Intervijas

24 marts

Vārda dienas:
Izidors, Kazimirs

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Psiholoģiskā ziņā pārbaudījumus var radīt domas par pagātnē piedzīvoto, ar to saistītā grūtsirdība. Lai neļautos drūmajam noskaņojumam, mēģini ieraksties ikdienas darbos vai arī aktīvāk pievērsties sportiskām aktivitātēm. Zvaigznes šonedēļ iesaka neaizrauties ar būšanu vienatnē, jo tā var tikai veicināt depresīvo noskaņu. Esi atvērtāks pret draugu aicinājumiem izklaidēties. Ja nevēlies apmeklēt masu pasākumus, uztaisi nelielu ballīti pie sevis mājās.

Svētdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
2 .. 4 C
Diena
7 .. 9 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 21. novembris 2011 | 12:02

Sarmīte Ķikuste nomainīja Daugavpils domi pret psihiatrisko slimnīcu

Publicitātes foto

Daugavpils domes attīstības departamenta vadītāja Sarmīte Ķikuste atteicās no vadošā amata pašvaldībā un atgriezās medicīnas nozarē.

17. novembrī Sarmīte Ķikuste uzrakstīja pašvaldības vadībai iesniegumu, kurā lūdz pārtraukt darba attiecības pēc pašas vēlēšanās. Šādu informāciju ziņu portālam D-fakti.lv apstiprināja domē. Pati Ķikustes kundze no komentāriem atteicās, paskaidrojot vien to, ka šodien, 21. novembrī, viņa jau strādā jaunajā vietā.

Daugavpils pilsētas domes attīstības departamenta vadītājas amatā S. Ķikuste nostrādāja gadu. Viņa ir diplomēta ārste. Savu aktīvo profesionālo darbību pārtrauca brīdī, kad tika ievēlēta kā „Jaunā laika” Latgales reģiona deputāte 8., vēlāk arī 9. Saeimā.

Pēc neoficiālās informācijas S.Ķikuste ir Daugavpils psihiatriskās slimnīcas vadības sastāvā, kļūstot par vienu no trim klīnikas valdes locekļiem.

Pagaidām pilsētas domes attīstības departamenta vadītāja amats ir vakants, vadība apspriež iespējamo pretendentu kandidatūras.

Žanna Romanovska, D-fakti.lv

Komentāri:

21. novembris 2011 12:49 - es

nu var jau ielist visur

Pievienot komentāru {1}