Intervijas

26 maijs

Vārda dienas:
Eduards, Edvards, Varis

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šī var izrādīties samērā sarežģīta, pārbaudījumiem bagāta nedēļa. Centies jau laikus bruņoties ar krietnu pacietības devu, neļaut dažādiem sīkumiem, maznozīmīgām nebūšanām, izsist sevi no līdzsvara! Veiksme vairāk smaidīs tiem zīmes pārstāvjiem, kuri saistīti ar reklāmas, mārketinga un sabiedrisko attiecību jomu. Patīkamu atspaidu ikdienas nebūšanām sniegs ģimene, kopīgi pavadītais laiks ar atvasītēm. Nedēļas nogalē svarīgi pienācīgi atpūsties, uzkrāt spēkus jaunam darba cēlienam!

Svētdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
13 .. 15 C
Diena
17 .. 19 C
Vakars
12 .. 14 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 26. aprīlis 2011 | 09:59

Žanna Kulakova uzņēmās vietējās LPP/LC nodaļas vadību

D-fakti.lv

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova tika ievēlēta par LPP/LC nodaļas vadītāju. Viņa nomainīs iepriekšējo nodaļas vadītāju Ritu Strodi, informē laikraksts „Latgales laiks”.

R. Strode tagad pārstāvēs Latgales reģionu. Ievēlēti arī divi vietnieki – Jānis Dukšinskis un Ivars Šķinčs. Pēc partijas kongresa viņiem būs konkrēti tālākās politiskās darbības piedāvājumi.

Kaut arī presē jau izskanēja bijušā mēra Jāņa Lāčplēša paziņojums par to, ka viņš ir uzrakstījis iesniegumu par izstāšanos no partijas, Ž. Kulakova neapstiprināja šo informāciju. Viņa apgalvo, ka pagaidām J. Lāčplēsis tikai mutiski paziņoja par vēlēšanos izstāties no partijas – rakstisks iesniegums vēl netika saņemts, - raksta „Latgales laiks”.
 

D-fakti.lv

Komentāri:

26. aprīlis 2011 12:28 - АВАТАР

подобрала остатки

Pievienot komentāru {1}