Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ...

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

15 aprīlis

Vārda dienas:
Aelita, Gastons

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Ceturtdiena
Diena
7 .. 9 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Piektdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 14. marts 2021 | 20:49

Daugavpils novada iedzīvotāji var pieteikties kultūras mantojuma objektu saglabāšanas atbalstam

LSM

Jau trešo gadu Daugavpils novada pašvaldība rīko projektu konkursu “Valsts aizsargājamo arhitektūras pieminekļu un Daugavpils novada aizsargājamo kultūras mantojuma objektu saglabāšana”.

Daugavpils novada domes Finanšu pārvaldes vadītāja Irēna Timšāne uzsver, ka konkursa mērķis ir atbalstīt iedzīvotāju centienus viņu īpašumā esoša kultūras mantojuma saglabāšanā.

No pašvaldības budžeta šogad konkursam piešķirti 10 000 eiro, kas paredzēti visdažādāko objektu saglabāšanai, tostarp arī krucifiksu atjaunošanai.

„Krucifiksu saglābšanai, ja tur ir jāveic kādi remonta darbi, arī tos var pieteikt. Piemēram, Vaboles pagastā ir 30 krucifiksi, kuri iekļauti šajā sarakstā un zemes īpašnieki var pieteikties. Un arī daudzi citi objekti, un viens no tādiem interesantākajiem ir Višķu pagasta Aglonas iela. Un šīs ielas koka apbūves īpašnieki var pretendēt uz šo konkursa atbalstu. Līdz šim mēs esam atbalstījuši visus pretendentus, kuri bija pieteikušies konkursam. Tie bija tikai no Lielbrones un Slutišķu sādžas,” stāsta Irēna Timšāne.

LSM

Pievienot komentāru