Intervijas

3 jūlijs

Vārda dienas:
Benita, Everita, Verita

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Piektdiena
Diena
22 .. 24 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Sestdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
18 .. 20 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Politika | 6. aprīlis 2011 | 20:32

Rēzeknes mērs aizdevis 78 tūkstošus latu

mixnews.lv

29. martā Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs VID iesniedza ienākumu deklarāciju. Bez mēra un deputāta amatiem A. Bartaševičs ir arī Latgales plānošanas reģiona priekšsēdētāja vietnieks.

Bez tam, viņš pārstāv arī kapitāla turētāja intereses astoņās sabiedrībās – „Rēzeknes siltumtīkli”, „Rēzeknes ūdens”, Rēzeknes veselības aprūpes cents, Rēzeknes slimnīca, „Rēzeknes namsaimnieks”, Rēzeknes speciālā ekonomiskā zona, „Austrumlatvijas koncertzāle” un Austrumu Latgales atkritumu utilizācijas apvienība.

Saskaņā ar Valsts ieņēmumu dienestā publicētajiem datiem, Aleksandram Bartaševičam nav ne kustamā īpašuma, ne nekustamā īpašuma. A. Bartaševiča bankas kontā ir uzkrāti 12 367 eiro. Pagājušajā gadā viņa kopējie ienākumi bija 18 198 lati, no kuriem 17 589 latus Aleksandrs Bartaševičs nopelnīja Rēzeknes domē.

Salīdzinot deklarācijas datus ar pagājuša gada datiem, A. Bartaševiča iekrājumi ir ievērojami samazinājušies. 2009. gadā divos bankas kontos Aleksandrs Bartaševičs turēja 86 tūkstošus latu un 12 tūkstošus eiro. To var izskaidrot ar to, ka atskaites gadā viņš kaut kam aizdeva 78 tūkstošus latu.

Gada ienākumi 2010. gadā A. Bartaševičam astoņkārtīgi samazinājušies salīdzinājumā ar 2009. gadu, kad viņš tikai no firmas „LATGALIJA” dividendēm, saņēma 137 907 latus, kopumā nopelnot 146 tūkstošus.

Aleksandra Bartaševiča deklarācijā sadaļā „radinieki” ir minēti tēvs, māte, brālis, sieva Olga, kā arī dēls Vladislavs.

Saskaņā ar likumdošanu, katru gadu 1. aprīlī ierēdņiem ir jāatskaitās valstij par saviem ienākumiem.
 

D-fakti.lv

Pievienot komentāru