Video

Preses konference 26.06.2015.

Preses konference 26.06.2015.

2 jūlijs

Vārda dienas:
Halina, Ilvars, Lauma

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Svarīgi noticēt, ka dzīvē patiešām notiek laimīgi gadījumi, un, ja kaut kas šķiet nereāls, nenozīmē, ka tas nav iespējams. Personīgajā dzīvē attiecības būs saspīlētas, tomēr līdz ko noskaidrosi patiesību, visas problēmas būs kā ar roku noņemtas. Ja tomēr sirsniņā pēc strīda palicis rūgtums, izvērtē konflikta cēloņus un neuzvel visu vainu mīļotajam cilvēkam, atceries, ka viena pagale nekad nedeg. Ja darba jautājumos lūdz tavu viedokli, necenties teikt to, ko vēlas dzirdēt apkārtējie, labāk godīgi izsaki savas domas, jo tikai tā spēsi sasniegt iecerēto.

Ceturtdiena
Diena
21 .. 23 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Piektdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kādas Līgo svētku tradīcijas jūs ievērojat?

 

Jaunumi Latvija | 26. oktobris 2012 | 10:55

Atceries! Notiks pāreja uz ziemas laiku

vokrugsveta.ru

Nedēļas nogalē notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Kā informē Ekonomikas ministrijā, šogad Latvijā un daudzviet citur pāreja uz tā dēvēto ziemas laiku notiks naktī no sestdienas uz svētdienu, 28.oktobrī.

Plkst.4 pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji.


Kā zināms, Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. Sākot no 1997.gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst.3 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst.4.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 2013.gada 31.martā plkst.3 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par stundu uz priekšu.

apollo.lv

Pievienot komentāru