Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ...

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

15 aprīlis

Vārda dienas:
Aelita, Gastons

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Ceturtdiena
Diena
7 .. 9 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Piektdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 30. marts 2021 | 13:53

Krievu kultūras centrā notiek trīs radošie konkursi, kas veltīti Aleksandra Puškina dzimšanas dienai

Publicitātes foto

6. jūnijā aprit 222 gadi kopš izcilā krievu dzejnieka Aleksandra Puškina dzimšanas - datums nav apaļš, bet tomēr neparasts.

Tradicionāli Krievu kultūras centrs rīko konkursus, kas veltīti šai nozīmīgajai dienai, taču šogad, tāpat kā visi kultūras pasākumi, tie notiks tiešsaistē. Tiks organizēti trīs radošie konkursi bērniem dažādās vecuma kategorijās, lai pēc iespējas vairāk bērnu varētu piedalīties un parādīt savu redzējumu par Aleksandra Puškina darbiem.

Pirmais konkurss ir tiešsaistes konkurss lasītājiem "Es Puškinu lasu ar iedvesmu", kas veltīts Puškina 222. dzimšanas gadadienai. Dalībnieki ir bērni no 9 līdz 12 gadu vecumam.

Konkursa uzdevums: konkursa dalībnieki no galvas iemācās dzejoli vai fragmentu no jebkura (romāna, dzejoļa, stāsta, pasakas) Puškina darba (ilgums ne vairāk kā 3 minūtes). Jūsu uzstāšanos jāieraksta video un jānosūta līdz 2021. gada 5. maijam pa e-pastu kkc.konkurss@inbox.lv vai WhatsApp (tālruņa numurs 29855548).

Otrais konkurss ir Puškina daiļdarbu ilustrāciju konkurss. Dalībnieki ir 1.-7. klases skolēni.

Konkursa uzdevums: sagatavojiet ilustrācijas A3 vai A4 formātā. Darbi tiek pieņemti Krievu kultūras centrā (Varšavas iela, 14) līdz 2021. gada 30. aprīlim.

Trešais konkurss - radošo darbu tiešsaistes konkurss "Atdzīvināts dzejolis", veltīts Aleksandra Puškina 222. dzimšanas gadadienai. Dalībnieki ir 8.-11. klases skolēni.

Konkursa uzdevums: Dalībnieki izveido video ilustrāciju vienam no Puškina dzejoļiem. Darbu var izpildīt videoklipa, ekranizācijas vai multfilma formātā (ilgums - ne vairāk kā 5 minūtes). Videoklipā jābūt dzejoļa tekstam, tā nosaukumam un informācijai par radošā darba autoru vai autoriem. Video jānosūta līdz 2021. gada 5. maijam pa e-pastu kkc.konkurss@inbox.lv vai WhatsApp (tālruņa numurs 29855548).

Sīkāka informācija un konkursu nolikumi pieejami Krievu kultūras centra mājaslapā www.russkij-dom.lv.

KKC

Komentāri:

30. marts 2021 17:54 - i

Etat ryba skazochnik, akcii, nu nu, v sud zayavil na menya za dolgi tec, ego kak spidveista sokolovsa, ih shohi, kitaycy s uhanya, andreys maloy, miera, 1../1.., 55 let, eshe na diskoteke zheldora izbit za ugrozy ubity lyegkie peskostruykoy, igorys shidlovskiy, 48 let, pohozh na mulata pik apera, 18 novembra, tam merzko gulyaty, kazhdaya vtoraya devachka shidlovskaya, i sandra, i dana zmeya, ugrozhal chto kofe ubivaet lyegkie, so slov patalogoanatoma. Tulia 'enjoy the silence' (depeche mode folk cover)

Pievienot komentāru {1}