Svešā nauda

Oļegs Hublarovs kļuva par Daugavpils domes turīgāko deputātu

Oļegs Hublarovs, kurš pirms četriem gadiem kļuva par Daugavpils pilsētas do ...

25 maijs

Vārda dienas:
Anšlavs, Junona

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Lielākoties savu laiku veltīsi darba lietām, to risināšanai. Diemžēl var rasties konflikti un problēmas attiecībās ar tuviniekiem. Iespējams, tieši tāpēc, ka nemācēsi sadalīt laiku starp darbu un ģimeni. Sākot no trešdienas, visticamāk, kļūsi īpaši emocionāls, kas, protams, ietekmēs arī tavas darba un koncentrēšanās spējas. Kāds zīmes pārstāvis nolems izmantot savas atvaļinājuma iespējas, lai atpūstos.

Sestdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
12 .. 14 C
Diena
15 .. 17 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Daugavpils pilsētas domes vēlēšanās es balsošu par:

 

Kredīti

Jaunumi Sabiedrība | 26. jūlijs 2012 | 09:35

Tūrfirmas menedžere: ”Šogad ceļazīmes uz kūrortiem tiek izpirktas, nesagaidot „pēdējā mirkļa” piedāvājumu”

D-fakti.lv

Vasaras mēnešos palielinās daugavpiliešu interese par tūrisma braucieniem. Tūrfirmu birojos valda dzīva atmosfēra, aģentu telefoni nepārtraukti zvana, biroja ir daudz apmeklētāju, kuri vēlas doties ceļojumā. Uz kurieni tad šogad vēlas doties Daugavpils iedzīvotāji? – ar šādu jautājumu portāls D-fakti iespraucās starp apmeklētājiem un telefona zvaniem pie tūrisma firmas „Mari” menedžeres Ingas Kovaļonokas.

- Topā joprojām ir 5 virzieniTurcija, Grieķija, Horvātija, Spānija, Bulgārija, - stāsta Inga Kovaļonoka.

- Turcijai ir vislielākā popularitāte, pateicoties sabalansētai „cena-serviss” politikai. Par 300 – 350 latiem cilvēks var atpūsties jūras krastā 3-4 zvaigžņu hotelī kategorijā „viss iekļauts”, par 500 latiem tiek piedāvāti pieczvaigžņu hoteļi. Šajā cenā iekļauts lidojums, transfērs, dzīvošana. No Rīgas atpūtnieki lido uz Antāliju, no Viļņasuz Bodrumu un Marmarisu. Jauns piedāvājums šajā sezonā ir Izmaira, jāatzīmē, ka cenas šeit ir nedaudz augstākas.

Liela interese ir arī par Grieķijas KrētuRodosu, Salonikiem. Rudenī tiks atklāts maršruts uz Sicīliju.

Interesanti, ka šajā sezonā praktiski nav pēdējā mirkļa piedāvājuma braucienu, saucamo (Last Minute). Parasti tie bija pieprasīti samazinātās cenas dēļ, bet šovasar mēs novērojām, ka ceļazīmes tiek izpirktas, vēlākais, divas nedēļas pirms brauciena. Populāra ir arī iepriekšējā pieteikšana, šādam pakalpojumam tūroperatori tradicionāli piedāvā labas atlaides. Jau tagad var pasūtīt ziemas atpūtas ceļojumu.

Rudenī tiks atjaunoti braucieni uz Ēģipti, pašlaik notiek rezervēšana. Šosezon cenas vēl zemākas. Nekārtības valstī neskar tūristus, ēģiptieši saprot, ka viesiienākuma avots valstij. Uz tūristiem neattiecas ģērbšanās noteikumi, dalītās pludmales. Tie ir valsts iekšējie noteikumi.

Šajā sezona mēs piedāvājam tūres uz Krimu, Odesu. Izrādījās, ka cenas ir augušas vairakkārt, kļuva ļoti dārgi. Tāpēc, ja kādam ir tāda vajadzība, mēs iesakām pasūtīt atsevišķi internetā gan braucienu, gan dzīvošanu. Bet vispār, daudzkārt lētāk var atpūsties pie tās pašas Melnās jūras, bet Bulgārijā.

Kļuva populāras autobusu tūres pa Eiropu. Piemēram, tūrē „Eiropas kokteilis” no Rīgas par 290 latiem var 10 dienas komfortablā autobusā ar ekskursijas vadītāju var ceļot pa Eiropu- Francija, Itālija – visas naktis ir viesnīcā, no rītabrokastis. Vīzas nav vajadzīgas, var apskatīt daudzas valstis. Jāatzīmē, ka visas vietas ceļojumam augusta sākumā no Daugavpils uz Ungāriju tika izpārdotas trīs nedēļas pirms brauciena.

Daugavpilieši aktīvi pievienojas nelielajam tūrēm pa Latviju, Baltiju. Parasti tādi braucieni ilgst 1-2, dažreiz 3 dienas, un tie ir ļoti populāri. Ļoti ātri tika nokomplektēta grupa braucienam uz Igauniju, Sāremā. Vienmēr ir tādi, kuri vēlas izbraukt tradicionālos maršrutus: Ventspils-Kuldīga, ViļņaTrakaja.

Gaļina Ivanova, D-fakti.lv

Komentāri:

13. septembris 2012 11:46 - Zurnalistam

Ods, njā teiksim lielo fuj, žurnālistam,kas šo interviju ir rakstījis!

11. septembris 2012 17:22 - ods

Viļņa – Trakaja. Uzreiz var pamanīt profesionālismu, jo Trakaja latviešu valodā ir Trāķi :)

27. jūlijs 2012 22:17 - Ирина

Молодец,Ингусь,умничка!

27. jūlijs 2012 17:22 - to @@@@@@

ja to var darīt jebkurš, kam ir augstākā izglītība, tad būtu jāzin, ka ar izglītību ir nedaudz par maz. ģeogrāfija, vēsture, psiholoģija, pārdotprasme. dziļi maldies, ja domā, ka ceļojumu pārdošana ir tas pats, kas maizes pārdošana Maxima vai Rimi veikalā. Inga daudz ir ieguldījusi gan enerģijas, gan līdzekļu, lai iegūtu tādu pieredzi, kas viņai tagad ir. MALACIS!!!

27. jūlijs 2012 10:51 - ***

Lai to darbu darīt ir daudz jāiegulda pašizglītībai un braucienos lai zināt ko tirgo un piedāvāt labu pakalpojumu atb. @@@@@@@

26. jūlijs 2012 23:59 - white shark egypt

Осенью возобновятся туры в Египет, идет бронирование www.whitesharkegypt.com

26. jūlijs 2012 21:50 - jur4ik

Inga super, tak derzhat

26. jūlijs 2012 14:11 - @@@@@@@

Kas tur par baigo speciālisti? Ha-ha,to darbu var darīt jebkurš,kam ir augstākā izglītība.

26. jūlijs 2012 11:00 - dzulija

Inga specialist, obrazovanie i obojanie delajut svojo delo

26. jūlijs 2012 10:13 - ***

Inga, maladec! Opitnij specialist!

Pievienot komentāru {10}