Intervijas

3 jūlijs

Vārda dienas:
Benita, Everita, Verita

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Piektdiena
Diena
22 .. 24 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Sestdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
18 .. 20 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Politika | 3. novembris 2011 | 11:25

Latgales deputāti ir tikuši skaidrā ar saviem maksas palīgiem

saeima.lv

11. Saeimas deputāti, kas ievēlēti no Latgales vēlēšanu apgabala, praktiski ir tukuši skaidrā ar savu palīgu kanditatūrām. Par oficiāliem parlementāriju palīgiem ir kļuvuuši ierēdņi, masmediju darbinieki, juristi, uzņēmēji un studenti. Vairākumam no ievēlētajiem deputātiem palīgi nav mainījušies. Lielākoties deputātiem palīdzēs viens cilvēks, dažiem algas apjoms tiks sadalīts uz diviem palīgiem.

ziņu potālam D-fakti.lv paziņoja 11.Saeimas deputāts Juris Viļums (Zatlera Reformu partija), par viņa palīgu ir izraudzīts Latgales uzņēmējs, inženieris pēc izglītības, Juris Vucāns. Viņš pats pēc 11.Saeimas vēlēšanu datiem atrodas trešajā vietā, tāpēc arī ir izraudzīts par palīgu, lai vienlaicīgi gan palīdzētu, gan arī smeltos pieredzē. Pagaidām viņš ir pieņemts uz pārbaudes laiku.

Par 11. Saeimas deputāta Gunāra Igauņa (Zatlera Reformu partija) palīgu kļūs ekonomists Mārtiņš Mežulis. Viņš pats ir no Latgales un ir pieredze darbā vienā no ministrijām.

11. Saeimas deputāts no „Zaļo un Zemnieku savienības” Jānis Klaužs ziņu portālam D-fakti.lv paziņoja par to, ka jau trešo parlamenta sasaukšanas reizi par viņa palīgu strādās Ginta Kraukle. Viņa ir no Latgales un pieredze darbā plašsaziņas līdzekļos.

Jaunievēlētās Saeimas deputāte no „Visu Latvijai!” Inese Laizāne, ziņu portālam D-fakti.lv pavēstīja, ka viņai par palīgu tiek atstāta jau iepriekš pie viņas strādājošā palīdze-uzņēmēja Guntra Riņķe. Ja agrāk viņa strādāja uz puslodzi, tad tagad viņa darbosies uz pilnā apmērā. Deputātes palīdzei ir divas augstākās izglītības: viņa ir psiholoģijas bakalaurs un jurisprudences maģistrs.

Jeļena Lazareva (Saskaņas Centrs) paziņoja D-fakti.lv par to, ka plāno divus deputāta palīgus. Abas kandidatūras jau ir, tagad noris viņu apspriešana un saskaņošana, jo viens no palīgiem ir ierēdnis un viņam vajag atļauju no sava darba devēja amatu apvienošanai. Nosaukt potenciālo palīgu uzvārdus J.Lazareva uzskatīja par pāragru.

paziņoja ziņu portālam D-fakti.lv 11.Saeimas deputāts, kas ievēlēts no partijas „Vienotība”, Jānis Lāčplēsis, Latgalē par viņa pārstāvi būs 8. un 9. Saeimas deputāte, Daugavpils pilsētas domes pilsētas attīstības departamenta vadītāja, Sarmīte Ķikuste. Pēc deputāta vārdiem, palīgi Rīgā viņam nav vajadzīgi.

Aleksejs Loskutovs norādīja D-fakti.lv , ka viņa palīgs10. Saeimā politologs Krišjānis Bušs strādās arī 11. Saeimā. Palīgs deputātam ir viens, kurš strādās gan galvaspilsētā, arī Latgales reģionā, no kura arī tika otrreiz ievēlēts A.Loskutovs parlamentā.

Par „Saskaņas Centra” deputātes Marjanas Ivanovas-Jevsejevas palīgu kļuva daugavpilietis Aleksandrs Vasiļjevs. Viņam ir divas augstākās izglītības: fizikas-matemātikas un inženērijas elekro-gāzes-apkures jomā. Aleksandrs Vasiļjevs vadīs deputātes sabiedriskās pieņemšanas darbu Daugavpilī.

Deputāts no „Saskaņas Centra” Vladimirs Nikonovs par savu palīgu nosauca žurnālisti Innu Oškaju, kura strādāja par palīdzi arī 10. Saeimā.

Dmitrijam Radionovam (Saskaņas Centrs) Rīgā par palīdzi palika 2. kursa RTU studente Svetlana Azareviča, arī parādījusies jauna palīdze Daugavpilīuzņēmēja Natālija Saveļjeva.

Raimonds Rubiks (Saskaņas Centrs) pastāstīja D-fakti.lv, ka ir lieliski sastrādājies ar savu palīgu no Ludzas, juristu Sergeju Bokešu, tāpēc arī 11. Saemā viņš palīdzēs parlamentārijam.

Par deputāta Ivana Ribakova no „Saskaņas Centra” palīgiem ir kļuvuši Banku Augstskolas 4.kursa students Pāvels Cacivkins, kas pārvalda daudz svešvalodu un Gunta Šagbazjana, kura Saeimas frakcijā strādā jau 14 gadus.

Par Jāņa Tutina (Saskaņas Centrs) palīgu skaitās Zane Ruseniece.
Palīgi Rihardam Eigimam (Zaļo un Zemnieku savienība) nav mainījušies. Deputātam joprojām palīdz ZZS biroja vadītāja Latgalē Elvīra Gizatulina, bet Rīgā advokāts Sarmīte Launaga.

Deputātam no „Saskaņas Centra” Aleksandram Jakimovam būs vēl viens palīgs – Ludzas novada Domes deputāts, Ludzas bijušais mērs Jevģēnija Kušča.

Saeimas deputāta palīga alga sastāda 536 latus pirms nodokļu apmaksas.
 

D-fakti.lv

Pievienot komentāru