Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ...

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

20 aprīlis

Vārda dienas:
Mirta, Ziedīte

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Otrdiena
Diena
12 .. 14 C
Vakars
7 .. 9 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
7 .. 9 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Politika | 6. aprīlis 2021 | 18:28

Desmitais saraksts uz vēlēšanām Daugavpilī: “Zaļie” un zemnieki

D-fakti.lv

2021.gada 6.aprīlī Daugavpils vēlēšanu komisija reģistrēja desmito partijas sarakstu dalībai pašvaldības vēlēšanās – Zaļo un Zemnieku savienība. No šīs politiskās partijas pašvaldībā kandidē izglītības iestāžu un biznesa pārstāvji, bet nav neviena spēkā esoša deputāta.

Zaļo un Zemnieku savienība pieteikusi 13 deputātu kandidātus.

Sarakstu vada Daugavpils Universitātes zinātņu prorektors, profesors Arvīds Barševskis. Aiz viņa seko uzņēmuma tehniskās nodaļas vadītājs Jevgēnijs Krapivins. Tālāk seko uzņēmēja Ilze Puzāne. Ar Nr.4 startē Ēriks Jerockis DU informācijas tehnoloģiju centra vadītājs. Pirmo piecinieku noslēdz DU docents, dekāns Sergejs Čapulis.

Deputātu kandidātu sarakstu no Zaļo un Zemnieku savienības pārstāv tehnikuma direktora vietnieks, pirmsskolas izglītības iestādes pedagogs, treneris, laboranti, firmu darbinieki.

Pēc saraksta balotējas 9 vīrieši un 4 sievietes. Vidējais vecums – 36,9 gadi, jaunākajam kandidātam – 22 gadi, vecākajam – 55 gadi. Vairākumam kandidātu ir augstākā izglītība.

Vēlēšanas Latvijas pašvaldībās notiks 2021.gada 5.jūnijā.
 

D-fakti.lv

Pievienot komentāru