Intervijas

22 novembris

Vārda dienas:
Aldis, Aldris, Alfons

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Piektdiena
Nakts
-2 .. -4 C
Rīts
-3 .. -5 C
Diena
-1 .. -3 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 6. aprīlis 2011 | 20:32

Rēzeknes mērs aizdevis 78 tūkstošus latu

mixnews.lv

29. martā Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs VID iesniedza ienākumu deklarāciju. Bez mēra un deputāta amatiem A. Bartaševičs ir arī Latgales plānošanas reģiona priekšsēdētāja vietnieks.

Bez tam, viņš pārstāv arī kapitāla turētāja intereses astoņās sabiedrībās – „Rēzeknes siltumtīkli”, „Rēzeknes ūdens”, Rēzeknes veselības aprūpes cents, Rēzeknes slimnīca, „Rēzeknes namsaimnieks”, Rēzeknes speciālā ekonomiskā zona, „Austrumlatvijas koncertzāle” un Austrumu Latgales atkritumu utilizācijas apvienība.

Saskaņā ar Valsts ieņēmumu dienestā publicētajiem datiem, Aleksandram Bartaševičam nav ne kustamā īpašuma, ne nekustamā īpašuma. A. Bartaševiča bankas kontā ir uzkrāti 12 367 eiro. Pagājušajā gadā viņa kopējie ienākumi bija 18 198 lati, no kuriem 17 589 latus Aleksandrs Bartaševičs nopelnīja Rēzeknes domē.

Salīdzinot deklarācijas datus ar pagājuša gada datiem, A. Bartaševiča iekrājumi ir ievērojami samazinājušies. 2009. gadā divos bankas kontos Aleksandrs Bartaševičs turēja 86 tūkstošus latu un 12 tūkstošus eiro. To var izskaidrot ar to, ka atskaites gadā viņš kaut kam aizdeva 78 tūkstošus latu.

Gada ienākumi 2010. gadā A. Bartaševičam astoņkārtīgi samazinājušies salīdzinājumā ar 2009. gadu, kad viņš tikai no firmas „LATGALIJA” dividendēm, saņēma 137 907 latus, kopumā nopelnot 146 tūkstošus.

Aleksandra Bartaševiča deklarācijā sadaļā „radinieki” ir minēti tēvs, māte, brālis, sieva Olga, kā arī dēls Vladislavs.

Saskaņā ar likumdošanu, katru gadu 1. aprīlī ierēdņiem ir jāatskaitās valstij par saviem ienākumiem.
 

D-fakti.lv

Pievienot komentāru