Viedoklis

Video

Preses konference 23.03.2015

Preses konference 23.03.2015

28 marts

Vārda dienas:
Ginta, Gunda, Gunta

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Darba būs bez sava gala, un tu būsi iegrimis savos pienākumos līdz ausīm. Šonedēļ svarīgi pabeigt kādus sen iesāktus darbus, savādāk tie vilkties līdzi veselu mūžību un tu nespēsi koncentrēties jauniem izaicinājumiem. Būsi sabiedriski aktīvs, daudz laika veltīsi draugiem, labprāt satiksies ar viņiem, uzklausīsi, centīsies izpalīdzēt un vienkārši baudīsi abpusēju kopā būšanu. Savukārt nedēļas nogalē tevi būs pārņēmis nedaudz melanholisks noskaņojums un tavas sabiedriskās aktivitātes mazināsies.

Sestdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
8 .. 10 C
Diena
11 .. 13 C
Vakars
7 .. 9 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Marts - kaķu „kāzu” mēnesis. Ko jūs domājat par viņu pastavīgo aurošanu?

 

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru