Video

Preses konference 21.07.2014.

Preses konference 21.07.2014.

29 jūlijs

Vārda dienas:
Edmunds, Edžus, Vidmants

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Tava pozīcija un nostāja visos jautājumos būs skaidra un tieša. Darbā pierādīsi sevi kā zinošu un profesionālu darbinieku, nav izslēgts, ka apkārtējie vērsīsies pie tevis pēc padoma un lūgs dalīties pieredzē. Iespējams, šonedēļ būsi gatavs izvirzīt sev kādu augstu mērķi. Labvēlīgs periods jaunu zināšanu apguvei, kā arī kvalifikācijas un prasmju uzlabošanai. Brīvdienās būsi iegrimis domās par dzīves jēgu, tāpēc meklēsi kādu ar ko dalīties savos pārdzīvojumos un atklāsmēs.

Pirmdiena
Diena
27 .. 29 C
Vakars
23 .. 25 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Otrdiena
Nakts
19 .. 21 C
Rīts
22 .. 24 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kur jūs pavadījāt atvaļinājumu?

 

Populārākie raksti

Transporta kustības saraksts Daugavpilī

Autobusi un tramvaji

Transporta atiešanas laiks ir jāzina, lai paspētu laikā!

 

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru