Intervijas

22 februāris

Vārda dienas:
Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Nebaidies uzsākt jaunas lietas, izmēģināt spēkus citā lauciņā. Ja būsi atvērtāks pārmaiņām, spēsi pielāgoties jaunajiem apstākļiem, ātri vien sāksi just rodamies pirmos rezultātus. Saskarsmē ar līdzcilvēkiem būsi draudzīgs, atvērts, labprāt sniegsi padomus tam, kurš tev tos lūgs. Pilnīgi iespējams, saņemsi simpātijas apliecinājumus, no kāda pretējā dzimuma pārstāvja. Neskatoties uz aizņemtību ar darba jautājumiem, tu noteikti pratīsi atrast laiku, kuru veltīt tuviniekiem.

Piektdiena
Nakts
-8 .. -10 C
Rīts
-8 .. -10 C
Diena
-2 .. -4 C
Vakars
-5 .. -7 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 26. aprīlis 2011 | 09:59

Žanna Kulakova uzņēmās vietējās LPP/LC nodaļas vadību

D-fakti.lv

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova tika ievēlēta par LPP/LC nodaļas vadītāju. Viņa nomainīs iepriekšējo nodaļas vadītāju Ritu Strodi, informē laikraksts „Latgales laiks”.

R. Strode tagad pārstāvēs Latgales reģionu. Ievēlēti arī divi vietnieki – Jānis Dukšinskis un Ivars Šķinčs. Pēc partijas kongresa viņiem būs konkrēti tālākās politiskās darbības piedāvājumi.

Kaut arī presē jau izskanēja bijušā mēra Jāņa Lāčplēša paziņojums par to, ka viņš ir uzrakstījis iesniegumu par izstāšanos no partijas, Ž. Kulakova neapstiprināja šo informāciju. Viņa apgalvo, ka pagaidām J. Lāčplēsis tikai mutiski paziņoja par vēlēšanos izstāties no partijas – rakstisks iesniegums vēl netika saņemts, - raksta „Latgales laiks”.
 

D-fakti.lv

Komentāri:

26. aprīlis 2011 12:28 - АВАТАР

подобрала остатки

Pievienot komentāru {1}