Intervijas

20 jūnijs

Vārda dienas:
Maira, Rasa, Rasma

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Tevi maz uztrauks tas, ko domā vai saka apkārtējie par tevi, galvenais, kam veltīsi visu uzmanību būs panākumi! Savukārt, tos vislabāk spēsi sasniegt tad, ja saglabāsi nosvērtību un neļausies sev raksturīgajai steigai, sakāpinātajām kaislībām. Naudas lietas vēlamāk kārtot nedēļas izskaņā. Taču lietišķās pārrunas labāk sekmēsies nedēļas sākumā un vidū. Brīvdienās droši aizmirsti par ikdienas pienākumiem un dari to, ko tava sirds kāro!

Ceturtdiena
Nakts
19 .. 21 C
Rīts
23 .. 25 C
Diena
28 .. 30 C
Vakars
24 .. 26 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 21. novembris 2011 | 12:02

Sarmīte Ķikuste nomainīja Daugavpils domi pret psihiatrisko slimnīcu

Publicitātes foto

Daugavpils domes attīstības departamenta vadītāja Sarmīte Ķikuste atteicās no vadošā amata pašvaldībā un atgriezās medicīnas nozarē.

17. novembrī Sarmīte Ķikuste uzrakstīja pašvaldības vadībai iesniegumu, kurā lūdz pārtraukt darba attiecības pēc pašas vēlēšanās. Šādu informāciju ziņu portālam D-fakti.lv apstiprināja domē. Pati Ķikustes kundze no komentāriem atteicās, paskaidrojot vien to, ka šodien, 21. novembrī, viņa jau strādā jaunajā vietā.

Daugavpils pilsētas domes attīstības departamenta vadītājas amatā S. Ķikuste nostrādāja gadu. Viņa ir diplomēta ārste. Savu aktīvo profesionālo darbību pārtrauca brīdī, kad tika ievēlēta kā „Jaunā laika” Latgales reģiona deputāte 8., vēlāk arī 9. Saeimā.

Pēc neoficiālās informācijas S.Ķikuste ir Daugavpils psihiatriskās slimnīcas vadības sastāvā, kļūstot par vienu no trim klīnikas valdes locekļiem.

Pagaidām pilsētas domes attīstības departamenta vadītāja amats ir vakants, vadība apspriež iespējamo pretendentu kandidatūras.

Žanna Romanovska, D-fakti.lv

Komentāri:

21. novembris 2011 12:49 - es

nu var jau ielist visur

Pievienot komentāru {1}