brīvdienās nodosies aktīvai atpūtai, varbūt ar ģimeni uzrīkosiet pārgājienu.

Otrdiena
Diena
24 .. 26 C
Vakars
20 .. 22 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Trešdiena
Nakts
16 .. 18 C
Rīts
19 .. 21 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kādiem mērķiem jūs ņemtu kredītu?

 

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru