Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ...

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

15 aprīlis

Vārda dienas:
Aelita, Gastons

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Ceturtdiena
Diena
7 .. 9 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Piektdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 28. marts 2021 | 17:33

Lieldienu noskaņa Daugavpils Tūrisma informācijas centrā

TIC

Lieldienu gaidīšanas laiks – brīdis, kad cilvēki ir kopā ar savām ģimenēm, draugiem, vai tuviem cilvēkiem. Daudziem ir savas tradīcijas, kā šo svētku laiku padarīt neaizmirstamu - sakārtot savas mājas, spilgti izkrāsot olas un izcept saldo kuliču pēc vecmātes receptes, kā arī doties aplūkot izrotāto pilsētu.

Daugavpils ir ietērpusies svētku rotā. Vienības laukumā var aplūkot košas svētku olas. Rīgas ielā ir izrotāti koki: to zaros ne vien izkārtojās Lieldienu neatņemams atribūts, bet arī apmetās neparasti putni. Svētki ienākuši arī dažādos pilsētas mikrorajonos: lai gan sniegs vēl spītīgi klāj puķudobes un īstie ziedi nav paguvuši atrādīt sevi visā krāšņumā, dažādās pilsētas vietās jau “uzplaukušas” koka tulpes un krokusi. Daugavpils cietoksnis ir izrotāts ar krāsainiem tauriņiem.

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra turpina tradīciju veidot izstādi "Skats no loga" Daugavpils Tūrisma informācijas centra skatlogos. Šoreiz skatlogos Rīgas ielā 22a var aplūkot izstādi, kas veltīta Lieldienu gaidīšanas laikam. Katru pilsētas iedzīvotāju un viesi gaida pazīstamo Daugavpils Māla mākslas centra keramiķu Marijas un Jāņa Saikovsku izstāde "Lieldienas sagaidot". Izstādē var aplūkot pasaku namiņus, Lieldienu vistu un cāli, kas veidoti no māla, kā arī dažādus Lieldienu dekorus. Svētku kompozīciju papildina pūkaini cālīši un zaķīši, krāsainas olas, kā arī saulainie narcišu ziedi.

Aicinām doties pastaigā pa Daugavpili un aplūkot krāšņo par godu svētkiem izdekorēto pilsētu. Tas radīs daudz pozitīvu emociju un iepriecinās ikvienu.

Lai skaists, gaišs un mierpilns Lieldienu gaidīšanas laiks!
 

TIC

Komentāri:

28. marts 2021 21:04 - john doe 31.02.1971.

Reznya v hrame hatshepsut, luxor, 17.11.1997. 62 turistki v mini bikini. Chem vam ne nravitsa Mezhciems? Stropi? Shunyka? Budet tabe merkely takoy rasizm, nudistka, a menya tavoy, za scho?

28. marts 2021 19:03 - john doe 31.02.1971.

Lyelik! Dyadenka chto krichite? Malychik uhodi otsyuda!

28. marts 2021 18:42 - john doe 31.02.1971.

Eto latyshi igrayut v oslozhneniya, helmut balderis s dinamo riga, davno tam svastika, ty zh krasnyy

28. marts 2021 18:35 - john doe 31.02.1971.

V Japan samaya klasnaya devachka Nevada Tan, kareshka katan, 4i4ki, eta repershi, king rabbits, masok boyusy,

Pievienot komentāru {4}