Intervijas

14 decembris

Vārda dienas:
Auseklis, Gaisma

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Tevi interesēs ar dažādām novitātēm, inovācijām saistītais. Šī ir veiksmīga nedēļa, lai papildinātu savas zināšanas, veidotu saikni ar līdzīgi domājošajiem. Ja tev kārtojami, kādi juridiskie jautājumi, esi uzmanīgs, labāk ļauj, lai tev palīdz šīs jomas profesionālis. Kur tev palīdzība pavisam noteikti nebūs vajadzīga, tas ir sabiedriskajās aktivitātēs. Tu lieliski pratīsi rast saikni ar apkārtējiem, ģenerēsi jaunas idejas, būsi kā iedvesmotājs citiem.

Piektdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
-2 .. -4 C
Diena
-1 .. -3 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Politika | 7. maijs 2010 | 09:20

G.Ņemcova palīdze iecelta par domes referenti

million.lv

Pēc traģiskās vicemēra G.Ņemcova bojāejas, viņa palīdze Jeļena Lavrova iecelta jaunā amatā – par Daugavpils domes Sabiedrisko attiecību nodaļas referenti.

Jaunos pienākumus Jeļena Lavrova uzsāka pildīt maijā.

Kā ziņu aģentūrai D-fakti.lv paziņoja J.Lavrova, viņas pienākumos ietilpst sabiedrības informēšana par projektiem, ko realizē Pilsētas plānošanas un attīstības departaments, pašvaldības uzņēmumi, kā arī atbildēt uz citiem sabiedrības jautājumiem.

Kā iepriekš tika ziņots, J.Lavrova ir partijas „Latgales Tauta” priekšsēdētāja vietniece. Strādāja avīzē un TV „Million” kopš to dibināšanas.

 

D-fakti.lv

Komentāri:

20. jūlijs 2015 21:57 - Mrs. Clara

Vai jums ir nepieciešams privātus aizdevumus saskaras ar finansiālām grūtībām, lai beidzot izkļūt no strupceļa, Paziņojums Es ieteiktu viņiem jāuzmanās no piedāvājumiem net un brīdinājumi. Tā kā vairāk nekā 50% no quest'avvisi ir viltoti. Mūsdienās ir arvien vairāk un vairāk krāpšanu. (Sent ziņu saviem draugiem un partneriem) * Mēs esam grupa, finanšu eksperti, kas saistīti ar atalgojumu, un mums ir daudz kapitāla savās bankās. Vai jums ir nepieciešams privātus aizdevumus saskaras ar finansiālām grūtībām, lai beidzot izkļūt no strupceļa, lielākajām bankām, ar atgrūšanas pieteikuma mapes kredītiem. - Procentu likme svārstījās par 3% - Finansējums ietvars: 5000 5.000.000 € - Kredīta ilgums: 6 mēnešiem līdz 25 gadiem Mēs sadarbībā ar starptautisko banku HSBC, kas darbojas kā apstiprināšanai kreditēt mūsu klientus. Personīgi ieinteresēti, lai sazinātos Ir pieejams jums par jūsu jautājumiem finansiālā atbalsta: mrsclaraloancompany@gmail.com vai zvaniet +2347058236867 Paldies.

12. maijs 2010 21:40 - elena

Ну и должность! Референт общественных отношений. Старший помощник младшего дворника.Долго, наверное думали, как пристроить такого ценного кадра.Почему налогоплательщики должны оплачивать очевидную халяву для этой тетки с таким "интеллектуальным" выражением лица? о каких проектах она будет информировать и какую-такую общественность? О проектах другой подружки убиенного Немцова-cencored? Так их нет и не будет. Совсем совесть потеряли

Pievienot komentāru {2}