Intervijas

20 oktobris

Vārda dienas:
Leonīda, Leonīds

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Pirmdiena
Diena
7 .. 9 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
7 .. 9 m/s
Otrdiena
Nakts
3 .. 5 C
Rīts
3 .. 5 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 21. jūlijs 2010 | 12:19

Noslēdzies "Bella-Dvina" projekts

Jūlija vidū noslēdzas starptautiskais projekts BJR INTERREG III B pārrobežu programmas INTERREG III Dienvidu prioritātes, Latvija - Lietuva - Baltkrievija „Bella Dvina- šķērsojot robežas, iepazīsi kultūru, izbaudi dabu Dvinas- Daugavas reģionā„, ko realizēja Vitebskas apgabala un Latgales reģiona novadi, aktīvi darbā piedalījās Ludzas novada tūrisma speciālisti, - vēsta mājas lapa "ludzaspils.lv".

Projektā šīs pierobežas teritorijas tika veidotas kā vienots tūristu galamērķi ar poētisku nosaukumu Bella Dvina un devīzi „Tīra daba, brīva saprašanās", kas aicinās apceļot Daugavai-piekrītošās teritorijas , šķērsojot LV-BY robežu, izzināt kultūru, izbaudīt dabu, aktīvi atpūsties!

Projekta rezultātā ir izveidots jauns, potenciālajiem tūristiem interesants galamērķis- Bella Dvina, izveidoti 15 jauni maršruti, kuros ir iekļauti Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu tūrisma objekti un piedāvājumi, realizēta mārketinga akcija - izdoti 5 jaunizveidoto maršrutu bukleti, Ceļotāja rokasgrāmata, Praktiskās informācijas buklets, kopējais galamērķi Bella Dvina raksturojošais buklets un tūrisma karte krievu un angļu valodā, izveidots portāls www.belladvina.com ar pilnīgu datu bāzi, informatīvie stendi ceļmalu stāvlaukumos, dalība tūrisma izstādēs Rīgā un Minskā, 7 jauni izveidoti Tūrisma informācijas centri, Bella Dvina teritorijas tūrisma attīstības un mārketinga stratēģijas, veikta jauno Baltkrievijas TIC tūrisma speciālistu apmācība. Ludzas novada TIC vadītāja Līga Kondrāte, kas aktīvi darbojās projekta realizācijā, piedalījās projekta noslēguma konferencē, kas notika 8.-9. jūlijā Polockā. Konferencē tika apkopoti sasniegtie rezultāti un izvirzīti uzdevumi nākotnes sadarbībai. Kā apliecinājums tam tika parakstīt Deklarācijas par savstarpējo sadarbību tūrisma attīstībai pierobežas reģionos Baltkrievijā un Latvijā - Vitebskas apgabalā un Latgalē jaunajā galamērķa teritorijā ar nosaukumu Bella Dvina. Ludzas rajona pašvaldību vārdā līgumu parakstīja Ludzas novada TIC vadītāja Līga Kondrāte.

Jāsaka, ka ir iesniegts jauna tūrisma projekta pieteikums Bella Dvinas teritorijas attīstībai ES fondu programmās. Šobrīd tiek gaidīts akcepts.

ludzaspils.lv

Pievienot komentāru