Intervijas

2 decembris

Vārda dienas:
Meta, Sniedze

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Trešdiena
Diena
-1 .. 1 C
Vakars
-1 .. -3 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
.. -2 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sports | 27. septembris 2010 | 13:50

Daugavpilī nolija zvaigžņu lietus

D-fakti.lv

„Zvaigžņu lietus” – šāds nosaukums tika dots Francijas, Itālijas, Spānijas, Krievijas, Japānas un Latvijas daiļslidotāju šovam, kas notika 25. septembrī Daugavpils Ledus hallē.

Ziņots, ka kopš augusta sākuma Daugavpilī strādā slavenais Krievijas treneris un horeogrāfs Nikolajs Morozovs. Viņš šeit trenē savus skolniekus – nacionālo un starptautisko sacensību uzvarētājus. N. Morozovs novadīja divas meistarklases Daugavpils Ledus skolas audzēkņiem un semināru Baltijas daiļslidošanas treneriem.

Notikušajā šovā Latviju pārstāvēja jaunie Daugavpils daiļslidotāji Juliana Bižāne, Diāna Kurbaka, Deniss Vasiļjevs, Kristīne Timofejeva un Anastasija Turikova. Par viņu partneriem uz ledus kļuva N. Morozova audzēkņi Ivans Barijevs (divkārtējais Krievijas junioru čempions), Kriss un Keitija Rīdi (daudzkārtējie Japānas čempioni), Hovjers Fernandes (Spānijas čempions), Florāns Amodio (Francijas čempions), Valentīna Marčei (Itālijas čempione), Sergejs Voronovs (divkārtējais Krievijas čempions) un leģendārā japāniete Miki Ando, 2007. gada pasaules čempionāta uzvarētāja.

Līdz šim Daugavpilī nebija iespējas redzēt šādu daiļslidošanas meistarību. Neviens, kas ieradās 25. septembra vakarā uz Ledus halli, nepalika vienaldzīgs: uzstāšanās laikā skanēja sajūsminājuma kliedzieni, vētraini aplausi nenorima visu šova laiku (divas stundas), ziedu pušķi tika mesti uz ledus.

N. Morozovs turpinās trenēt savus skolēnus Daugavpilī, iespējams, ka kādreiz mēs vēl redzēsim līdzīgus paraugdemonstrējumus.

 

D-fakti.lv

Pievienot komentāru