Intervijas

24 janvāris

Vārda dienas:
Krišs, Ksenija, Eglons

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Centies vairāk laika veltīt zināšanu paplašināšanai, gan apmeklējot dažādus kursus, seminārus, gan uzklausot pieredzes bagātāku kolēģu ieteikumus. Tieši tie zīmes pārstāvji, kuri nonāks pie vajadzīgajām atziņām, spēs saskatīt radušās iespējas un arīdzan pilnvērtīgāk tās izmantot. Attiecību lietās tev nāksies būt piekāpīgākam, biežāk meklēt kompromisus, lai kopdzīve ar mīļoto būt saskanīga. Nav izslēgts, partneris ik pa brīdim būs greizsirdīgs uz tevi.

Ceturtdiena
Nakts
-15 .. -17 C
Rīts
-16 .. -18 C
Diena
-11 .. -13 C
Vakars
-10 .. -12 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Politika | 21. novembris 2011 | 12:02

Sarmīte Ķikuste nomainīja Daugavpils domi pret psihiatrisko slimnīcu

Publicitātes foto

Daugavpils domes attīstības departamenta vadītāja Sarmīte Ķikuste atteicās no vadošā amata pašvaldībā un atgriezās medicīnas nozarē.

17. novembrī Sarmīte Ķikuste uzrakstīja pašvaldības vadībai iesniegumu, kurā lūdz pārtraukt darba attiecības pēc pašas vēlēšanās. Šādu informāciju ziņu portālam D-fakti.lv apstiprināja domē. Pati Ķikustes kundze no komentāriem atteicās, paskaidrojot vien to, ka šodien, 21. novembrī, viņa jau strādā jaunajā vietā.

Daugavpils pilsētas domes attīstības departamenta vadītājas amatā S. Ķikuste nostrādāja gadu. Viņa ir diplomēta ārste. Savu aktīvo profesionālo darbību pārtrauca brīdī, kad tika ievēlēta kā „Jaunā laika” Latgales reģiona deputāte 8., vēlāk arī 9. Saeimā.

Pēc neoficiālās informācijas S.Ķikuste ir Daugavpils psihiatriskās slimnīcas vadības sastāvā, kļūstot par vienu no trim klīnikas valdes locekļiem.

Pagaidām pilsētas domes attīstības departamenta vadītāja amats ir vakants, vadība apspriež iespējamo pretendentu kandidatūras.

Žanna Romanovska, D-fakti.lv

Komentāri:

21. novembris 2011 12:49 - es

nu var jau ielist visur

Pievienot komentāru {1}