Svešā nauda

Saeimas deputāts Aleksandrs Jakimovs palutināja sevi ar jauno „Nissanu”

Latgales ievēlētā Saeimas deputāta Aleksandra Jakimova (SC) publicētajā dek ...

22 maijs

Vārda dienas:
Emīlija

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Lielākoties savu laiku veltīsi darba lietām, to risināšanai. Diemžēl var rasties konflikti un problēmas attiecībās ar tuviniekiem. Iespējams, tieši tāpēc, ka nemācēsi sadalīt laiku starp darbu un ģimeni. Sākot no trešdienas, visticamāk, kļūsi īpaši emocionāls, kas, protams, ietekmēs arī tavas darba un koncentrēšanās spējas. Kāds zīmes pārstāvis nolems izmantot savas atvaļinājuma iespējas, lai atpūstos.

Trešdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
14 .. 16 C
Diena
18 .. 20 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Galvenais, lai jaunais Daugavpils mērs būtu:

 

Kredīti

Jaunumi Sabiedrība | 12. jūnijs 2012 | 10:40

Līvānu pilsētas svētkos koncertēs Laima Vaikule

ellopartners.com

21. jūlijā pulksten 21.00 Līvānu pilsētas svētku ietvaros koncertu sniegs populārā dziedātāja Laima Vaikule, ziņo avīzes "Novadnieks" mājaslapa.

Estrādes zvaigznes Laimas Vaikules koncerts būs kulminācija Līvānu pilsētas svētku pasākumos, kuri risināsies divas dienas.

Piektdiena, 20. jūlijs būs veltījums Līvānu kapelas «Jūlijs» 25 gadu darbības jubilejai. Svētku atklāšana paredzēta pulksten 18.00 pie novada domes, izskanot svētku lielgabala zalvei. Sekos gājiens no domes uz Tradīciju laukumu. Gājienā piedalīsies uzņēmumu un iestāžu, nevalstisko organizāciju, sporta klubu darbinieki, ielu un mikrorajonu iedzīvotāji, pašdarbības kolektīvi, kā arī novada vadība un viesi.

Līvānu pilsētas Tradīciju laukumā kopā ar kapelu «Jūlijs» koncertēs dažādi Latvijā populāri šlāgerizpildītāji, bet pasākumu vadīs Guntis Skrastiņš. Notiks Līvānu Goda pilsoņa paziņošana un Līvānu himnas dziedāšana.

Pie Latgales mākslas un amatniecības centra piektdien un sestdien varēs apskatīt ziedu viļņa ziedu zvaigznes, turpat piektdienas vakarā būs skatāma novada jauniešu iekārtotā brīvdabas «viesistaba» ar gaismas laternām un fotogrāfiju izstādi «Mans novads -- mans prieks».

20. jūlija vakarā Tradīciju laukumā notiks zaļumballe, kurā spēlēs grupa «No 1/2 vārda».

Piektdienas pasākumi būs bez maksas.

Savukārt sestdien, 21. jūlijā no rīta visi aicināti uz sporta svētkiem Ubaglīča stadionā. Notiks motociklistu parāde un vizināšanās ar motocikliem. Pie Latgales mākslas un amatniecības centra izskanēs arī Bēbīšu svētki, nu jau sestie pēc kārtas.

Līvānu skolu stadionā notiks Latvijas spēkavīru čempionāta posms, bet pie kultūras centra -- uzņēmēju gadatirgus -- Tirgoņu iela.

Sestdienas, 21. jūlija, vakarā pulksten 19.00 sāksies svētku lielkoncerts pašā Daugavas krastā, Līvānu Zaķusalā. Uzstāsies iemīļoti Dailes teātra aktieri Artūrs Skrastiņš, Artis Robežnieks, Ilze Ķuzule-Skrastiņa un Ērika Eglija. Būs grupas «Sīpoli» un Mārtiņa Brauna koncerts.

Svētku kulminācijā uz skatuves kāps estrādes dīva Laima Vaikule. Kopā ar viņu būs 15 cilvēku pavadošais sastāvs, grupa «Lady's Sweet» un Jānis Stībelis.

Pēc koncerta notiks svētku uguņošana un nakts balle kopā ar grupām «Tumsa» un «Klaidonis».

novadnieks.lv

Pievienot komentāru