Intervijas

19 augusts

Vārda dienas:
Imanta, Melānija

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Pirmdiena
Nakts
15 .. 17 C
Rīts
19 .. 21 C
Diena
25 .. 27 C
Vakars
21 .. 23 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 1. jūnijs 2011 | 13:42

Drīdža ezerā ielaiž zivju mazuļus

kraslava.lv

Krāslavas novada pašvaldība ir uzsākusi veiksmīgu pašvaldības teritorijā esošo ūdenstilpņu apsaimniekošanu. Maijā, klātesot Valsts vides dienesta un pašvaldības pārstāvjiem, klubs “Poseidons – Krāslava” no līdzekļiem, kas tika iegūti realizējot licencētās zemūdens medības, ielaida Drīdža ezerā 150 tūkst. līdaku kāpuru, ziņo Krāslavas novada mājas lapa.

Lai šīs līdakas sasniegtu makšķerēšanas noteikumos paredzēto izmēru, būs jāpaiet vismaz 2 – 3 gadiem. Šogad, visticamāk, tas būs vienīgais zivju mazuļu ielaišanas gadījums.

Kā pastāstīja Krāslavas domes juriskonsuls Arnolds Skerškāns, tad pirmie soļi tika sperti jau pagājušajā gadā - Aulejas ezerā ielaisti zandartu mazuļi. Tāpat pagājušajā gadā zemūdens klubs “Poseidons – Krāslava” uzsāka licencēto zemūdens medību administrēšanu Drīdža ezerā. Atbilstoši pašvaldības izsniegtajai pilnvarai, viņiem bija nepieciešams atjaunot zivju resursus un tas šogad arī tika veiksmīgi izdarīts.

26.maija Krāslavas novada domes sēdē tika apstiprināti saistošie noteikumi par licencēto zemūdens medību organizēšanu Sīvera ezerā. Makšķernieku biedrība "Sams" ir sagatavojusi dokumentus lai apstiprinātu licencēto makšķerēšanu Cārmaņa ezerā. Jācer, ka, visiem kopā strādājot, izdosies atjaunot zivju resursus novada pašvaldībā esošajos ezeros.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru