Nedēļas notikums

Daugavpilī svinīgi pasniegtas Gada balvas

2014.gada 17. novembrī, Valsts svētku priekšvakarā, Daugavpils teātrī notik ...

23 novembris

Vārda dienas:
Zigfrīda, Zigrīds, Zigrīda

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Nedēļas iesākumā būsi sentimentāli un jutekliski noskaņots. Māksliniekiem un radošo jomu pārstāvjiem šis ir veiksmīgs laiks, lai nodotos savas daiļrades radīšanai un jūtu izpaušanai. Trešdien var nākties kārtot ar naudas lietām saistītus jautājumus. Tomēr esi piesardzīgs – lai vēlāk nebūtu jāizsaka pārmetumi par pieļautajām kļūdām, neuztici apkārtējiem risināt savus finanšu jautājumus. Tu būsi nobriedis doties kādā attālākā ceļojumā, tāpēc cītīgi plānosi maršutus un iepazīsies ar galvenajiem tūristu apskates objektiem.

Sestdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
-1 .. 1 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Svētdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
-1 .. 1 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Glābjoties no rudens laika un depresijas, pozitīva devu rodu

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru