Intervijas

14 augusts

Vārda dienas:
Virma, Zelma, Zemgus

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Ceturtdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Piektdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 23. jūlijs 2010 | 16:06

Par VNC Latgales nodaļas vadītāju iecelts Jānis Pitrāns

No 2010.gada 19.jūlija par Veselības norēķinu centra (VNC) Latgales nodaļas vadītāju iecelts Jānis Pitrāns, - ziņu portālu D-fakti.lv informēja VNC Juridiskā departamenta Personāla daļas vadītāja Olita Auziņa.

Konkursā uz vakanto vietu bija 7 pretendenti: 6 kandidāti no Daugavpils un 1 no Preiļiem. Viņu vidū viens pieredzējis VNC Latgales nodaļas darbinieks. Atlase notika trīs posmos: dokumentu konkurss, pārrunas ar pretendentu un rezultātu apkopojums.

Ar komisijas lēmumu par Veselības norēķinu centra Latgales nodaļas vadītāju iecelts daugavpilietis Jānis Pitrāns. Viņš ieguvis pieredzi, strādājot vadošos amatos valsts iestādē: trīs gadus – Latvijas Pasta Daugavpils filiāles direktors, piecus gadus – Latvijas Pasta Latgales reģiona vadītājs.

Sakarā ar to, ka iestāde galvenokārt nodarbojas ar aprēķiniem, tad medicīniskā izglītība nebija nepieciešama. O.Auziņa uzsvēra, ka arī Kurzemes, Zemgales un Vidzemes nodaļas vada ierēdņi, kuri nav ieguvuši medicīnisko izglītību, bet tas netraucē viņiem labi tikt galā ar pienākumiem.

VNC Latgales nodaļā strādā 9 darbinieki. Pēc reorganizācijas reģionālās nodaļas vairs nav tik patstāvīgas. Nodaļas galvenās funkcijas ir: administrēt veselības aprūpei paredzētos valsts budžeta līdzekļus VNC deleģētā apjomā; veikt noslēgto līgumu par ambulatoro veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu un par ambulatorajai ārstēšanai paredzēto zāļu un medicīnisko ierīču iegādes izdevumu kompensāciju izpildes uzraudzību normatīvajos aktos un VNC deleģējumā noteiktajā apjomā; nodrošināt Latgales nodaļas reglamentā uzskaitīto uzdevumu izpildi šādās Latvijas Republikas administratīvajās teritorijās: Daugavpils, Rēzekne, Aglonas novads, Ciblas novads, Dagdas novads, Daugavpils novads, Ilūkstes novads, Kārsavas novads, Krāslavas novads, Līvānu novads, Ludzas novads, Preiļu novads, Rēzeknes novads, Riebiņu novads, Vārkavas novads, Viļānu novads, Zilupes novads.

Bijusī VNC Latgales nodaļas vadītāja Sandra Buzajeva pēc deviņiem ar pusi darba gadiem šajā amatā, saņemot piedāvājumu, nolēma pāriet uz Rīgas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu, kur viņa vadīs neatliekamās medicīniskās palīdzības procesus. S.Buzajeva pildīs ne tikai administratīvos pienākumus, bet arī strādās par dežūrējošo pediatru.

 

Irīna Jegorova, D-fakti.lv

Komentāri:

26. jūlijs 2010 09:36 - doktors-s

Pozdravljaju Sandru Buzajevu s novoj dolznostju !! molodec.. umanaj i prekrasnaja zensjina.

25. jūlijs 2010 17:38 - Bebucis

Žurnālists vadīs medicīnu! Super!

24. jūlijs 2010 18:37 - kika

Kas ta vainas bija pieredzējušajam VNC darbiniekam?

Pievienot komentāru {3}