Intervijas

17 februāris

Vārda dienas:
Donats, Konstance

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Esi apdomīgāks, plānojot nedēļas darbus, centies savā rīcībā esošo laiku izmantot pēc iespējas lietderīgāk. Nav izslēgts, ka šobrīd jūtamākus laurus plūks radošo profesiju pārstāvji, kuru fantāzija un mirkļa iedvesma, ļaus radīt paliekošas vērtības. Ģimenes dzīvē valdīs samērā nosvērta gaisotne, attiecības ar tuviniekiem nekādus pārsteigumus nesagādās. Lai izvairītos no veselības problēmām, parūpējies par ikdienas vitamīnu devu un labu garastāvokli.

Svētdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
5 .. 7 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 1. jūnijs 2011 | 13:42

Drīdža ezerā ielaiž zivju mazuļus

kraslava.lv

Krāslavas novada pašvaldība ir uzsākusi veiksmīgu pašvaldības teritorijā esošo ūdenstilpņu apsaimniekošanu. Maijā, klātesot Valsts vides dienesta un pašvaldības pārstāvjiem, klubs “Poseidons – Krāslava” no līdzekļiem, kas tika iegūti realizējot licencētās zemūdens medības, ielaida Drīdža ezerā 150 tūkst. līdaku kāpuru, ziņo Krāslavas novada mājas lapa.

Lai šīs līdakas sasniegtu makšķerēšanas noteikumos paredzēto izmēru, būs jāpaiet vismaz 2 – 3 gadiem. Šogad, visticamāk, tas būs vienīgais zivju mazuļu ielaišanas gadījums.

Kā pastāstīja Krāslavas domes juriskonsuls Arnolds Skerškāns, tad pirmie soļi tika sperti jau pagājušajā gadā - Aulejas ezerā ielaisti zandartu mazuļi. Tāpat pagājušajā gadā zemūdens klubs “Poseidons – Krāslava” uzsāka licencēto zemūdens medību administrēšanu Drīdža ezerā. Atbilstoši pašvaldības izsniegtajai pilnvarai, viņiem bija nepieciešams atjaunot zivju resursus un tas šogad arī tika veiksmīgi izdarīts.

26.maija Krāslavas novada domes sēdē tika apstiprināti saistošie noteikumi par licencēto zemūdens medību organizēšanu Sīvera ezerā. Makšķernieku biedrība "Sams" ir sagatavojusi dokumentus lai apstiprinātu licencēto makšķerēšanu Cārmaņa ezerā. Jācer, ka, visiem kopā strādājot, izdosies atjaunot zivju resursus novada pašvaldībā esošajos ezeros.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru