Intervijas

24 septembris

Vārda dienas:
Agris, Agrita

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Ceturtdiena
Diena
21 .. 23 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Piektdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Politika | 1. decembris 2010 | 17:42

Par izpilddirektoru apstiprināts Sergejs Fridmans

1. decembrī Daugavpils pilsētas domē notika ārkārtas sēde, kurā deputāti izpilddirektora amatā apstiprināja Sergeju Fridmanu, uzņēmuma "Sadzīves pakalpojumu kombināts" vadītāju. Turpmāk viņš nesavienos divus amatus un darbu SPK atstās.

Ārkārtas sēde bija noteikta pulksten 10.00 no rīta, un deputāti operatīvi izskatīja vienīgo dienas darba kārtības jautājumu, apstiprinot Sergeju Fridmanu izpilddirektora amatā.

S. Fridmans atzīmēja, ka par viņa darba prioritāti jaunajā amatā būs tekošā gada budžeta izpilde. Nākošais uzdevums – budžeta sastādīšana nākošajam 2011. gadam, kurš būs finansiāli smags un nāksies palielināt izdevumus sociālajai jomai. Pēc jaunā izpilddirektora domām, visgrūtāk viņam būs pievienoties kolektīvam, jo vadīt lielu un daudzveidīgu kolektīvu nav viegli. Bet pašvaldībā par katru darbības jomu atbild noteikts speciālists, un galvenais izpilddirektora uzdevums ir koordinēt viņu darbību.

Koalīcija izskatīja desmit pretendentus uz izpilddirektora amatu, apsprieda vismaz piecus un izvēlējās S. Fridmanu.

Informācija: Sergejs Fridmans dzimis 1971. gadā Daugavpilī. Pabeidza Rīgas tehnisko universitāti ar specialitāti indženieris-elektriķis. Pašlaik turpina mācīties RTU maģistratūrā, programma „Elektrotehnoloģiju datorvadība”. Strādāja par tehnisko direktoru SIA „Elektrospecdarbs”, direktoru SIA „DRCU”. Līdz apstiprināšanai izpilddirektora amatā Daugavpils pilsētas domē, vadīja pašvaldības uzņēmumu „Sadzīves pakalpojumu kombināts”.

Kā S. Fridmans paziņoja žurnālistiem, viņš atstāja amatu SPK. Kā pēcteci Sadzīves pakalpojumu kombinātā viņš redz savu vietnieku Edgaru Veļiku.

- Sergejs Fridmans strādāja reālās ekonomikas sektorā, kas ir ļoti svarīgi. Viņš spēs palīdzēt pašvaldībai organizēt un attīstīt sadarbību ar reālo biznesu. Fridmana kungam var uzticēt pašvaldības īpašumu, pašvaldības iestāžu darba organizēšanu, - izvēli argumentēja Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis.

Plašākai sabiedrībai S. Fridmans kļuvis pazīstams pateicoties strīdam ar firmu „AD Hold”, elektrisko apakšstaciju dēļ. Kā agrāk tika ziņots, 2010. gada janvārī pēc abu pušu piekrišanas bija pārtrauktas darba attiecības starp pašvaldību un daudzgadīgo vadītāju “Sadzīves pakalpojumu kombināts” Ivanu Ribņikovu. Par jauno vadītāju tika iecelts S. Fridmans, kurš uzsāka savu darbību jaunajā darbavietā ar pilnu revīziju.

Revīzijai sekoja domes revīzijas komisijas pārbaude. Finansisti atklāja virkni nopietnu pārkāpumu iepriekšējās „Sadzīves pakalpojumu kombināts” vadības darbībā. Pa to laiku starp Sadzīves pakalpojumu kombinātu un „AD Hold” radās asa konfrontācija par apkalpošanas īpašumu biznesparka teritorijā, kas izvērtusies krimināllietā. Kā uzskata S. Fridmans, viņš aizstāvēja pašvaldības īpašumu – elektriskās apakšstacijas, vairumā pateicoties kurām eksistē uzņēmums „Sadzīves pakalpojumu kombināts”. Šo lietu pašlaik izvērtē KNAB.
 

D-fakti.lv

Komentāri:

1. decembris 2010 19:50 - астролог

А еще среди Стрельцов - Суворов, Черчиль, Спиноза и др. достойные исторические личности. Но среди этой славной компании всегда найдутся паршивые овцы местного разлива

1. decembris 2010 14:58 - АВАТАР

пусть занимается хозяйственной деятельностью, но нельзя допускать к финансам, если он стрелец.

1. decembris 2010 14:51 - АВАТАР

стрельцы у нас Шкеле, Репше, Годманис. Сталин.

1. decembris 2010 13:42 - по гороскопу

Стрелец, мне кажется

1. decembris 2010 11:43 - АВАТАР

ХОТЕЛОСЬ БЫ ЗНАТЬ ДАТУ И МЕСЯЦ ЕГО РОЖДЕНИЯ. КТО ОН ПО ГОРОСКОПУ.

1. decembris 2010 11:40 - Redaktsii

Gospoda redaktori, hotelosj bi oznakomitsja s CV etogo gospodina.

Pievienot komentāru {6}